Коментари - Диляна Попова по бельо по случай празниците | life.dir.bg
назад

Диляна Попова по бельо по случай празниците

Диляна Попова се развихри на корицата на сп. Maxim по бельо.

Обратно в новината

Коментари - Диляна Попова по бельо по случай празниците | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

някога беше чаровно момиче, излъчващо невинност, сега си стана обикновена провинциалистка, търсеща кой ще наддаде повече, ама май и участниците в търга понамаляха, та си е чиста к.р.а

АМИ НАЛИ БЕШЕ АКТРИСА? ДА НЕ БИ ДА Е СБЪРКАЛА, А ДА Е САМО МОДЕЛ? ХУБАВА Е И МЛАДА И НИЩО ПОВЕЧЕ-ЕЛЕМЕНТАРНА С 100 ДУМИ В РЕЧНИКА СИ! НЕКА СЕ СЪБЛИЧА МОМИЧЕТО ДОКАТО И ОБРЪЩАТ ВНИМАНИЕ! ВСИЧКО Е ПРЕХОДНО! ЖАЛКО Е, ЧЕ "ВЕЛИКИТЕ ПРАЗНОГЛАВЦИ СА ЕЛИТА НА БЪЛГАРИЯ"

Тази девойка има рядко тъпо излъчване. Гледа подчертано глуповато, и дори сладникавата й захаросана хубост от селски тип не успява да прикрие очевидната душевна простота.

И понеже по нашите географски ширини всички единодушно сме съгласни с това твърдение, просто пратихме Дилячето (временно) по африканските географски ширини. Да поизплакнат и африканчетата очи !:)))

Това момиче е прекрасно!Перфектни черти на лицето,хубаво тяло!А червената перука и отива .Да,фото шоп трябва да има за снимките,но признайте,че е много красива.На нейната възраст съм,но тук няма място за завист.Баба ми казваше,,ВИДЕЛОТО СВЕЩ НЕ ЩЕ!"

Убаво е, и е минало по азбучен ред всичкото голям наркопласьор в БГ + още няколко по-заможни "бизнесмене" ... :-)

Hе ми беше известна традицията да се явяваме по белио по случаи настъпващите празници,обикновено празнуваме голи. Mного благодаря за информацията

А известно ли ти е как се пише БЕЛЬО!!!!!

Ами,ако е пазарувала за празниците -няма как да остане облечена! Всичко ти смъкват! Иначе не мога да и стана фен...във facebook-казват ми,че имам вкус за хубави жени!

на мен лично ми харесва само лицето,в тяло една такава гърчава,изсулена,мършава-поне така ми се видя в шоуто,все с едни провесени дрехи ,то нищо сексапилно не подчертаваха освен раздърпаност.не е на мегдана ,а в пустинята но все пак...освен това ми изглеждаше мудна,безхарактерна,мързеливичка ,и само един лъв погали и вечеее много смела,силна ,глупости и как достигна до финала се учудвам,а и всички дето лансират тезата че тя трябвало да спечели...и за какво,че е красива в лице.... а другооо?така мисля аз....не ангажирам никой.

Бях я гледала в едно интервю, където казва, че обича да носи такива дрехи. Не е от жените, които обичат да подчертават формите си. На мен ми харесва, висока ,стройна, всичко си има. Нормално да е слаба, тя е манекенка, тялото й си е типично за модел. Зависи от вкуса, но аз предпочитам нежни и стройни дами, пищните не ме привличат. Обикновено пищните форми вървят с доста излишни килограми и изскачащи тлъстинки. Диляна има хубави крака, гърдите й също са хубави, давали са я гола във филми, готина е. Според мен си има всичко, но въпрос на вкус, разбира се. Като цяло мъжете харесваме стройните жени, тя не е кльощава, добре е, но някои харесват пълни и пищни. Пък и сега на мода са слабите жени, всички фолк диви, Николети, Златки и др. там набедени хубавици пощуряха да слабеят и направо се стопиха. Тази поне е естествено хубава без сериозни напъни, просто природата е била щедра към нея.

То стройните жени винаги са били на мода. Не знам кой мъж би предпочел някоя ниска и закръглена, макар и пищна пред високо, стройно и нежно момиче като Диляна. Има и грозно слаби кльощави жени, но тя не е от тях. Много добре си изглежда момичето, по-скоро жената. Но това е предимството като си слабичка и нежна - никой не ти дава годините. Много ме кефят жени с 1-2 деца, които още са с физиката на момиче. Но това си е ген. Малко са тези щастливки.

Много е харно момето, да е живо и здраво!

РАЗГЕЛЕ,НАМЕРИ СИ ПОВОД ДА СЕ СЪБЛЕЧЕ ДИЛЯНЧЕТО!!! ТО ТАКА ПОГЛЕДНАТО, ПОВОДИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА!

дори и когато работи с фотошоп трябва да е естет.В България обаче , професионалисти и естети няма. За съжаление направо са направи Диляна на маймуна.Нищо общо с действителността.Прилича на надуваема секс кукла.Ужас и безумие!

Kalin

Нещо като картинки от комикс изглежда явно ретуша бая е играл;-)нищо истинско и реално няма.

С по-лек грим и тъмна коса е по-хубава. Та сега прилича на .......!!!!!

За Нова година ще дефилира и без бельо

ослепителна е!

миризлива е

Големи комплексари, ей... Диляна е една от най-красивите жени!!! Гледайте си НикоЛери, четете си шока(или друго кафяво издание) там и си свиркайте....

Не ми харесва фотосесията, зорлен са я загрозили. Иначе Диляна е прекрасна, в предаването беше без грим, прическа, семпло облечена и винаги изглеждаше прекрасно. Жената си е хубава, но сесията не става.

Бе какво взеха масово да си показват гащите бе? Това някаква епидемия ли е, от грипните вируси ли е?

А ние с комшията по случай празниците, без бельо.Но къде са тези журналисти, тези воини с пера да отразят величието на тези двама Аполоновци, тези Адонисовци на квартала.Уви нийде ги няма, квартала остана без слава.

Явно с вас сме братя по оръжие. Аз и не само по празниците ..... :-)

В този аспект колега, специално за приближаващите празници и за вас "Brothers in arms" на Dire Straists. Макар че, ако ще бъдем без бельо по-подходящо за случая е "The Jack" на AC/DC(като фен на по-твърдия звук).

Ама ти още ли не си си намерила някой добър и богат старец?

тая да вземе да си коригира патешкия нос

Разбира се че ще има фотошоп. Това е рекламно списание. Но обзалагам се че за плюещите злобарки фотошопа ще е безпомощен. Зависливи повлекани.

Като ще плюеш, прави го грамотно. Сега ставаш за посмешище.

Е като не я "оцениха" в реалити-шоуто "Африка, звездите сигурно са полудели" и не можа да прибере скъпата колица, девойката се върна към обичайния си начин за изкарване на пари.

Ходи и ти кво ти пречи.

Хубава жена, пошла сесия...

А ето тук прочетох прекрасната, звучна българска дума " пънкарясахме " - е много сте добри момичета и момчета - евала и машшала.

Много красива.Прекрасна!

Това живо ли е, мърда ли. Мяза повече на кукла от "Мадам Тюсо".

така са я фотошопнали, че не прилича на себе си, само са я загрозили, тя е много хубаво момиче

В Африка по коледа може и без бельо.

Те добре че са я снимали за празниците, иначе ако не са празници сигурно даже бельо не слага.

Нека се изкажат и мъжете, но на мен по ми мяза на плашило... Преди години определено изглеждаше по-добре! Не че сега е остаряла - просто в стремежа си да се "разхубавяват" повечето известни жени постигат обратния ефект... И то въпреки фотошопа, след който от реалната жена не е останало почти нищо...

Пластики, ботокси, 1 тон грим, яко фотошоп и това е ефектът. Повечето момичета не се хранят дори. Аз съм мъж btw

Красивото момиче е загрозено точно от фотошопа и шпакловките по лицето й. В Африка я видяхме без грим, косата й фризьор не беше видяла, но беше много по-красива с естественото си излъчване, пък на тези снимки дано майка й да успее да я разпознае.

Известна? С какво?????

Е, друг е въпросът дали е известна с нещо стойностно, но все пак я показват от време на време по телевизията и пишат за нея в интернет, публикуват ѝ снимки в списания, а преди време пък красеше разни календари... Но явно не е толкова известна и за една приятелка, която я нарече "оная с хлътналите бузи"... ;)

От фотошопа е .

Какво плашило, какво остаряване? Тази жена е една от най-красивите българки. Вие не гледайте тези снимки, аз я гледах в предаването и бях възхитен от естествената й красота. Ако всички жени на 32 изглеждаха така в лице и тяло нямам думи. Те повечето 20 год. не могат да й стъпят на пръста, какво остава за тези дето са минали 30. Огледайте са наоколо и по улиците и тогава й търсете кусури.

Защо да не гледам тези снимки? Не са ли направени за гледане? Точно на тях е като плашило! (според моето скромно женско мнение) И кой говори за остаряване? И аз казвам, че промяната й не е от възрастта. Като е толкова хубава без грим и перуки, що се загрозява насила? Вие, мъжете, такива жени ли предпочитате наистина? С мъртвешки лица (от фотошопа), с отблъскващ грим и грозни перуки/прически?

По празниците с гащи, през делниците на голо дупе.