Адел иска рекорден хонорар за участие на сватба
Адел е поискала тлъст хонорар от 2,5 милиона британски лири за 25-минутен концерт на милионерска сватба на южноафриканска булка.
Обратно в новинатаКоментари - Адел иска рекорден хонорар за участие на сватба | Лайф.dir.bg
Коментари
Че е Пиги, Пиги е !!! Обаче си пее добре !!! Да поискаш 2.5 милиона за 25 минути обаче е доста арогантно. Освен ако по принцип не е искала да откаже ангажимента :-)
Не е луд тоз', дето яде зелника, ами тоз', дето му го дава, казва моята баба. А бай ви Ганя викаше: Имал си бол пари, дал си. Браво на Адел, аман от извратени богаташи!
освен това човека трябва да отдели и повече пари за храна на партито, щом тя ще е гост :)))
Не за дебелени не дават, освен ако не си фес? Точно за тази , нема да дадат, да знаеш! Пък ако ще и да пее, пие, танцува и целува едновременно!
Нямат край тъпите коментари на комплексари. Адел е невероятен и доказал се талант, какво общо има теглото в случая?! Каква е тази злоба и явна завист?! Какво значение имат килограмите...да не говорим, че тя е наистина чаровна, но най-важното - истински талант и преуспяла звезда!
И какво умряла й е циганката и я Фалиш. Голям професионалист ,но в данъците. Иска си 0,5% от богатството на таткото. Не й е за първи път да си показва възпитанието.
"Голям залък лапни, голяма дума не казвай" Тая от многото ядене ли, но чак се на-ра с това искане!
Пука и на Адел за някакъв злобен льолю, дето няма и да помирише толкова пари! Ще си ги прибере, пък Ганю да злобее!
Страшно много ми падна в очите тази Адел. Талантът й е безспорен, но и алчността й вероятно не отстъпва. При положение на такава тежка финансова и икономическа криза по целия свят, при толкова глад и мизерия, някой да иска 25 млн. бр. лири за 25 минути пеене. Що за наглост и безочие. Самозабравила се е...Много жалко..
И аз, да речем, съм талант в лекуването за зъби/според пациентите ми/... обаче ако поискам 100000 за една пломба, дали няма да ме обявят за невменяема? А усилието да направиш качествена пломба отнема около час, че и повече. А дали пък не съм и поучила лекинко повече от Адел, за да стана лекар? Но тя иска 100 000 за минута! Еми, алчничка си е, освен, че е дебела!
Не са 25, а 2.5 млн.! И не ги иска от бедните, а от някакви разглезени богаташи! За тях ще плати данъци в Англия! И ти страшно ми падна в очите, че даже не си прочела статията преди да плюеш!
Защо не коментирате новината по същество, а издребнявате за техническата грешка в коментара ми. Да не би 2,5 млн. бр. лири да Ви звучат по-разумно. Заставам зад коментара си. Тук говорим за техническа грешка, докато Вашите коментари са пълни с граматически грешки...
Не ги иска от бедните, но може да ги даде на бедните! Да се насили да пее 25 мин за половината пари и след това да ги дари...
Е не мислех да си замълча но ти явно наистина си такава злобарака. Каке когато ти имаш нейният статут на звезда тогава коментирай какви хонорари ще иска. До тогава си трайкай на село.
СкайфОл-Skyfall! Детето може да изпее и,,Rolling in the deep,, но това пеене се нарича кавър- версия .
Каза някаква парцалеса за звезда която цял свят критиците признава. Адски жалко е да казваш на черното бяло само защото те е яд. Тя да отслабне ако иска може. Но ти акъл да си купиш НЕ МОЖЕШ !
Имам един пиратски диск на Адел, така че мога да му го дам на бащата, ако няма паре! Нема голям наем да му взимам - един диамант да прати и че спасим сватбата!
Какъв, според теб, е начинът да ткажеш без да казваш "не"? Жената просто явно не е искала да поеме ангажимента, затова е направила цената такава, че да е неприемлива. Много фин отказ...
Не са разглезени богаташчета, а хора, които са си СПЕЧЕЛИЛИ парите с бизнес, т. е. с труд и умение - престанете с това пост комунистическо дебелоглаво и задръстено балканско мислене, че богатият е задължително престъпник и разглезен. Ако не притежавате качества не упражнявайте агресията си върху успелите, а си натиснете парцалките и - всяко жабче в гьола си - в противен случай заслужавате някой соц режим на главите си.
Много ми е анти тая и не мога да разбера от къде изпълзя и какво толкова й харесват всички. Само една нейна песен ми харесва и тя даже не ми е особено любима. Относно сумичката, май се е взела за Майкъл или за звезда от неговия ранг..
Много ясно, че ще иска такива пари. Да не е наякоя евтина поп звездичка която да я привикват да попее на сватби... Както си мислят тия милионери, че като имат толкова пари с тях могат да имат всеки и да правят с него каквто си искат ли ?
Има много добри музиканти, които дори и не са сънували такъв хонорар. За по-малко от тези пари може да свири цял биг бенд вместо Адел да пее на синбек! Все пак парите са си техни и те си решават за какво ще плащат.
Не мисля, че е някакъв особен талант. Просто англичанската изсухрена раса си лансира прасетата всячески само и само, защото са от GB.
Като вземете да списвате глупости........той милионера кризата не го лови, така че не го мисли!
Алоооу, гражданчето! В тъпотията, която си написал, градското е само жалкият ти опит да се издокараш с "модерно" име - Вал. С правописа си доказваш, че селяните са по културни и интелигентни люде от самозабравилите се градски СЕЛЯНДУРИ!
Богатия вредом всеки почита, богат е - казва, а го не пита колко души е изгорил живи, сироти колко той е ограбил и пред олтаря бога измамил! - написано е преди 150 години.
Браво на Адел, знае си цената. Сигурна съм, че не само тя е така, я да се пробват да извикат Мадонна да им попее на сватба, да видим колко ще им вземе, а тя пее доста по слабо от Адел.
милионера е пресметнал, че ще му трябват още 2 мил. за да я храни по време на визитата
Мадона не може да пее, тя не е певица, а е продукт. Но на шоуто на Мадона тая не може да стъпи никъде.
Ще искаш 100 000 за пломбичка, когато те повикат в Южна Африка да правиш зъбите на някой богаташ. Т.е.- когато ти отиваш при пациентите, а не обратно. Пътуването си е за твоя сметка и гледай да вземеш зъболекарския стол с машинката, защото Адел може да пее и без микрофон, но ти не можеш да направиш пломба без необходимите материали и апаратура.
Поредният прост индивид се изказва...Ако наистина познаваш певицата и творчеството и ще знаеш, че сама си пише текст и музика, но простите същества могат само да плюят и ругаят от завист към истинските таланти...
Предии да правиш забележки да си беше видял собствения коментар селянче ахаххахахахахах