“Мисия Лондон“ удари 2,4 млн. лв. приходи
С приходите от последния уикенд “Мисия Лондон“ вече е събрал сумата от 2,4 млн. лв.
Обратно в новинатаКоментари - “Мисия Лондон“ удари 2,4 млн. лв. приходи | Лайф.dir.bg
Коментари
Страхотна комедия. Не съм се смяла така на български филм отдавна. Последно беше на Бай Ганьо. Доста си приличат :)))
Филмът би се харесал на тези, които отиват да го гледат без предварителни нагласи и очаквания. Аз лично останах разочарована, защото очаквах нещо далееч по-интересно и оригинално... ама на. Трябваше да се сетя, че стъкленият дом е красноречив пример за това, което мога да очаквам. Скука.
Разбира се, че ги пожалиха торентите, защото си плащат да е така...нали се сещате, че продуцентите предпочитат да платят сума на торент сайтовете и да имат приходи от кината, отколкото да изгубят тези приходи
същото обаче не може да се каже за "източни пиеси" егати тъпата държава сме, населена с простаци !!!
няма как да има торент при положение че не е излязъл на ДВД. в БГ няма хора които ходят по кината да си записват с камерки, а тук я няма практиката за изпращане на Screener - копия, преди премиери, така че няма как да стане. който не разбира, да не коментира. Да не говорим че на места има и съзнателно решение от самите тракери такива БГ филми да не се качват докато не слязат от кината. И никои не си плаща за това...
Ходих първата седмица и от обяд бяха изкупени билетите за вечерта, нямаше едно местенце в салона. Този интерес едва ли е бил поради липса на филма в торентите. Доволна съм, филмчето е доста по-добро от разни американски бълвочи и си струва да се дават пари за билет
Имат късмет че ги пожалиха торетнтите :) :) :)
много си прав. но все пак да бъдем българи, и да си купим билет. аз ходих в делничен ден, не през уикенда. не съжалявам, струва си.