Първи ранени в Big Brother Family
Най-агресивният съквартирант Стоян Шопов разкървави устата на Цветелин Цветанов.
Обратно в новинатаКоментари - Първи ранени в Big Brother Family | Лайф.dir.bg
Коментари
Мдааа, доживяхме и това време... Простаци, глупаци, психопати, курви и тем подобна измет да се счита за нещо нормално, а интелигенти и нормални хора да се считат за аутсайдери в обществото ни. Хубава държава - хубава демокрация - хубаво бъдеще! УЖАСССС!!!!!
отвратена съм от участниците, събрали сте утайката на обществето, като си помисля, че това предаване е гледано от деца, тинейджъри....
Няма ли кой да забрани тази простотия и помия, с която ни заливат и отвличат вниманието от стойностни неща? Горките български дециа и младежи! СЕМ къде е ?
Ей ти на Никоо шоу от първични хора . Така е когато някой се заиграва с нисшите човешки страсти. Борянка беше много умна , за да помъкне мъжа си да излязат от там. Евала Бубе , парите не са всичко и има далеч по-интересни начини да си освежиш емоциите и живота отколкото да се затвориш в клетка с некви тапири...
От Big Brother сами погазват собствените си правила, което доказва само колко са комерсиални и лицемерни! А, що се отнася до тези в къщата- те НЕ са представителна извадка на обществото!!!Никой нормален човек или семейство не би се кандидатирало за такова жалко предаване!!!
Чудя се на търпението на Цветелин. Не че е цвете за мирисане, ама тоя Стоян излезе голям простак. Язък й за претенциите на Мария.
Тази храна за мозъците на селяните още ли я дават. Дори не си направих труда да прочета текста :D
Потресаваща гнусна агресия......не вярвах на очите си , когато гледах това.....Този Стоян е абсолютен гаден педал....България трябва да гласува 100 % срещу него ....всеки друг вариант е изключен...
Нова тв - "телевизията на народа" за пореден път доказаха, че са най-селската телевизия на този континент.
В Гърция Биг брадър вече е забранен със закон....но те са държава със силно присъствие на православната църква не са модерни и прогресивни като нас...
За съжаление това е "представителна извадка" от българското население. 88% от българските семейства са такива. Голяма простотия и агресия!
Беше отвратителна сцена това,което показаха снощи.И трябваше ли да го показват в този ранен час,та да видят децата и сега да започнат и те да раздават подобни целувки на другарчетата си.Нова Тв търсят само сеир и не се съобразяват с това,което показват в ефира си.
Колко удобно! Зрителите щели да решават! Просто не ми се вярва, че има хора, които не само гледат подобни предавания, ами и пълнят гушите на продуцентите.
СЕМ иначе веднага скастриха Слави и по-точно Краси Радков в ролята на Отец Нафарфорий с неговото "да го еба",а това предаване Биг Брадър,в което показват такива грозни и неморални сцени,по никакъв начин не го санкционират. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
как е вазможно,в този час да излачват такова насилие и извратени сащества.цем,спите ли???????????? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Тригодишната ми племенница обогати речника си с чудни думички като ''курва'', а за 85-годишната си прабаба каза:'' Къде е оная мръсница''? Нужен ли е коментар?!!!
Съгласна съм с теб,но ако броят на кандидатите за участие е бил много голям тогава...коя е преобладаващата част в обществото?
По-добре щамари да беше отнесъл Цветелин или юмрук даже,Стоян като се има за голям мъж,ама целувка(и то 3 пъти!)беше гнусно и извратено!Удари му един,какво го целуваш и го лигавиш там по 5 мин, и му хапеш езика..ГНУСОТИЯ
като се искат младите пак нека си се вземат...... и нека баба радка да ги цунка по сладката муцунка и двамцата.... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Ели, това за щастие все още не е "представителна извадка" на БГ семейството!!!Може би след 10 години, но не и сега....Ако Вие се припознавате в някой от героите в къщата, е друг въпрос! Участтниците са селектирани не с цел да се прави "представителна извадка", а с цел да се подбере такава комбинация , с която да се получи желания ТV ефект!Това е резултат от работата на цял екип добри психолози!!! Така, че не говорете за "представителни извадки" , моля!
ей за това гледайте "Листопад" и няма да се чудите как да обеснявата на децата си що е ".урва", "мръсница" и т.н....
Добре бе, че е гадна помия- така е. НО ЗАЩО по дяволите го гледате, или комунистическия ви манталитет не ви дава да ползате дистанционното. Овце
Докога СЕМ ще допуска това безобразие? Когато убият или изнасилят някой в Биг Брадър ще имат ли вече достатъчно основателна причина да спрат предаването? Понеже нещата натам отиват...
България не трябва да гласува за к`вото и да е в тая бълвоч, с която ни заливат ежедневно! България трябва да облага с 300% данък всеки кретен, който пуска СМС-и за подобни тъпотии. Колкото до това "предаване" и "представителните" му извадки - тези претенции продуцентите могат да си ги заврат на едно тъмно и топло място!
а и какво ще кажете ако наистина се окаже в тази "къща" има болен от СПИН.....представете си само ..... има ДЕЦА...... тогава тази "целувка" ми се вижда като нищо в сравнение с това..... къде е СЕМ, къде въобще е държавата питам аз ????????????
Отвратително предаване ,такива ли взаимоотношения трябва да се покажат ,това ли е рекламата на българина.Тези отвратителни сцени може да ни ги спестите а не да правите пари от гадории.Предпочитам турските сериали.
мале тоя стоян е голям комплексар,кали беше права таркулнало се гарнето...........селяка така дали може да се прави на някои които е колкото него як....има в пове4ко мусколи от колкото ум в главата .идиота трябва незабавно да излезе
Ще изгоним Цветан и Стоян защото и двамата се държаха вулгарно - Цецо храчеше по Ива, а Стоян го видяхте снощи. Ако не направим това, значи поощряваме и двамата.
Най-просташкото и гадно предаване, което може да се излъчва в "демо- кратична"България.Срам и позор за НТВ!!!
ТОЗИ СТОЯН СПОРЕД МЕН Е ЗА ПСИХИАТРИЯ ..ТОВА НЕ Е МЪЖ ..ТОВА Е БОЛЕН ИЗРОД ..АГРЕСИВЕН И ОПАСЕН ..ХВАНАЛ СЕ ЗА ПО СЛАБИЯ И СИ МИСЛИ ЧЕ Е ВЪРХА ..ПО ОТВРАТИТЕЛЕН И ГНУСЕН ИЗРОД НЯМА В КЪЩАТА ...ДА СЕ МАХА АБЕ..НАПРАВО ДА СЕ ХВЪРЛЯ ОТНЯКЪДЕ СПОРЕД МЕНЕ Е ОПАСЕНИ ЗА ОКОЛНИТЕ
тоя стоян е голям извратеняк и комплексар,защо наистина Сем дреме а не вземе мерки за тоя изрод
Алооо, какво правите там??!!! Само си получавате заплатките, които не са само 400 лв? ТОВА ми било ВИДНИ БЪЛГАРСКИ ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ!!! БОКЛУЦИ СТЕ, АКО НЕ СПРЕТЕ ТОВА И ПОДОБНИ ПРЕДАВАНИЯ!!! Нова телевизия печели от бедното и чалгализирано население, като гони простаците от екрана, а "ВИЙ, ВИЙ СТЕ ИДИОТИ/СЕМ/ ". Кънчев, ти също си само подлога и си пълен боклук!!! За пари се направихте на изроди. Кънчев, препоръчам децата ти да влезнат в къщата. Това да ти е санкцията.
И ЦМЕТЕЛИН МОЖЕ ДА НЕ ЕЦВЕТЕ ЗА МИРИСАНЕ .АМААА ТОЯ СТОЯН ТОВА Е НЕЗНАМ СЦЕНАТА ПРИЛИЧА НА МЪЖКИ ЗАТВОР ..ТОВА Е БОЛЕН ПСИХАР .ОТ СЕЛО НОРМАЛЕН МЪЖ НЯМА ДА НАПРАВИ ТАКА СИГУНО Е МАНАФ ДАЖЕ 100%
Браво бе "възмутена", точно това се иска от Вас. Правилно сте разбрали задачата. Изтеглете си и турска граматика!
Кой въобще го гледа това предаване????Такава простотия никога до сега не е била!!!!!!!Нямам думи....