назад
Завършекът на ”Игрите на глада” ще излезе в два филма
Последният филм от поредицата "Игрите на глада" ще бъде разделен на две, съобщиха създателите на продукцията.
Обратно в новинатаКоментари - Завършекът на ”Игрите на глада” ще излезе в два филма | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Е гати... тази боза да е разбила класациите ? Явно в щатите вече само теийнейджърите гледат филми.