Адел иска рекорден хонорар за участие на сватба
Адел е поискала тлъст хонорар от 2,5 милиона британски лири за 25-минутен концерт на милионерска сватба на южноафриканска булка.
Обратно в новинатаКоментари - Адел иска рекорден хонорар за участие на сватба | Лайф.dir.bg
Коментари
Изключителна певица. Харесвам песните и ги слушам с удоволствие. Дори и да иска много пари си ги заслужава за талант като нея. Знае си цената и си я иска.
Е защо да не иска?! След като нашия самозванец Войводата, разбирай Володя Стоянов, взима за сватба при нашите условия 1500-2000лв, при неговите певчески умения и репертоар! А тя е с хиляди пъти по-класа, а и не пее по селски и цигански сбатби! Лелееее, гледахте ли го тази сутрин на гости на кафе при Гала- на нея и стана неудобно, ама нали го е поканила, искарасе втора Ванга, да го прости госпог, ама не е в ред! И какви 4 дъшери: най-голямата от първия му брак не е виждал от години и не се интересувал за нея,другата му е доведена от жена му-шаврантия, та знае ли се, разведе шофьор да и направи 2 деца, тази дето била в Милано, да бе в село около там...и там нема да я бъде, не и харесва, не е като да си на Петрич
Завинаги се пише слято. Пред Адел предпочитам Joss Stone. Направили са с Джеф Бек страхотен кавър на,, I put a spell on you,,.
Вече се е самозабравила.Много е лошо да си лаком.
Поредният прост индивид се изказва...Ако наистина познаваш певицата и творчеството и ще знаеш, че сама си пише текст и музика, но простите същества могат само да плюят и ругаят от завист към истинските таланти...
милионера е пресметнал, че ще му трябват още 2 мил. за да я храни по време на визитата
Браво на Адел, знае си цената. Сигурна съм, че не само тя е така, я да се пробват да извикат Мадонна да им попее на сватба, да видим колко ще им вземе, а тя пее доста по слабо от Адел.
Има много добри музиканти, които дори и не са сънували такъв хонорар. За по-малко от тези пари може да свири цял биг бенд вместо Адел да пее на синбек! Все пак парите са си техни и те си решават за какво ще плащат.
Много ясно, че ще иска такива пари. Да не е наякоя евтина поп звездичка която да я привикват да попее на сватби... Както си мислят тия милионери, че като имат толкова пари с тях могат да имат всеки и да правят с него каквто си искат ли ?
Много ми е анти тая и не мога да разбера от къде изпълзя и какво толкова й харесват всички. Само една нейна песен ми харесва и тя даже не ми е особено любима. Относно сумичката, май се е взела за Майкъл или за звезда от неговия ранг..
И аз немога да ги разбера тези чекиджии с касапски вкус,какво му харесват на това дебело и лоесто парче,дето легнало неможеш го прескочи.Един Джо Кокър може да дойде в България и да пее за далеч по-скромна сума,а тая бетер Азис противна и иска толкова.Евала на милионера,дето е отазал на тази фабрика за лайна.
Имам един пиратски диск на Адел, така че мога да му го дам на бащата, ако няма паре! Нема голям наем да му взимам - един диамант да прати и че спасим сватбата!
Каза някаква парцалеса за звезда която цял свят критиците признава. Адски жалко е да казваш на черното бяло само защото те е яд. Тя да отслабне ако иска може. Но ти акъл да си купиш НЕ МОЖЕШ !
СкайфОл-Skyfall! Детето може да изпее и,,Rolling in the deep,, но това пеене се нарича кавър- версия .
Страшно много ми падна в очите тази Адел. Талантът й е безспорен, но и алчността й вероятно не отстъпва. При положение на такава тежка финансова и икономическа криза по целия свят, при толкова глад и мизерия, някой да иска 25 млн. бр. лири за 25 минути пеене. Що за наглост и безочие. Самозабравила се е...Много жалко..
Почни с възмущенията първяо от себеси. Хвани и прочети преди да пишеш 2.5 милиона !
Не са 25, а 2.5 млн.! И не ги иска от бедните, а от някакви разглезени богаташи! За тях ще плати данъци в Англия! И ти страшно ми падна в очите, че даже не си прочела статията преди да плюеш!
Не ги иска от бедните, но може да ги даде на бедните! Да се насили да пее 25 мин за половината пари и след това да ги дари...
Не са разглезени богаташчета, а хора, които са си СПЕЧЕЛИЛИ парите с бизнес, т. е. с труд и умение - престанете с това пост комунистическо дебелоглаво и задръстено балканско мислене, че богатият е задължително престъпник и разглезен. Ако не притежавате качества не упражнявайте агресията си върху успелите, а си натиснете парцалките и - всяко жабче в гьола си - в противен случай заслужавате някой соц режим на главите си.
Защо не коментирате новината по същество, а издребнявате за техническата грешка в коментара ми. Да не би 2,5 млн. бр. лири да Ви звучат по-разумно. Заставам зад коментара си. Тук говорим за техническа грешка, докато Вашите коментари са пълни с граматически грешки...
Какъв, според теб, е начинът да ткажеш без да казваш "не"? Жената просто явно не е искала да поеме ангажимента, затова е направила цената такава, че да е неприемлива. Много фин отказ...
Пука и на Адел за някакъв злобен льолю, дето няма и да помирише толкова пари! Ще си ги прибере, пък Ганю да злобее!
"Голям залък лапни, голяма дума не казвай" Тая от многото ядене ли, но чак се на-ра с това искане!
Нямат край тъпите коментари на комплексари. Адел е невероятен и доказал се талант, какво общо има теглото в случая?! Каква е тази злоба и явна завист?! Какво значение имат килограмите...да не говорим, че тя е наистина чаровна, но най-важното - истински талант и преуспяла звезда!
И какво умряла й е циганката и я Фалиш. Голям професионалист ,но в данъците. Иска си 0,5% от богатството на таткото. Не й е за първи път да си показва възпитанието.
И аз, да речем, съм талант в лекуването за зъби/според пациентите ми/... обаче ако поискам 100000 за една пломба, дали няма да ме обявят за невменяема? А усилието да направиш качествена пломба отнема около час, че и повече. А дали пък не съм и поучила лекинко повече от Адел, за да стана лекар? Но тя иска 100 000 за минута! Еми, алчничка си е, освен, че е дебела!
Ще искаш 100 000 за пломбичка, когато те повикат в Южна Африка да правиш зъбите на някой богаташ. Т.е.- когато ти отиваш при пациентите, а не обратно. Пътуването си е за твоя сметка и гледай да вземеш зъболекарския стол с машинката, защото Адел може да пее и без микрофон, но ти не можеш да направиш пломба без необходимите материали и апаратура.
освен това човека трябва да отдели и повече пари за храна на партито, щом тя ще е гост :)))
Не е луд тоз', дето яде зелника, ами тоз', дето му го дава, казва моята баба. А бай ви Ганя викаше: Имал си бол пари, дал си. Браво на Адел, аман от извратени богаташи!
Тази, не е ли доста пълничка за такъв хонорар?