Ето кои са любимците на зрителите в тазгодишното издание на "Survivor"
На първо място е режисьорът Зоран Петровски
Обратно в новинатаКоментари - Ето кои са любимците на зрителите в тазгодишното издание на "Survivor" | Лайф.dir.bg
Коментари
Режисьор режисьоруму око не вади. Каквото е показъл режисьорът на "Сървайвър" на публиката, това й ще определи мнението на хората. c(8-D В случая "Кой е най-голем пич, така..."
Надявам се Мила да се прави на тъпа, защото не е възможно да няма хич мозък. В погледа и отсъства разум
Драго е пич на място. Той ще е победител. От жените най-точна е Александра. Бие се като амазонка това момиче. Истински гладиатор. Тя също има шансове. Оня селски тарикат Зоран е пълна трагедия. Рядко долно същество.
Абе друго си е, щом е чужденец ако ще е и селски бек от македония, пак е нещо повече. По селско предаване, с по-големи селяндури учаснтици не бях виждал скоро.
Този пък е най-големият интригант, ско
Когато българин спечели някакво риалити, в Хърватия или Северна Македония, тогава ми се обадете. Нищо лично, но това е действителността. Това няма да стане никога. Всички са шовинисти, само ние правим изключение.
Зоран не осъзнава своя чар и не го използва като оръжие. Това е рядко качество у мъжете и ги прави магнетични за всички. Това се долавя у някои участници и позицията на Зоран относно ситуацията също е много голямо негово качество