Коментари - Децата на Мария и Емилия са близки приятели | life.dir.bg
назад

Децата на Мария и Емилия са близки приятели

Марая на Мария и Иван на Емилия са много близки приятели

Обратно в новината

Коментари - Децата на Мария и Емилия са близки приятели | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

То и другите може да не са те разбрали, но не им се е занимавало да пишат коментари. За стила на писане на заглавията съм съгласна, но в първия си коментар пишеш:"Приятелчета" е съвсем различно от "близки приятели", а в последния: не виждам защо да не се нарекат "приятелчета", пък било то и "близки приятели". Та сега аджеба се питам- "приятелчета" и "близки приятели" близки ли са по значение или съвсем различни ?

Еми не виждам смисъл на коментара ти: "Приятелчета" е съвсем различно от "близки приятели", насочен към коментатор , след като в статията са използвали и двата израза . Не мога да го проумея въпреки, че имам дете (което не знам какво общо има...) Моля напиши мнението си с други думи, за да те разберем!

Какво има за проумяване?!? В заглавието ясно пише "БЛИЗКИ ПРИЯТЕЛИ". Но ти явно не си чела добре и не можеш да го проумееш. Много се дразня така като почнете да репликирате без дори да сте прочели темата.

Може ли Мара Отварачката да ми отвори бирата?

Интересно колко близки приятелки могат да бъдат 3 годишни деца...що за глупости

Гледах тази сутрин гостуването на Мария в " На кафе" при Гала. Много приятно съм изненадана от нея, говори умно и зряло, уравновесена и очарователна е. Желая й щастие и много успехи!

У наше село и ние на Иван казаваме Ванко.... ха ха ха, селяния Мароооо

Ето това е ТОП новината, която ме разтърси! Удивително! сън не ме лови от топ емоции.

Xааха.. Dобре, че сте гледали "Hа кафе" , че да го постнете това.. много го интересува някои,че децата на някакви си чалгарки са "приятели".

... дори още на 3 месеца едно дете може да осъзнае истинското приятелство ... даже в ебрионалното си развитие вероятно...

А Патрик Тишов няма ли да е там?

Тази новина осмисли деня ми ... Оставам изпълнен с благодарност, и в очакване ...

Не! Спрете ги веднага! Ето така ще ги оженят един ден и чалга прослойката ще се размножава... Спрете докато не сме почнали да четем новини за тях самите....

Детето на мария ще отрасне безстрашно!!! Няма как да си гледал дълго време джуките на майка си Мария и да не претръптнеш от ужасите на света!!!

Хахахаха, признах те!

Чалгарки! Кой се интересува от тях и отрочетата им?

На 3 години и близки приятели??? Опомнете се!

.. даже много близки приятели :))