Коментари - Завършекът на ”Игрите на глада” ще излезе в два филма | life.dir.bg
назад

Завършекът на ”Игрите на глада” ще излезе в два филма

Последният филм от поредицата "Игрите на глада" ще бъде разделен на две, съобщиха създателите на продукцията.

Обратно в новината

Коментари - Завършекът на ”Игрите на глада” ще излезе в два филма | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари