Коментари - Григор и Шарапова вече не крият любовта си | life.dir.bg
назад

Григор и Шарапова вече не крият любовта си

Григор Димитров и Мария Шарапова спряха да крият любовта си. Двамата излязоха на романтична разходка по улиците на Мадрид след победата на първата ни ракета над световния номер едно Новак Джокович.

Обратно в новината

Коментари - Григор и Шарапова вече не крият любовта си | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

"Абе яааа.." ще говориш на някой твой познат, за да не ти стане труден живота.

Абе пичове, тва да не ви е стената във фейсбук?!

В Русия никой не пише (вестници, интернет, списания), че Гришо и Мария Шарапова са заедно. Само в България се надпреварват кой първи да напишие за тази новина и повечето простаци (типично за тъпия българин) да я обсъждат и да пишат глупости от рода "Интересно дали Шарапова му е пуснала след тозт "триумф" ?" GardamelMyAss ти тъп долен МАНАФ !!

Григор бе изстискан физически и психически след умопомрачителния двубой със световния номер едно. А съперникът му бе загрял с анонимен тенисист. Димитров доминираше в началото на мача, имаше шанс да го приключи, но не се възползва и постепенно се умори. Оттук дойде и загубата. Млад е, ще наблегне повече на физическата подготовка и в бъдеще ще измъква две последователни завързани срещи.

И след еднодневния триумф пак го смачкаха на корта! Зле, зле, зле! Кака Маша ще си хване друг!

Поне си напиши името, че да видим, кой "умник" пише такива глупости!

Нека да не се избързва с изводите. По-вероятно е Шарапова да тренира често с Григор и оттам да се правят прибързани и погрешни изводи за сърдечна връзка между тях.

отново глупост !!!! не мога да разбера как балгарите сме наи-информирани за всичко?! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

любовта дава криле

Svetlana

... и ако може, коментарите да са написани грамотно.

zosha_@

живи и здрави - и двамата! :)

Браво на дир! Най после новина за VIP персони а не за разните там Златки-Патки и Курволети! Браво и още много успехи на Григор Дичитров!!!

Зад всеки велик мъж стои жена, Зад всеки провалил се също ...

Кака го отрака

Само номер 1 в мъжкия тенис е достоен да спи с номер 2 в женския .... Така че целите пред Гришо са ясни :) .... Андре Агаси беше паднал до номер 142 когато беше женен за Брус Шилдс и стана пак номер 1 когато се ожени повторно за Щефи Граф .....

Всеки достоен мъж има нужда от достойна половинка! Определено Steffi & Andre са най-известната тенисна двойка, дано Маша & Гришо ги задминат по успехи - в тениса и живота!!! Много, много успехи и на двамата!

Хахаха, Григор има всички шансове и възможности да стигне, че и задмине успехите на Андре, но Мара ако ще на самолет да лети срещу Граф не може и една десета от успеха й да достигне! P.S. Агаси изпадна от топ 100 в началото на връзката си с Брук, а в края на връзка им беше номер 1 в света. С Граф се залюбиха, когато тя прекрати кариерата си и той все още си беше на тази позиция.

Най-после да ни се случи нещо хубаво и на нас българите!!!Благодарим ти Гришо-да си ни жив и здрав и много много шастлив!!!В това тежко време за всички ни-Ти млад,красив, можещ -стопли сърцата ни!Бог да те Благослови сине!Поздравления и за родителите ти!А за нас твоите сънародници остава сладоста от твоите победи и гордоста,че си Българин!

Хубаво ще е да спрете да пишете вече за дрисколета, която е известна с НИЩО. И да обърнете внимание повече на истинските звездни двойки като Гришо и Шарапова !

ашкосум са живи и здрави а другите да лапат мухи и да бият кънчо :)))

Кънчо Шепов ли ?:))

ашколсун

Е-е-е-е на това аз казвам ,, звездна двойка,, браво!!!!! Айде да се радваме за тях, че от толкова злоба вече и на добри новини забравихме се как се радва

Гришо, Маша и в леглото ли вика така, както на корта ?

Завиждаш ли?????

Не, радвам им се :)

Мен ме интересува повече, че е прославил България и ни е представил достойно. Личният живот на хората не ме касае :)

Много са готини. Пожелавам им да се обичат много. Няма по красиво нещо от любовта и дано се опазят от хорската завист.

Към този, който е сложил минус: Що за човек си?

както казах, и неясно защо го изтриха, този най-вероятно не е хетеросексуален и не е българин. защо го затрихте, с коментар, че накърнявал нещо? коя думичка ви подразни - хетеросексуален ли?

Браво, Гришаааааа! Изплющя No 1 при мъжете, No 1 при жените, а кои са No 1 при двойките не знам, ама сигурно им е леко притеснено хахахаха!

Радвайте се на победата и израстването на Гришо! Оставете кака Маша да си гледа нейната работа, защото тя е сметкаджийка като Курникова, която закова Иглесиас младши и му провали кариерата, докато не го върза...Гришо тепърва ще срутва млади и красиви мацки. Вярно е, че Шарапова, за разлика от Курникова, е фрашкана с мангизи и много имоти, не само в САЩ. А това си е страшно изкушение, дори за един мъж.

Че на какво ще прави ,, сметка,, Шарапова, много ми интересно??????!!!

Анна - добра тенисистка , направи много пари , никак не мога да я нарека сметкажийка, за разлика от нашите силиконови моми, които могат да изкарват пари само по гръб...

Браво на нашето момче - и за победата над Джокович, и за добрия избор на приятелка! Много са готини като двойка!

Най-накрая малко свежи позитивни новини да блеснат в нашата мила родина... Много се радвам за Григор и му благодаря, че дава на България поводи за гордост и радост! Затрупани сме от пластмасови хора и позиори и гнусни интриги и всичко случващо се около Григор Димитров е глътка свеж въздух! Пожелавам му много успех и щастие! Дано успее да запази тази качествена, интелигентна и доказала се жена до себе си и дано продължи да ни носи радости в тениса! Респект.

Браво на фотографите,утре щте се намери и някои журналист да напише,че не си е плащтал тока.За нас българите не е важно закакво го боготвори Свгетът.

Да ви доверя нещо. Знам че Марчето каза на нашия човек точно преди мача - бии сърбина и ще ти бутна. Така Григор излезе на корта много стимулиран.

Svetlana

Като гледам Марчето - струвал си е труда.

за такава кобила не бих си мръднал пръста....., че на всичкото отгоре и рускиня! аре нема нужда

Тази Мария Шарапова е страшно женище бе - голямо и високо! Направо се плаша. И е само на 25, а изглежда като на 35. Застанала до нашият хубавец и чаровник, изглежда като някой кон. На мен не ми харесват като двойка.

Злобеете ли??? Ами на- злобей, завиждам и мечтай!!!!!!

Ще го повърти Гришката на пръста си Шарапова и ще го запрати надалеч, и ще си намери друг! Само глупави новини в нета.

Не забравяй че Гришката е на 21 а при Шарапова младостта ще си отиде по-бързо ;)

За да се направи реална оценка на връзката между Григор и Шарапова ще спомена за сравнение Ана Курникова и Иглесиас.А Мария в никакъв случай не стои по долу от Ана.Така че гордоста ни от Гришо си е направо двойна-Един 1 в света е в краката му.А другият 1 - в леглото му.Лонг лайф и на двамата.

И аз, като българка, се гордея с Гришо, защото Шарапова е много по-добра от Курникова в тениса, но още е рано да сраняваме(всеки, в неговата си област) Гришо и Иглесияс - син.

Браво Гришка ,страхотна игра направи ,и Маша е страхотна жена ,оттук насетне ти остава само да станеш номер едно ,в което не се съмнявам.

Какво ли му е обещала Маша да му направи ако бие Джокович?!? :-)

Svetlana

Всичко, но си заслужава!

и вече е наша... ! Велик си Гришо - страхотен двоен удар ! Има една "приказка" - до всеки успял българин много често стои рускиня !:)) А, Маша е доказан професионалист !?

Мичето Шарапова е американка, защото от 2 годишна възраст живее и израства, като човек и професиналст, в САЩ, а не в Русия! И няма намерение д се връща там, откъдето Черрнбилската трагедия е прогонила семейството й, преместил се от Беларус в Сибир и после в САЩ.

официалната информация, Шарапова си е чиста рускиня живяла в Белорусия, преди да се преместят в Сибир. В Щатите отива на 7 години, в школата на Н. Ботилиери. Това в никакъв случай не променя влиянието на руските гени, което е основно. А инъче, почти всички големи тенисисти са се "пръкнали" след Ботилиери.

Гришата даде още един повод да се гордеем, че сме българи! Живот и здраве и още много като него да дават подови да се разнася славата на България по света. Много се ядосах обаче на сръбските келемета, леещи помия и обиди в нета срещу него. Омразата няма място в спорта. Ноле е велик и никой не оспорва качествата и таланта му. Просто му показахме, че скоро ще бъде заменен.

браво гришо, тегли един и от мене. хубава жена и дашна, не като нашите алчни силиконови уруспии - исползувачки.

споко бе те нашите силиконови бангии ще остареят и провиснат и щи пускат без пари, ама кел файда и ти кат си стар - други ще ги сменят ама живота ни ше си иде без да сме се онодили кат ората :)

че ти си заобиколен от такива и предпочиташ тяхната силиконова компания си е твой проблем...

Давай Гришо. Ръгай здраво чушката във боба.

Двамата са страшно сладки, пожелавам им всичко най-добро!

Браво на Григор! Отличник и на спортния, и на любовния фронт.

я ему сказала "если не въиграеш пизду не дам" и он въиграл.

ама си глупак

Не знам защо са дали негативна оценка на коментара ти, малко пиперлив хумор не е вреден никому :D

а жопку даеш? :)))

Още един глупак....ха-ха-ха

айй болиит :) чу чуть медленно попробуй :)))

Този Григор истински ме радва:-) Велик си Гришо, Велик!

Страхотна двойка! Подхождат си много и общи интереси! Визията им общо е много харизматична!

Амин! Да са живи и здрави ! Не знам дали "Редбул" дава крила, но любовта със сигурност го прави!

Каква двойка леле супер са Сега пак ли ще лансират така Николета - ку...лета и Валери грозниците и чалгарите Каква двойка са само ааааааааааааааа

Николета и Валерката освен със семейните си скандали и отношения с бившите половинки нямат с какво друго да се похвалят, а тези имат класа и не раздухват излишно около себе си, достатъчно са известни, красиви и професионалисти

Браво Гришо! Само така и давай напред!

Гриша, да не прекалиш със секса, че следващия мач много бързо ще ти омекнат колената и ще почнеш да се влачиш по корта а и твоите противници вече ще имат едно наум, когато играят с теб и ще играят на предела на възможностите си и ще ти е по трудно да ги изненадаш!

Доказано е, че спортисти, които правят секс вечерта преди мач, се справят по-добре х) Не го мисли, момчето.

Водачите в ранглистата на мъжкия и женския тенис са на колене пред Гришо!

Хаха :D

Ноле само приказваше много и ръсеше сочни псувни към публиката, но май нецензурните псувни се върнаха към него със страшна сила... Колкото до Шарапова, очевидно Григор израстна и попадна в тенис елита благодарение на нея, от ноември м.г. когато почнаха да ги спрягат за гаджета Григор върви стремеглаво нагоре в тенис класацията... Все така напред Гришо! Дано ги виждаме напред като новите Щефи Граф и Андре Агаси - и на корта и в живота!

щефи граф и агаси заедно ли са още?

.

Щото ти си едно голямо "нещо" ли?...

От теб със сигурност е излезло едно голямо нищо в живота. Но Григор е гордост за България.

даилъмаил.цо.ук-там са снимките,много са готини *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Да са живи и здрави и двамата. Когато разбрах, че са двойка, много се зарадвах. Браво, Гришо. Талантлив и умен. Само така.