Коментари - Първи ранени в Big Brother Family | life.dir.bg
назад

Първи ранени в Big Brother Family

Най-агресивният съквартирант Стоян Шопов разкървави устата на Цветелин Цветанов.

Обратно в новината

Коментари - Първи ранени в Big Brother Family | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

трябва да изгоним Цветан и Стоян незаслужават да бъдат в къщата -големи простаци и боклуци са ,а боклуците се изхвърлят в контейнери на бонищата. СРАМ ЗА НОВА ТВ

По- тъпо предаване с такива простаци не е имало.

Просттията в това предавене е безкрайна, а постъпката на Стоян говори за дълбохо психично разстройство! Пратете този човек на лечение, той е болен!!!!

Шоуто е с възпитателен ефект. Трябва да го гледаме, да се възмущаваме и отвращаваме, за да не бъдем такива. Защото, за съжаление, 80% от населението е с такъв манталитет.

До СЕМ, Господа моля Ви,спрете това предаване.Този път бяха прехвърлени всички морални норми.На такива отношения и обноски ли да се учат децата ни?Може и да има много недоволни от турските сериали,но в тях няма подобна гавра между съпрузи,тормоз над деца и какво ли още ...?Ако си гледате работата,спете предаването,или даго излъчват след 22.30ч.

"Big Brother реши да не гони Стоян заради нападението му над Цветелин. Водещият на живото предаване Ники Кънчев обясни, че зрителите ще имат възможността сами да решат дали той да напусне Къщата като гласуват срещу него." АМА РАЗБИРА СЕ КАК ЩЕ ГИ ГОНИТЕ В СЛЕДВАЩИТЕ ДНИ МОГАТ И ДА СЕ ОПЪНАТ И ЩЕ ГЛЕДАМЕ ГЕЙ СЕКС ПРИ ТОВА БЕЗПЛАТНО ИНАЧЕ ТЕЗИ КАНАЛИ СА ПЛАТЕНИ, А НИЕ БЪЛГАРИТЕ ОСВЕН ЧЕ СМЕ ПРОСТИ СМЕ И БЕДНИ.УРААААА

Абе какво се възмущавате толкова от предаването? Ами като ви е гадно, просто не го гледайте. Има толкова много други програми. Все се възмущавате и уж не го гледате, а пък воайорски надничате в него. А децата ви в този част би трябвало да са в леглата си, а не пред телевизора. Или и на вас не ви се изпуска сеира, та и те до вас. Ей, в който и форум да влезеш, все критикари. Айде баста.

като свински галош тъп си , йода казал на джедая СЕМков

Ясно е, че си сеирджия! С това не се отличаваш от останалите мухльовци, дето се шегуват, когато не трябва!

Продуцентите,дето се "заиграват с нисшите човешки страсти",търсейки и предизвиквайки по изкуствен начин сензации всичко заради пари отиват доста далеч.Който си играе с човешките съдби си играе и със собствената...

АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА С ЦВЕТАНОВ!! ДА ЗАБРАНИ И ЧАЛГАТА И ПРОСТОТИЯТА И КУЛТА КЪМ ТИНЯТА, БОЖЕ ДАИ МУ СИЛИ!

Не знам колко трябва да си тъп за да гледаш това реалити.