42-годишната Анистън: Не искам да забременея от отчаяние
Актрисата Дженифър Анистън опроверга слуховете, че е бременна от гаджето си Джъстин Теру.
Обратно в новинатаКоментари - 42-годишната Анистън: Не искам да забременея от отчаяние | Лайф.dir.bg
Коментари
Нека не е от отчаяние или на всяка цена, но от все сърце й пожелавам да си роди детенце!
Нека да зачака още 5-6 годинки.. все пак кариерата е по-важна нали. После като лили иванова да храни 15 котки вкъщи
Живота си е нейн,квото иска тва ще прави, ти ли от бг ще и даваш наклон как да го живее е?Глей си твоя жалък и си храни чаветата :)
И аз разсъждавам така за семейството и децата. Джени, обади ми се и няма да чакаш дълго със забременяването ;) Имамме много общи неща.
Че защо да бързаш, Джен? Имаш цяяяялото време на света, а както се носиш по течението...Вече е толкова модерно да си осиновяваш детенце от третия или четвърти свят, а и сурогатни майки - с лопата да ги ринеш.
Е те такива бездетни стари моми най-обичам. Дето кучета и котки са по-важни за тях от хората. Толкова са се самозабравили и откъснали от действителността, че всичко нормално им се струва абсурдно. Иначе на Дженифър й пожелавам да усети радоста от майчинството и да си народи колкото желае "чавета".
20+20=40 Съвсем нормално е на нейните години да си баба.Защо се мисли за млада.Разбира се,че трябва да мисли за дете.За второ дете годините са и горе-долу добре ,но..за първо..Глупачка.Не я харесвам и никога не съм я харесвала,но и пожелавам щастие и дете....Дано!!!!
а ако преводачат беше малко по в час, новината нямаше да има нищо общо с написаното... сорри за правописа, нямам кирилица, транслитерацята така го написа
Като тебе.Пази Боже от женици,дето да се опрасят е най-великото дело в клетия им животец.То като няма с какво друго да се похвалиш.Поне да създавахте качествен материал, пък то като гледам какви гамени са плъзнали...не ми се остарява.
абе, нещастник, причините при лили са много по-различни. когато злобата граничи с жестокост, си е направо страшно!
Мила Дженифър! Ако се огъзиш на някой мъж много е вероятно да ти бъде писано да имаш дете, ако нали, така, нямаш нищо против, макар.
като си е неин и е в щатите какво ни занимават тук в БГ с нея? да си стои в алчната държава и да се скрие от медиите и никой няма да я коментира
Защо?ти да не се имаш за по-щастлива и успяла от нея???Иначе със сигурност си проста и злобна женица,неудовлетворена от тъпия си животец,но увековечила просташкия си ген.
Случайно да ти е хрумвало, че може да има някакъв проблем и да не може да има дете....дори на най-големия си враг не пожелавам да разбере какво е чувството. И на всичкото отгоре нетактични хора постоянно да ти натякват кога ще имаш дете...
Много грубо изказване.По-важно нещо от това да имаш дете не знам дали съществува. А явно ти не познаваш щастието от детското присъствие.
Джен не ми харесва, но позицията по въпроса със забременяването определено буди уважението ми!
За какво са и тези деца - да станат наркомани и алкохолици, да ги гледа до 40 и накрая да я убият за едни обеци. 80% от майките в бг това ги чака с това ново поколение - помисли ти от кои си
А вие се научете първо да пишете грамотно! С това невежество е по-добре да се скриете в някоя дупка и да не дъжите сметка на хората от бг, когато изразяват мнението си. И ако в чужбина миете нечии тоалетни, това не ти дава право да съдиш хората в България.
да, но си внеси осигуровките, че да ми изплатят детските, а и да ги увеличат няма да е зле
За сметка на това на някои от нас пък не им се нрави този модел на подражание....кариерата, парите и т.н. не се отнасят в гроба...
"гамени", "създаваТЕ", "не ми се остарява" - все думи, казани от невзрачна, застаряваща и явно безплодна женица.
Не ти се остарява, Нинче, но явно ти е минало времето за опрасване или няма прасе, което да се жертва за тая цел.
Лелелеле...като Ви чета коментарите, определено не си представям щастливи съпруги и майки! Толкова злобни и плоски мнения на едно място - трябва да сте доста отчаяни, иначе не виждам причина да сте тооолкова злобни! Мили женици, разберете, смисълът не е в това просто да родиш. Да бъдеш майка е прекрасно, но само тогава, когато имаш хармонично и здраво семейство, отглеждаш децата си в атмосфера на любов и разбирателство и успееш да създадеш читаво поколение! Иначе по-добре - не раждайте! От гамени и простаци нужда нямаме - имаме си ги в излишък и вие определено сте ярко доказателство за това! Разсъжденията Ви никак не ме окуражават за това, което оставяте след вас. Няма как с такова назадничаво и елементарно мислене да възпитате съвременни и интелигентни деца! Жалкото е, че такива като Вас са мнозинство! А иначе, ако това да давате акъл на Дженифър Анистън Ви прави щастливи и осмисля деня Ви, давайте - тя сигурно се нуждае от това и следи внимателно "ценните" Ви съвети!
Драга Диа, нормално е да се възмущаваш, наистина има доста нелепи изказвания, няо някои от тях са уместни, а има и доста шеговити. Товето послание обаче, изпълнено с толкова много възклицателни знаци, показва, че и ти имаш немалко проблеми! Не можеш ли ясно и точно да си формулираш тезата, а обвиняваш наред всички в злоба и некадърност, че и лошо поколение? Доста пресилено и претенциозно, а и истерично от твоя страна, не мислиш ли? Ако беше уверена в себе си, тези възлицания са напълно излишни. Моля, по-спокойно с нападките!
Подобен нравоучителен тон говори единствено за човек, чиято дума не се чува у дома, а такива жени обикновено не са щастливи. Говорите за хармония, но сякаш съскате срещу целия останал свят. Възпитавайте собствените си деца, не си мислете, че останалите не възпитават своите с любов. Учтивите форми: Вие, Ви, Вас (написани с главна буква) се използват, само когато се обръщате към някого в единствено число, а доколкото разбирам, Вие визирате всички коментари по-долу. Човек с Вашите претенции не може да не знае това...
Ти не се изказвай кой е стара мома и кой не, смотан.Много знаеш да раздаваш квалификации,но на никого не трябват.Задръж си ги за теб и твоя животец,никому ненужен!!!!
Е как го изчисли така, че на 40 години е нормално да си баба?!!! Може би, ако си от ромски произход или от много бедно и необразовано семейство е нормално, но недей да се изказваш така пред хората, моля те...