Коментари - Григор и Шарапова вече не крият любовта си | life.dir.bg
назад

Григор и Шарапова вече не крият любовта си

Григор Димитров и Мария Шарапова спряха да крият любовта си. Двамата излязоха на романтична разходка по улиците на Мадрид след победата на първата ни ракета над световния номер едно Новак Джокович.

Обратно в новината

Коментари - Григор и Шарапова вече не крият любовта си | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Така си е. Хората в чужбина ангели ... таковат, а ние тук вълци давиме.

отивай в чужбина не чакай :)

Може би трябва да се погледнеш в огледалото, там се крие отговорът.

ето ги и снимките!!!линк *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Ама те дали са правили секс или връзката им е чисто платонична?

Да си на 21. Вчера си победил световния номер 1 и днес се разхождаш с гаджето ти Мария Шарапова в Мадрид. Добре ли е? :)))

Кой е като Гришката - би първия в ранглистата, гадже му е пак първата в ран-глистата. Брао, брао ...

Май е време всички готини български мъже да се ориентираме като Гришо към чужденки, че тук никак не е розово положението с жените.....

Ама първо станете шампиони!!!!!!!!!!

тя го оцени много преди да е шампион/пожелавам му го/ и преди да е бил новак

те жените ни отдавна се оринтираха , пак са крачка напред :) ; само да се не върнем и едните и другите стари наебани посрани и да кажем "от Българското по-хубаво няма" ...къде сгрешихме ...що го пропиляхме тоз живот ми не си копахме нивичката а все по чуждо гледахме ;) аз така за Българина като цялоне са Григор евалла :) заслужил си човека и късмета му проработил :) ама да внимава Българи да го не върнат пак в казана и с рускините да внимава и те с страшни ;)

Българските жени са си екстра. Във всяко стадо има черни овце, отнася се и за мъжете все пак. А рускините...хм, при тях черните овце са доста повече, така че не знам какво намекваш с този твой коментар :)

Затърчала се е някоя да ви прави салата, да ви налива ракия и да ви търпи простотията и креватната некадърност.

Ех, ама и ти си опасна. И той прави генерални заключения, но пък и ти не оставаш по-назад. Не всички мъже са диви селяндури. Подбирайте си мъжете.

аз на теб щи сготвя 1н път да вииш кой хубууу :))) и салатка щи направя пръстенцата ши си оближеш :) и ракийца съм сварил ти само си седни на масата ;)

Редактора, освен корекциите на текста, трябва да понаучи местата на запетаите, които липсват на доста места - все пак е редактор!

Да ти кажа - и пълният член е важен!:)

Не смей да си отваряш устата срещу многоуважаваната редактор Деницова!!!

Подкрепям и тази негова стратегия. Въобще си е умен! Народа ни казва - "Хвани си кака, да те отрака". Браво Гришо!

За ден да обърнеш 1 в мъжкия и в женския тенис си е постижение! Браво Гришо! Има неща, които не се купуват с пари :)

Опресни си инфото пич - крещящата сопа последно беше номер едно преди една година за около 4 седмици. Никога не е завършвала сезон като номер едно, а и за 12-13 години професионална кариера е била 20 седмици сумарно на тази позиция. Тя е номер едно, но на някои други места :D

Правилно пич.Гушкай си колежките и не му мисли.Един ден от слава и пари ще разбереш,че само това ще ти остане от живота.

Kalin

Абе за тая баята Уялямс.....не му завиждам;-))))

Да се готвят Скиавоне и Кузнецова

и все хубавици... ;)

Да, Кузнецова и Скиавоне конкретно са ослепителни красавици хаха

А защо редакторът да не си прочете текста?!

delly

Благодарим Ви, прав/а сте, коригирахме текста. Хубав ден!

корИгирахте? Ало!!!!!!

Нека не го превъзнасяме. Млад е, може да се обърка. Това трябва да е само началото.