назад
Завършекът на ”Игрите на глада” ще излезе в два филма
Последният филм от поредицата "Игрите на глада" ще бъде разделен на две, съобщиха създателите на продукцията.
Обратно в новинатаКоментари - Завършекът на ”Игрите на глада” ще излезе в два филма | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018