Стилът на Деница - френски шик и момчешка елегантност
"Има тяло на модел и лице на муза. Ако не те спечелят очите й, които се оглеждат любопитно, то слънчевата й усмивка ще те обезоръжи начаса. Изглежда толкова крехка, но зад гърба си има история като модел и тв водеща, в момента е любима на Краси Гергов и майка на дъщеря му Ситара, а е само на 23" - не пестят комплиментите си към артистичния директор на Музея за модерно изкуство в София Деница Атанасова от модния сайт Viewsofia.com.
Обратно в новинатаКоментари - Стилът на Деница - френски шик и момчешка елегантност | Лайф.dir.bg
Коментари
Различна от всички други .Има собствена визия.Но е много изкуствена и има много измъчен вид.Излъчването и е по скоро изтерзано,отколкото жизнерадостно и на физически здрав човек.Но зависи как тя се чувства.На мен на снимките така ми изглежда!
И на мен новата и прическа и излъчване не ми допадат, прилича ми на анорексичка. Не знам как е изглеждала преди, но на снимките изглежда много по-добре. Иначе наистина е стилна и различна като цяло, малко и се губи женствеността като че ли, но с една по-подходяща прическа ще бъде убиец
хубава е и е млада , но стилът и е неподходящ - на леличка. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
има толкова измъчен и не здрав вид на последните си снимки....а какво хубаво и лъчезарно момиче беше,когато водеше "Цветно"
Готина мацка, но ужасен стил... Рано или късно ще се осъзнае, така че това не е проблем - пак ще е готина.
Страхувам се от АНОРЕКСИЯ...Това "много внимателно хранене" е плашещо.Обикновено така се почва.
адски стилна. браво! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.