Ариана Гранде: Ваксината помага срещу сериозно боледуване, настаняване в болница и смърт
Певицата призова своите почитатели да се ваксинират
Обратно в новинатаКоментари - Ариана Гранде: Ваксината помага срещу сериозно боледуване, настаняване в болница и смърт | Лайф.dir.bg
Коментари
Дриснята вечи цитира наркуманскити певачки кат главни фирусулози. Еваларка Байдън с памперс търси майка си, тая на светна за вакцинити.
Туй умряло коте ше ми казва… не съ натъпкала с пари ами и още иска след договорка да съветва…
Тази и аз бих я ваксинирал! ;)
А който го е преболедувал, защо го карате пак да се ваксинира ?
Защото антителата се изпарявали след 6 месеца, според специалисти? Аз не съм го изследвал, но кога Арианчето стана доктор?
Антителата не са от значение, защото имунната система има клетки, които ги създават при нужда.
Не е задължително да са манипулация. Има си обяснение за всичко, има и медикаменти, които потискат имунната система, някои могат да я неутрализират, за такива се изисква информирано съгласие като ви ги предписват. Не ги препоръчвам, разбирайте, бягайте, ако се опитат да ви ги пробутат. Има и други варианти, но няма да влизам в подробности.
Ариана е експерт в тази област - може да и се вярва, защото е завършила медицина.. опс, грешка...
След препоръката на такъв световен капацитет, бързам да се ваксинирам, ако може даже с 2 ваксини за по-сигурно и после ще се редя на опашка за 3та игла.
Редовното ваксиниране с кожена инжекция (вкл. орално) помага срещу несериозното бръщолевене на подобни "звезди" специалисти по всичко.
Платили са й стабилно за да говори тия тъпотии. Все едно да накара феновете си са се боднат
Не думай! И в качеството на каква изказваш компетентно мнение? Вирусолог? Имунолог? Общопрактикуващ лекар? Като каква точно, че не става ясно?