Коментари - Децата на Мария и Емилия са близки приятели | life.dir.bg
назад

Децата на Мария и Емилия са близки приятели

Марая на Мария и Иван на Емилия са много близки приятели

Обратно в новината

Коментари - Децата на Мария и Емилия са близки приятели | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

На 3 години и близки приятели??? Опомнете се!

Чалгарки! Кой се интересува от тях и отрочетата им?

Детето на мария ще отрасне безстрашно!!! Няма как да си гледал дълго време джуките на майка си Мария и да не претръптнеш от ужасите на света!!!

Не! Спрете ги веднага! Ето така ще ги оженят един ден и чалга прослойката ще се размножава... Спрете докато не сме почнали да четем новини за тях самите....

Тази новина осмисли деня ми ... Оставам изпълнен с благодарност, и в очакване ...

А Патрик Тишов няма ли да е там?

.. даже много близки приятели :))

... дори още на 3 месеца едно дете може да осъзнае истинското приятелство ... даже в ебрионалното си развитие вероятно...

Xааха.. Dобре, че сте гледали "Hа кафе" , че да го постнете това.. много го интересува някои,че децата на някакви си чалгарки са "приятели".

Хахахаха, признах те!

Ето това е ТОП новината, която ме разтърси! Удивително! сън не ме лови от топ емоции.

У наше село и ние на Иван казаваме Ванко.... ха ха ха, селяния Мароооо

Гледах тази сутрин гостуването на Мария в " На кафе" при Гала. Много приятно съм изненадана от нея, говори умно и зряло, уравновесена и очарователна е. Желая й щастие и много успехи!

Интересно колко близки приятелки могат да бъдат 3 годишни деца...що за глупости

Може ли Мара Отварачката да ми отвори бирата?

Какво има за проумяване?!? В заглавието ясно пише "БЛИЗКИ ПРИЯТЕЛИ". Но ти явно не си чела добре и не можеш да го проумееш. Много се дразня така като почнете да репликирате без дори да сте прочели темата.

Еми не виждам смисъл на коментара ти: "Приятелчета" е съвсем различно от "близки приятели", насочен към коментатор , след като в статията са използвали и двата израза . Не мога да го проумея въпреки, че имам дете (което не знам какво общо има...) Моля напиши мнението си с други думи, за да те разберем!

То и другите може да не са те разбрали, но не им се е занимавало да пишат коментари. За стила на писане на заглавията съм съгласна, но в първия си коментар пишеш:"Приятелчета" е съвсем различно от "близки приятели", а в последния: не виждам защо да не се нарекат "приятелчета", пък било то и "близки приятели". Та сега аджеба се питам- "приятелчета" и "близки приятели" близки ли са по значение или съвсем различни ?