Коментари - Иван и Вихра се разделят заради друга жена | life.dir.bg
назад

Иван и Вихра се разделят заради друга жена

Новината, че водещият Иван и съпругата му Вихра се разделят, вече е потвърдена официално.

Обратно в новината

Коментари - Иван и Вихра се разделят заради друга жена | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тоя, ако нема кинти и циганка нема да му бутне!

Ама има, има! И то доста кинти имааа:)))

Добре, че ще се отърве от този неприятен тип.

Ами сега, какво ще прави Вихра без готвач в къщата:))

Аз съм насреща,как може да се свържа с Вихра

Не харесвам Ирина Сарачинова! Не харесвам и рубриката и в предаването. Ужасно неприятен начин на водене и лагава визия! А сега като се разбра, че разваля и семейство още повече ми стана неприятна. Защо има такива жени - кукувици? Надявам се нещата в семейството на Иван (не че го харесвам) и Вихра да се оправят и да отглеждат детето си в спокойна семейна среда!

Абсолютно подкрепям,много неприятна жена е тази Ирина,флегма.... Ноо и Вихрето се беше помислила за много яката работа,ама я върнаха в първи клас...

Защо тя да е развалила семейството? Когато един мъж стигне до там да остави семейство - трябва най-малкото да е получил по-изгодно предложение някъде другаде. Ще кажеш - има свестни хора, които не са пресметливи. Да, има - но и не зарязват жените и децата си.

Стига с тези глупости, че някой развалял семейство. Семейството се състои от двама, и ако единият не е щастлив, не е доживот вързан за другия. Трети човек може да се намеси, само ако в семейството нещата не вървят. Иначе просто няма начин.

точно! трети човек се появява в празнината между двама - природата не търпи празно място.

Това е най-точният коментар!

ами не трябваше да сключват брак. виж колко добре им вървеше връзката преди да се оженят официално. А щом връзката на Иван е от няколко месеца, значи е започнала малко след сватбата.

Що за жена би харесала Иван, освен някоя отчаяна..

коку

От двамата суяци чеп за зеле не става... Даниела поне беше достатъчно умна да не забременее...

Повярва ли си, бре, Ваньо?

то тва кат на кучешка сватба.

Не мога да си обясня до ден днешен - за какво са тия сватбени церемонии? Такъв тип клоунада не е ли редно да се прави на закрити врати - все пак е вид извращение.

Ами определено Ирина няма селското излъчване на Вихра.... с надежда и очакване съм да я махнат от ТВ ефира и си мисля, че ще им потръгне предаването :D

Иванчо честито ти Пирова победа! Като не можеш да си държиш патката в гащите и чувствата в сърцето сега най-много ще страда детето ти, не Вихра! Аман от самозабравили се уж пробивни шоумени! Наистина ме отвратихте с Андрешко двамата! А тая с децата най-добрата майка ли е???? Определено губите поголовно аудиторията си в неделя заради главите в гащите си. Един съвременен и умен шоумен никога не би направил нещо от този тип - просто защото знае какво ще загуби, но тъй като вие нямате какпа мозък първо половината ви аудитория са отказа от вас заради Васа, лека й пръст, а сега и заради съпругата ти - нещастник !!!

Защо пък човек трябва да държи чувствата си в сърцето,я,откъде накъде,всеки има нужда да бъде щастлив и да не подтиска чувствата и любовта си!Защо трябва да се обричаш на самота,когато си нещастен с някой,е да децата,но моето дете израсна сто пъти по-щастливо след като се разделих с баща му,защото виждаше майка си усмихната и щастлива,а не смазана и плачеща!Всеки трябва да се бори за щастието си!Не можеш да обречеш живота си на някой,пък макар било това и детето ти,то никога няма да ти каже "Благодаря",най-много като порасне да те разбере /както става в повечето случай/!Това не са егоистични разсъждения,а борба за щастие!

Браво, Тони напълно вярно е всичко, което казваш. Явно повечето хора, се борят за общественото одобрение, отколкото за собственото си щастие.И когато някой се осмели да бъде щастлив, останалите потънали в сивота, страхове и нещастие го обявяват за еретик. А щастието му за порок и проява на лош вкус.

Това никога не би го казл човек, който е преживял развод на родителите си.Няма подходяща възраст за това.Винаги боли много.В този случай публичността прави нещата още по-жестоки.А и не вярвам, че Ирина е голямата любов на Иван, по-скоро изглежда като авантюра с подчинена колежка, което не му прави чест.

При Иван случая едва ли е такъв. Просто човека иска да си похойка с Иринчето, която явно и тя не струва и после ще се прехвърли на следващата. Какви чувства, какви пет лева?!

Ми като е толкова нещастен защо чака 8 години за да се ожени за нея преди 1.5 години? Да я е зарязал още тогава или просто да не се беше женил!!! това да не би само P.R. да е? Много жени остават сами и децата им впоследствие са по-добре, но вие уважаема госпожо едва ли сет известна, че да пишат за вас и семейството Ви. Аз също съм омъжена и с кариера, но не разбивам семейството си само защото не се разбирам със съпруга си, обаче не занимавам аудиторията с истории от личния си живот ...

Хавата съвсем ще се завихри, ако и Мая се раздели с Крумчо...ха ха ха...Всъщност не е смешно.

Някак си думите "роден" и "елит" не ми се връзват в едно изречение...

Като жена и майка - не е честно, Вихра го чака този 8 год.да се ожени, след 1 год.я оставя. Върви по пътя на другия опусум.Но този има дете, не може така безотговорно,Иване.

Сватбата не е гаранция за дълъг семеен живот, напротив смятам , че тя разваля всичко........

Сватбата нищо не разваля, ако отношенията и намеренията са искрени. Но тяхната клоунска изцепка в стил "добър български ПР" (неслучайно в кавички), не беше инсценирана с цел дълъг семеен живот, както е и видно.

Ся требе да остави и фамилията на митничарчето жоро -сарачинова...