Григор и Шарапова вече не крият любовта си
Григор Димитров и Мария Шарапова спряха да крият любовта си. Двамата излязоха на романтична разходка по улиците на Мадрид след победата на първата ни ракета над световния номер едно Новак Джокович.
Обратно в новинатаКоментари - Григор и Шарапова вече не крият любовта си | Лайф.dir.bg
Коментари
Така си е. Хората в чужбина ангели ... таковат, а ние тук вълци давиме.
ето ги и снимките!!!линк *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Да си на 21. Вчера си победил световния номер 1 и днес се разхождаш с гаджето ти Мария Шарапова в Мадрид. Добре ли е? :)))
Кой е като Гришката - би първия в ранглистата, гадже му е пак първата в ран-глистата. Брао, брао ...
Май е време всички готини български мъже да се ориентираме като Гришо към чужденки, че тук никак не е розово положението с жените.....
Ама първо станете шампиони!!!!!!!!!!
те жените ни отдавна се оринтираха , пак са крачка напред :) ; само да се не върнем и едните и другите стари наебани посрани и да кажем "от Българското по-хубаво няма" ...къде сгрешихме ...що го пропиляхме тоз живот ми не си копахме нивичката а все по чуждо гледахме ;) аз така за Българина като цялоне са Григор евалла :) заслужил си човека и късмета му проработил :) ама да внимава Българи да го не върнат пак в казана и с рускините да внимава и те с страшни ;)
Българските жени са си екстра. Във всяко стадо има черни овце, отнася се и за мъжете все пак. А рускините...хм, при тях черните овце са доста повече, така че не знам какво намекваш с този твой коментар :)
Затърчала се е някоя да ви прави салата, да ви налива ракия и да ви търпи простотията и креватната некадърност.
Ех, ама и ти си опасна. И той прави генерални заключения, но пък и ти не оставаш по-назад. Не всички мъже са диви селяндури. Подбирайте си мъжете.
Редактора, освен корекциите на текста, трябва да понаучи местата на запетаите, които липсват на доста места - все пак е редактор!
Подкрепям и тази негова стратегия. Въобще си е умен! Народа ни казва - "Хвани си кака, да те отрака". Браво Гришо!
За ден да обърнеш 1 в мъжкия и в женския тенис си е постижение! Браво Гришо! Има неща, които не се купуват с пари :)
Правилно пич.Гушкай си колежките и не му мисли.Един ден от слава и пари ще разбереш,че само това ще ти остане от живота.
Да се готвят Скиавоне и Кузнецова
А защо редакторът да не си прочете текста?!