Коментари - Загина Пол Уокър от ”Бързи и яростни” | life.dir.bg
назад

Загина Пол Уокър от ”Бързи и яростни”

Звездата на филмовата поредица "Бързи и яростни" Пол Уокър загина на 40-годишна възраст в автомобилна катастрофа.

Обратно в новината

Коментари - Загина Пол Уокър от ”Бързи и яростни” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе не знам кой е тоя,ама Бог да го прости...

Какъв "експерт" си, като не си чувал за този артист? Може би си чувал само за Хитлер и Сталин, а?

Svetlana

Каква е връзката?

И аз не го знам, не съм гледала филма, но ми стана мъчно като прочетох новината. Бог да го прости!

след 5 часа и вие..дира,, побликувахте тажната новина на деня....а доколкото пол няма и няма да има такав пич

R.I.P

Да почива в мир,Господ прибира рано добрите,жалко

Бог да го прости! Жалко за този млад и талантлив човек. Каква ирония на съдбата... Филмът повече няма да бъде същия. :(

Да , виждам , че всички консуматори на боза в държавата са много разстроени.

Колко жалко наистина, млад, хубав, чаровен и благороден човек да си отиде ей такa :( Съболезнования към близките и семейството му! Нека почива в мир!

Ами и на мен ми беше симпатичен, въпреки че съм момче. освен чара и известността си и сравнител о още млад , а и има дъщеря... Мир на праха му.

Мир на праха му! Страхотен мъж и актьор, филмът без него няма да го бъде.

Кога ще ни съобщите какво се случва с Пеевски?

Порше... недозавива, поднася на завои заради грешния център на тежеста... И винаги се запалват при инцидент, проследете статистиката...

Tarikat

Ако караше Ферари нямаше да пишем тук! Мир на праха му!

Наистина си тъпанар! Това твоето е виц на годината в авто света!

пишеш абсолютни глупости и показваш, че нищо не разбираш от коли

ne znam kakvo porsche e karal Paul, n'ai- veroiatno ot barzite. No fat e, obache, che taka izdigntiat v kult Caynne ot BG hi-life e edin ot nai- nespoluchvlivite jeepove praveni niakoga i e sprian ot proizvodztvo. No niama znachenie, vazhnoto e, che zvizdi kato Nikoletka go karat

Много ми е мъчно, такова слънчице беше! Мир на праха му!

ако не беше хубав, щеше ли да ти е толкова мъчно?

Да, мъчно ми беше и за Георги Калоянчев и за Тодор Колев и за Чочо Попйорданов и за всички останали отишли си от нас, които съм харесвала и познавала като артисти. Други въпроси имаш ли? Защо трябва да опорочавате всичко със злобните си коментарчета?

Пол Уокър не беше само актьор и красавец, а и филантроп. Отделяше огромна част от времето си на благотворителност.

На всеки може да се случи! Шофьорът с Уокър е бил професионален състезател за Порше... RIP

Абсолютно съм съгласен с теб на всеки може да се случи!Особено ако караш с 250 при ограничение от 15 мили в час на същият участък..

Видно е ,че е бил "професионален".....то от тези "професионалисти" колко стълбове и дървета са пострадали...

Смъртта е винаги до нас ! Един мъдър човек беше казал ,че тя е най-добрия ни приятел и учител и винаги стои до нас , зад лявото ни рамо и ако погледнем внезапно крадешком назад , може и да я зърнем ...

Svetlana

Дааа. Смъртта е целта, а животът е пътят към целта. Всички вървим натам, кой по-бавно, кой по-бързо.

Дрън дрън... Изобщо не е нужно да си мъдър, за да ръсиш подобни шаблонни сентенции.

нещо като ирония на съдбата, цял живот рекламира бясното каране без мозък, и от това загива

Е това вече е красив мъж,а не като Мариан.Бог да го прости!

Кой е Мариан?

ако имате такива спортни коли не ги давайте на познати, защото за кола, която развива 100км/ч за 3-4сек. се изискват спец. умения и задължително се минава курс за управление на подобна спортна кола! всеки знае, че поршетата поднасят най-много от всички др. коли! те са опасни за каране! не ви ги препоръчвам... ако имате мощна спортна кола минете курс!!!

Поднася баба ти... От 3 години работя за споменатата от теб марка, да за Порше. И съм карал всички актуални модели, сядал съм и в други спортни коли. Не съм професионалист и рядко карам по писти (освен ако не се налага изпразване на резервоара). Не знам ти в какво си сядал, но от Порше по-стабилна и сигурна кола аз не съм виждал. И ако си мислиш, че дрънкам, разгледай статиски за най-сигурни (спортни) коли и премисли дали си прав. Поздрав

Tarikat

Порше Кайен е най-стабилната кола, която някога е била изобретявана!

Много добър актьор и симпатичен Човек!

R.I.P.Тъжна новина!Мир на праха му!Много готин мъж! Колкото до долните коментари:Уважаеми,дали ще се правиш на "Бързи и яростни" в живота си е въпрос на самосъзнание и личен избор!В страната в която се намирам в момента има ограничения 50 км в населено място ,а около училища 30 км.Звучи абсурдно,но хората си ги спазват и няма инциденти,повярвайте!И пак до какво опираме:до самосъзнание,каквото в БГ липсва!

много се е вживял в ролята..

Научих по-рано за смъртта му от яху новините. Бог да го прости! И карайте умната!

Заради този глупав филм загинаха стотици младежи по света. Пълно е с боклуци по пътищата правещи се на бързи и яростни.

Много хора не правят разлика , между филм и реалния живот..

Заради такива нещастни душици сме на тоя хал. Все някой друг ви е виновен. А родителите на правещите се? Дай да се правят само турски сериали по твоята логика

Не бих се притеснила ако сваря децата ми да гледат турски сериял, но много се притеснявам, когато децата ми гледат картун и супер7 и по-специално някои (повечето) от сериялчетата по тези телевизии. Понякога се питам дали от Закрила на детето имат представа какво гледат децата. Всички знаем че децата са склонни да подражават.

Не са загинали, заради глупавия филм! Загинали са, защото не са могли да направят разлика между измислица и реалност. Киното е илюзия - сядаш в салона за два часа, откъсваш се от реалността, преживяваш емоцията и си излизаш. Толкова! Ако някой няма достатъчно акъл да го проумее и разбере, вината си е негова, не на филмите. Стига вече сме обвинявали някой друг за собствените си простотия и неблагоразумие. Карайте внимателно, спазвайте правилата, уважавайте своя и на другите живот и подобни ситуации ще станат рядкост. Почивай в мир Пол!!!

Стотиците младежи по света са загинали не заради "глупавия" филм, а заради липсата им на трезва преценка. Филмът не им е виновен.

В смъртта си Уокър предупреждава: Хора, в живота не е като на филм!

МИ те предупрежденията с личен пример най-добре действат, явно случая не е такъв!!! Мир на праха му, де ...

Знам ,че са му харесвали високите скорости и е имал проблеми с полицията за това.Животът не е филм,тук няма дубъл.

Жалко.Беше много готин.Мир на праха му.

Прекрасен актъор!! Мир на праха му!!! Бог да го прости!

Мир на праха му. :(

Една бърза и яростна смърт!

и да е за урок на всички боклуци по улиците (с голфчета, бмв, ...)!

такова се обадило,както живял,така и умрял,голямо чудо станало,та сте се завайкали тук,лицемери

Човека дори не е карал,че са карали с поне 150 то се вижда,но това е друга тема

Жалко! Голям симпатяга! Защо му трябваше да се жертва за Филипините?! На тях не им пука, на нас ще ни е жал..

Явно не можеш да четеш или си доста глупав, за да разбереш съдържанието на текста. Не се е жертвал за Филипините, изгубили са контрол над колата. Какво обща има това с благородната кауза? Иначе жалко за младия човек! Мир на праха му!

R.I.P. ''Бързи и яростни'' никога вече няма да е същия ...

Дир радвам се че ме послушахте!!! и написахте по тази тъжна новина!!! Стига с тази Андреа!!! Бог да го прости,страхотен пич беше

Atanaska

Искрени съболезнования от мен и цялото ни семейство - всички сме му фенове ! Сега ще преподава на Бог уроци по дрифт ....