Иван и Вихра се разделят заради друга жена
Новината, че водещият Иван и съпругата му Вихра се разделят, вече е потвърдена официално.
Обратно в новинатаКоментари - Иван и Вихра се разделят заради друга жена | Лайф.dir.bg
Коментари
Тази Сарачинова само като й чуя гласи и начина на разпитване, ми става толкова гадно, че моментално сменям канала. Но поначало почти всички водещи на Нова телевизия са на това ниво. Като се започне със сутрешния блок - двамата водещи единия с орлов поглед, другия затлъстяващ, после Гала....... и накрая Иван и Андрей. Ужас!!!!
Вихра е златотърсачка от село, която от години си търси софийско момче с пари, за да си уреди живота. 7 години се натискаше да върже Иван, най-накрая успя, но за кратко.
Кога се ожениха, кога се разведоха! В интерес на истината, и двамата изглеждат големи лекета.
това ли е най добрата майка?мисля,че това не е истина .. Всичко се прави заради РЕЙТИНГА!!!!!!!Важно е кой е жертвата ВИХРА!!!!!!!!
Ле ле, какъв урунгел е тази Ирина Сарачанова... Е, не, не мога да пия чак толкова много, за да ми се стори поне леко хубавка... Дано да е просто пиар, иначе този крокозъб е голям срам за Иванчо. Ама знам ли, макар и грозно-простовата, женицата Иринка може да знае хватки в кревата...
Ми като новата прави по-здрав секс! При старата ли да стои? Жените са за употреба и която повече се раздава и е по-талантлива в леглото - печели. Другите реват. Така е било и така ще бъде! И така трябва да бъде!
Лелееее страшен си....БОКЛУК исках да кажа, не ме разбирай грешно. Жените за употреба, казваш а? Ами ти за какво си бе келешко??? Нали ако те свитна ще си като кученце....елементарно същество такова- типичен представител на породата МЪЖЕ. Демек - прост, тъп, беден, дебел и с еректилни проблеми. Аре чупка и не се хаби да пишеш, щото ставаш още по-прост!!!
Мила Диди, нито един от епитетите след "демек-" на важи за мен. Възпитан съм, имам две магистратури, не съм дебел (182 см/79 кг+атлетично телослужение), не съм много богат, но съм сравнително заможен и жените не се държат с мен като с грозен мъж, а също така засега нямам еректилни проблеми. Съжалявам, ако съм те засегнал с простата истина, която написах. Искаш ли да излезнем някой път и да се поопознаем?
нервна си , вземи си испии валерянчето,или намери некои да ти раздруса кошарата *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Що се чудите на тези реплики? В обществото ни жената постоянно е представяна като стока - пускаш ТВ-то, гледаш билбордове, тръгваш по магазините, гледаш реклами, филми, гледаш как жените се обличат по улицата... всичко крещи "Аз съм стока! Вземи ме, използвай ме, направи каквото искаш с мен, после ме смени с друга." Жалко е наистина! Жените не са стока!
Тази ситуация трябваше да се случи , законът на Вселената е велик " Отчаяни съпруги" - тях ги чакат изневери , сълзи , самота..... Дано да се усети Мая Савова и да не продължи да работи в тази рубрика , тъй като енергията на името.......... вече знаем накъде води. Дано да се откаже , независимо каква сума и се дава или предлага , парите няма да и върнат семейството. А за Иван и Вихра беше ясно, този си е коцкар, както и другият... жалко че Вихра го разбра чак сега. Успех на Вихра , дано да срещнеш свестен човек по пътя си....
и аз днес се разделих с приятелката си мария .поне да знаете
Вече Иван и Андрей и аз ги признах за чисто луди. Това парите и славата явно са голям товар. Изкукаха тотално.
иване много си тъп ако си оставиш хубавата жена за това ,,мякало,,- от мен да знаеш че ,,миличките,,мацки са си е...ли мамата!
Ванката има същия безполов външен вид като Витомир Саръиванов!
Точно казано, ама в каква връзка е с новината?
Вихра се справя чудесно и професионално като водеща. Меланхоличната Ирина с нейната соцрубрика няматмясто в Станция Нова.
Защо ли си мисля, че някой (кой ли?) пак е забъркал "жълта новинка" с цел изведнъж пак да се качи интереса към загубилото рейтинг предаване в неделя по Нова на Вихра, както и към така нареченото "шоу" делничнитре вечери. Особено след допълнителното масово отвращение, което предизвикаха със кончината на Васа Ганчева. Хитър си ти Андрешко/Иванешко... После какво следва за тази цел?... Азис?...
Браво, точно го каза,абсолютна лигла!
Вихра, остави го Иван той не става за семейство.
поредната голяма глупост от страна на Иван, да изтърве питомното и да гони ДИВОТО. А за "МИЛАТА ИРИНА" явно са свършили мъжете, щом разваля семейство........!!!!!!!!!!!!!
Хи, хи, какво значение има тази "пикантна" новина? Ами то всеки ден хората се събират, разделят и т.н., какви ли не неща се случват, ама понеже не са популярни, никого не впечатляват. А сега голям вой настана нещо. "Хлебарката" така, онака, оная "голям паразит" - дрън, дрън... А бе хора, нямате ли си друга работа, та се втелясвате така?
Иванчо честито ти Пирова победа! Като не можеш да си държиш патката в гащите и чувствата в сърцето сега най-много ще страда детето ти, не Вихра! Аман от самозабравили се уж пробивни шоумени! Наистина ме отвратихте с Андрешко двамата! А тая с децата най-добрата майка ли е???? Определено губите поголовно аудиторията си в неделя заради главите в гащите си. Един съвременен и умен шоумен никога не би направил нещо от този тип - просто защото знае какво ще загуби, но тъй като вие нямате какпа мозък първо половината ви аудитория са отказа от вас заради Васа,... още лека й пръст, а сега и заради съпругата ти - нещастник !!! много правилно!!!
КОЙ ЛИ ГО ИНТЕРЕСУВА ТОВА НЕ ЗНАМ ........АКО ЩЕ И ЗА МАГАРИЦА ДА СЕ ОЖЕНИ ТРЕТИЯ ПЪТ НАИ ШЕ МУ ПОДХОЖДА МИ СЕ СТРУВА.
какво се разкудкудяка курника след тази "вест" - не съм подозирала, че има толкова радетели на "здравия морал" в тази държава, дето всяко трето дете се отглежда от разведени родители...Пък що се отнася до изоставената---тя наистина се взе много насериозно и с предаването си, и със семейството си - хеле пък малогодишната "елитарна" сватба...
"ХЛЕБАРКИТЕ" СА НА ПЪТ СЪВСЕМ ДА ИЗЧЕЗНАТ И ЗА ДА НЕ СЕ СЛУЧИ ТОВА СА ГОТОВИ НА КАКВО ЛИ НЕ...ТО БИВА П.Р.,АМА ТЕ ВЕЧЕ СЕ ОЛЯХА! ПОНЕ ДА ИЗМИСЛЯТ НЕЩО ДРУГО ОСВЕН ИЗНЕВЕРИ И РАЗВОДИ....
Не са първите, нито последните. Цял живот с един и същи партньор - тази формула вече не работи.
Горкият Иван.. идея няма каква беля си взима... тази харпия ще му отмъсти напълно за мъките на Вихра.
Много плитко скалъпен скандал в началото на новият им сезон.Скандала продава и поредното тъпо опитче за рейтинг.Предните години небяха сватби и скандали сега това измислиха.
Този номер с разводите вече не мислите ли че се изтърка бе пишман пиари? Направо сте смешни пък кой ли го интересуват вече тези...след скандала с Васа Ганчева?!
тая ирина е много неприятна личност , ужасно гадно си води предаването -веднъж попита гостенката си защо съдела бащата на детето си за издръжка след като не искал да я дава доброволно-е че то ако искаше нямаше да го съди , ама гостенката се притесни и не можа да я сложи на местото и, та много противна водеща е с една наковаваща интонация леко плачевна..сега като разбрах и каква всъщност е използвачка направо се отвратих от тази жена...аз се чудех защо ми е неприятна..., използвачка за пари е абсолютно -ама ония двамата , понеже им липсва подчертаното мъжко начало лесно им се промива мъзъка , а и още не са вкусили от всички видове жени че да се кротнат
Не ме интересува кой с кого спи, но тази "измислена" водеща Сарачинова с противния си монотонен глас и лигаво предаване не става за телевизия, но се оказа че знае да си легне с продуцента
Какво им става на тези хора? След 7 годишна връзка,преди една година вдигнаха пищна сватба. Иване,Иванееееее! Дано да знаеш какво правиш!
тази (иринчето )голям паразит а и неможе да говори какви тапи вапроси задава на хората смях.....нали уж са колежки с вихра? простотии безкраи
Не че има значение, ама това Ирина е на-досадната водеща, която съм виждала. Как може човек да хареса такава досада.
еи, и този излезна голям боклук- сущо като приятелчето си с очилата! а пук тази ирина явно тарси баща за децата си, ама дали ще го намери ...не че харесвам много вихра, но измамата, под каквато и да е форма трябва да баде наказвана... убедена сам че в живота има равносесие, така че иван и новата му изгора нека си помислят какво ще баде.... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.