Диляна Попова по бельо по случай празниците
Диляна Попова се развихри на корицата на сп. Maxim по бельо.
Обратно в новинатаКоментари - Диляна Попова по бельо по случай празниците | Лайф.dir.bg
Коментари
Истината е, че точно този ракурс, от който е снимана, никак, ама никак не е сполучлив. Изглежда некрасива на снимката, а иначе като цяло си е много хубава. Така че фотографите да си подбират по-внимателно снимките...
тази все трябва да е разсъблечена и гола,ту тук,ту по филмите с нея излъчвани по телевизията.не съм я гледала в постановки в София ,защото съм от провинцията,но това впечатление съм добила досега ,че все някъде се разголва.само в шоуто дето не се разсъблече гола.
направи ми впечатление в шоуто как непрекъснато си оправяше косата да стои на една страна,говори или слуша или просто си стои и все ръцете косата оправят.много гаден навик.па да беше я вързала че да не я зализва тая коса постоянно с ръце.просто дразни,пред екран е все пак и не е желателно постоянно да си оправя косата.
Диляна е къде, къде по-слаба...Какво ли не прави фотошопа!...но иначе е хубавица, признавам!
След шестата ракия ще ми се стори още по-привлекателна...Ама знам ли дали мога да изпия толкова! Какво ни занимавате с тъпотии!...Нещастници!
някои знае ли дали си е слагала силикон в гърдите? нещо понаедряла ми се струва в тази част.
Снимките създават илюзията, че е висока и стройна жена, каквито аз харесвам а всъщност набедената за красива Диляна е ниска и дребна, каквито жени аз не харесвам. Не ми харесва и бельото, много евтино, не като цена а като порнография изглежда всичко... Няма да си купя този брой.
Диляна е висока 1.71, което е среден ръст, не е висока, но не е и ниска. Напротив, това е идеалният ръст за една жена - нито е ниска, нито е кобила. А и в България хората са ниски и един такъв ръст за жена минава тук за висок. Те повечето ни мъже едва стигат 1.70. Красотата е субективно понятие, но да кажете, че е ниска и дребна е смешно. Много си е добре жената, не търсете под вола теле.
Въпрос на грим, фотограф и фотошоп - казвам го като специалист. Хубава е девойката, но, ако напишете нейното име в търсачката, ще видите и снимки, различни от тези. Та пред фотошопа всички са равни :)
Диляна е дори още по-красива на живо и без никакъв грим. Много красиво момиче с интелигентен вид.
Диляна Попова по бельо по случай празниците??? Е, иначе си ходи без гащи, ама - празници, ко да праиш, се пооблечеш малко...
Защо ли? Ми с два чифта с...ни устни е!? Идеалът, за повечето истински познавачи на хубавите жени.
Туй девойче ще е дъщеря на Жельо Желев. С таз огромна патешка уста може да стресне всеки. Иначе е младичко и естествено че за някой лесен лев ще се снима и с беьо и без него. Чичо Дичо го доведе от село на асфалта, а знаете че тия са най-амбициозни и страшни. Ама докато има кой да и плаща да се снима момето. Като хване некой да я храни може и да не се пъне вече.
shtom pyska takava sesia e svarshila parite, a i ne moja da specheli djipa, sega bg oligarsite shte i probvat dypkite!!
Нещо не се е получило. Диляна е една от най-красивите българки, но тази стилистика не й отива. Аз в първия момент си помислих, че Юлияна Кънчева се снимала пак за Плейбой.
Много красива и секси !!! Съгласен съм , че визията на евтина златка/николета не е за нея. С класи е над целия чалгарски отпадък ::: )
Диляна е много красива, нежна и фина. Такава вулгарна и порно визия изобщо не й отива, само я загрозява. Тази визия върви на Николета, Златка, те си имат такова кур...ско излъчване. Но Диляна няма нужното излъчване за такиви снимки. Това е моето скромно мнение. Доста непрофесионална сесия на иначе красив модел.
Една жена си личи дали е истински красива не на снимки и когато е с грим и прическа, а когато е без грим, когато става от сън и като излиза от банята. Диляна на живо не съм я виждал, но от това, което гледах в предаването, където мисля, че я показаха в естествената й визия мога да съдя, че тя е истински красива жена, надарена с голяма хубост. На снимките само са я загрозили, за да изглежда като евтина про-----ка. Се.сът продава....
По празниците по бельо, а за националният - по катерица. Очакваме включване.