Иван и Вихра се разделят заради друга жена
Новината, че водещият Иван и съпругата му Вихра се разделят, вече е потвърдена официално.
Обратно в новинатаКоментари - Иван и Вихра се разделят заради друга жена | Лайф.dir.bg
Коментари
Тоя, ако нема кинти и циганка нема да му бутне!
Ами сега, какво ще прави Вихра без готвач в къщата:))
Не харесвам Ирина Сарачинова! Не харесвам и рубриката и в предаването. Ужасно неприятен начин на водене и лагава визия! А сега като се разбра, че разваля и семейство още повече ми стана неприятна. Защо има такива жени - кукувици? Надявам се нещата в семейството на Иван (не че го харесвам) и Вихра да се оправят и да отглеждат детето си в спокойна семейна среда!
Абсолютно подкрепям,много неприятна жена е тази Ирина,флегма.... Ноо и Вихрето се беше помислила за много яката работа,ама я върнаха в първи клас...
Защо тя да е развалила семейството? Когато един мъж стигне до там да остави семейство - трябва най-малкото да е получил по-изгодно предложение някъде другаде. Ще кажеш - има свестни хора, които не са пресметливи. Да, има - но и не зарязват жените и децата си.
Стига с тези глупости, че някой развалял семейство. Семейството се състои от двама, и ако единият не е щастлив, не е доживот вързан за другия. Трети човек може да се намеси, само ако в семейството нещата не вървят. Иначе просто няма начин.
ами не трябваше да сключват брак. виж колко добре им вървеше връзката преди да се оженят официално. А щом връзката на Иван е от няколко месеца, значи е започнала малко след сватбата.
От двамата суяци чеп за зеле не става... Даниела поне беше достатъчно умна да не забременее...
Не мога да си обясня до ден днешен - за какво са тия сватбени церемонии? Такъв тип клоунада не е ли редно да се прави на закрити врати - все пак е вид извращение.
Ами определено Ирина няма селското излъчване на Вихра.... с надежда и очакване съм да я махнат от ТВ ефира и си мисля, че ще им потръгне предаването :D
Иванчо честито ти Пирова победа! Като не можеш да си държиш патката в гащите и чувствата в сърцето сега най-много ще страда детето ти, не Вихра! Аман от самозабравили се уж пробивни шоумени! Наистина ме отвратихте с Андрешко двамата! А тая с децата най-добрата майка ли е???? Определено губите поголовно аудиторията си в неделя заради главите в гащите си. Един съвременен и умен шоумен никога не би направил нещо от този тип - просто защото знае какво ще загуби, но тъй като вие нямате какпа мозък първо половината ви аудитория са отказа от вас заради Васа, лека й пръст, а сега и заради съпругата ти - нещастник !!!
Защо пък човек трябва да държи чувствата си в сърцето,я,откъде накъде,всеки има нужда да бъде щастлив и да не подтиска чувствата и любовта си!Защо трябва да се обричаш на самота,когато си нещастен с някой,е да децата,но моето дете израсна сто пъти по-щастливо след като се разделих с баща му,защото виждаше майка си усмихната и щастлива,а не смазана и плачеща!Всеки трябва да се бори за щастието си!Не можеш да обречеш живота си на някой,пък макар било това и детето ти,то никога няма да ти каже "Благодаря",най-много като порасне да те разбере /както става в повечето случай/!Това не са егоистични разсъждения,а борба за щастие!
Браво, Тони напълно вярно е всичко, което казваш. Явно повечето хора, се борят за общественото одобрение, отколкото за собственото си щастие.И когато някой се осмели да бъде щастлив, останалите потънали в сивота, страхове и нещастие го обявяват за еретик. А щастието му за порок и проява на лош вкус.
Това никога не би го казл човек, който е преживял развод на родителите си.Няма подходяща възраст за това.Винаги боли много.В този случай публичността прави нещата още по-жестоки.А и не вярвам, че Ирина е голямата любов на Иван, по-скоро изглежда като авантюра с подчинена колежка, което не му прави чест.
При Иван случая едва ли е такъв. Просто човека иска да си похойка с Иринчето, която явно и тя не струва и после ще се прехвърли на следващата. Какви чувства, какви пет лева?!
Ми като е толкова нещастен защо чака 8 години за да се ожени за нея преди 1.5 години? Да я е зарязал още тогава или просто да не се беше женил!!! това да не би само P.R. да е? Много жени остават сами и децата им впоследствие са по-добре, но вие уважаема госпожо едва ли сет известна, че да пишат за вас и семейството Ви. Аз също съм омъжена и с кариера, но не разбивам семейството си само защото не се разбирам със съпруга си, обаче не занимавам аудиторията с истории от личния си живот ...
Хавата съвсем ще се завихри, ако и Мая се раздели с Крумчо...ха ха ха...Всъщност не е смешно.
Като жена и майка - не е честно, Вихра го чака този 8 год.да се ожени, след 1 год.я оставя. Върви по пътя на другия опусум.Но този има дете, не може така безотговорно,Иване.
Сватбата не е гаранция за дълъг семеен живот, напротив смятам , че тя разваля всичко........