До 20 години затвор грозят Фелисити Хъфман и Лори Логлин заради подкупите за университет
В момента холивудските знаменитости нямат право да напускат САЩ
Обратно в новинатаКоментари - До 20 години затвор грозят Фелисити Хъфман и Лори Логлин заради подкупите за университет | Лайф.dir.bg
Коментари
Е що пишат глупости?! Та всички деца на световни лидери учат в топ университети, защото си ПЛАЩАТ и то здраво, а изпити, ако минават са проформа. Те ти двоен стандарт, просто тук не разбрах каква е драмата?! Явно, че не са си платили директно на университета, както е редно, а парите са потънали в джобовете на посредници и отделни лица, отговорни за приема...
Чедата на всички родни политически величия са в Щатски университети. Ако тръгнат да и разследват, ще трябва да ги екстрадираме.
Американска мечта демокрация прозрачност чиста конкуренция ХАХАХАХАХАХАХАХ абсолютни пропадняци и жалкари на посредствено ниво. И тия ни дават акъл и ни управляват 30 години.
Понеже предишните години, другите дето ни даваха акъл бяха много умни... Боже колко ви плащат бе хора, за да се излагате така ??
"Не може да има система за приемане, която е различна за богатите, нито различна съдебна система", заяви прокурорът Андрю Лелинг на пресконференция в Бостън." Аааа, може, можеее!
Ха-ха! Че при нас искането за плащане е официализирано> Всеки, който си плати, ще бъде приет. И ше завърши, без дори да стъпи в ъв висшето учебно заведение - напр. да си живее в Париж като в нбу
Ти руската гледай. Тия подкупват само ЗА ДА ВЛЯЗАТ, а в Рашка се купуват готови дипломи (затова не се признават никъде по света), дори и пилотски лицензи.
Преди 89г в БГ децата на активните борци както и на тези на висшата комунистическа номенклатура влизаха в университет с ДВОЙКА по "правилото": ЗА ПОДОБРЯВАНЕ НА СОЦИАЛНИЯ СЪСТАВ.Ако искате имена,само кажете...Хаха
Това е в Русия, там е като при нас, руски модел. А в такива САЩ ги съдят. И затова милиони руснаци емигрират в САЩ и на Запад, а в Русия само бай ти Мадуро може да си замъкне мъжете.
Не, влизаха по общия ред, но по определен параграф. Така беше през 1977 г. когато и аз кандидатствах. При това, ако в дадена специалност се приемаха примерно 10 човека, поне 3-4 бяха по определени парагарфи с бал около минималния 22-24, а след тях следваха тези с максимален бал 30. Жалко, но факт. А дали въобще са държали приемен изпит е тема на друг разговор.
Да дадеш пари за да те приемат в университет не ми изглежда толкова странно в САЩ, след като може да те приемат в университет щото си спортист по нещо си. При това без да има значение каква точно университетска специалност искаш да учиш. Ако беше спортна сепциалност, като в нашия ВИФ бих го разбрал. Но например, да си спортист по американски футбол или хокей и да те приемат да учиш астрономия вместо някой който не е спортист не виждам логиката. Явно тия американци много са напреднали.
Фелисити и Лори не са ли и двете женски имена!? На снимката едната дама си е турила мустаци!