Диляна Попова по бельо по случай празниците
Диляна Попова се развихри на корицата на сп. Maxim по бельо.
Обратно в новинатаКоментари - Диляна Попова по бельо по случай празниците | Лайф.dir.bg
Коментари
някога беше чаровно момиче, излъчващо невинност, сега си стана обикновена провинциалистка, търсеща кой ще наддаде повече, ама май и участниците в търга понамаляха, та си е чиста к.р.а
АМИ НАЛИ БЕШЕ АКТРИСА? ДА НЕ БИ ДА Е СБЪРКАЛА, А ДА Е САМО МОДЕЛ? ХУБАВА Е И МЛАДА И НИЩО ПОВЕЧЕ-ЕЛЕМЕНТАРНА С 100 ДУМИ В РЕЧНИКА СИ! НЕКА СЕ СЪБЛИЧА МОМИЧЕТО ДОКАТО И ОБРЪЩАТ ВНИМАНИЕ! ВСИЧКО Е ПРЕХОДНО! ЖАЛКО Е, ЧЕ "ВЕЛИКИТЕ ПРАЗНОГЛАВЦИ СА ЕЛИТА НА БЪЛГАРИЯ"
Тази девойка има рядко тъпо излъчване. Гледа подчертано глуповато, и дори сладникавата й захаросана хубост от селски тип не успява да прикрие очевидната душевна простота.
И понеже по нашите географски ширини всички единодушно сме съгласни с това твърдение, просто пратихме Дилячето (временно) по африканските географски ширини. Да поизплакнат и африканчетата очи !:)))
Това момиче е прекрасно!Перфектни черти на лицето,хубаво тяло!А червената перука и отива .Да,фото шоп трябва да има за снимките,но признайте,че е много красива.На нейната възраст съм,но тук няма място за завист.Баба ми казваше,,ВИДЕЛОТО СВЕЩ НЕ ЩЕ!"
Hе ми беше известна традицията да се явяваме по белио по случаи настъпващите празници,обикновено празнуваме голи. Mного благодаря за информацията
Ами,ако е пазарувала за празниците -няма как да остане облечена! Всичко ти смъкват! Иначе не мога да и стана фен...във facebook-казват ми,че имам вкус за хубави жени!
на мен лично ми харесва само лицето,в тяло една такава гърчава,изсулена,мършава-поне така ми се видя в шоуто,все с едни провесени дрехи ,то нищо сексапилно не подчертаваха освен раздърпаност.не е на мегдана ,а в пустинята но все пак...освен това ми изглеждаше мудна,безхарактерна,мързеливичка ,и само един лъв погали и вечеее много смела,силна ,глупости и как достигна до финала се учудвам,а и всички дето лансират тезата че тя трябвало да спечели...и за какво,че е красива в лице.... а другооо?така мисля аз....не ангажирам никой.
Бях я гледала в едно интервю, където казва, че обича да носи такива дрехи. Не е от жените, които обичат да подчертават формите си. На мен ми харесва, висока ,стройна, всичко си има. Нормално да е слаба, тя е манекенка, тялото й си е типично за модел. Зависи от вкуса, но аз предпочитам нежни и стройни дами, пищните не ме привличат. Обикновено пищните форми вървят с доста излишни килограми и изскачащи тлъстинки. Диляна има хубави крака, гърдите й също са хубави, давали са я гола във филми, готина е. Според мен си има всичко, но въпрос на вкус, разбира се. Като цяло мъжете харесваме стройните жени, тя не е кльощава, добре е, но някои харесват пълни и пищни. Пък и сега на мода са слабите жени, всички фолк диви, Николети, Златки и др. там набедени хубавици пощуряха да слабеят и направо се стопиха. Тази поне е естествено хубава без сериозни напъни, просто природата е била щедра към нея.
То стройните жени винаги са били на мода. Не знам кой мъж би предпочел някоя ниска и закръглена, макар и пищна пред високо, стройно и нежно момиче като Диляна. Има и грозно слаби кльощави жени, но тя не е от тях. Много добре си изглежда момичето, по-скоро жената. Но това е предимството като си слабичка и нежна - никой не ти дава годините. Много ме кефят жени с 1-2 деца, които още са с физиката на момиче. Но това си е ген. Малко са тези щастливки.
РАЗГЕЛЕ,НАМЕРИ СИ ПОВОД ДА СЕ СЪБЛЕЧЕ ДИЛЯНЧЕТО!!! ТО ТАКА ПОГЛЕДНАТО, ПОВОДИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА!
дори и когато работи с фотошоп трябва да е естет.В България обаче , професионалисти и естети няма. За съжаление направо са направи Диляна на маймуна.Нищо общо с действителността.Прилича на надуваема секс кукла.Ужас и безумие!
Нещо като картинки от комикс изглежда явно ретуша бая е играл;-)нищо истинско и реално няма.
Големи комплексари, ей... Диляна е една от най-красивите жени!!! Гледайте си НикоЛери, четете си шока(или друго кафяво издание) там и си свиркайте....
Не ми харесва фотосесията, зорлен са я загрозили. Иначе Диляна е прекрасна, в предаването беше без грим, прическа, семпло облечена и винаги изглеждаше прекрасно. Жената си е хубава, но сесията не става.
Бе какво взеха масово да си показват гащите бе? Това някаква епидемия ли е, от грипните вируси ли е?
А ние с комшията по случай празниците, без бельо.Но къде са тези журналисти, тези воини с пера да отразят величието на тези двама Аполоновци, тези Адонисовци на квартала.Уви нийде ги няма, квартала остана без слава.
Явно с вас сме братя по оръжие. Аз и не само по празниците ..... :-)
Разбира се че ще има фотошоп. Това е рекламно списание. Но обзалагам се че за плюещите злобарки фотошопа ще е безпомощен. Зависливи повлекани.
Е като не я "оцениха" в реалити-шоуто "Африка, звездите сигурно са полудели" и не можа да прибере скъпата колица, девойката се върна към обичайния си начин за изкарване на пари.
А ето тук прочетох прекрасната, звучна българска дума " пънкарясахме " - е много сте добри момичета и момчета - евала и машшала.
така са я фотошопнали, че не прилича на себе си, само са я загрозили, тя е много хубаво момиче
Те добре че са я снимали за празниците, иначе ако не са празници сигурно даже бельо не слага.
Нека се изкажат и мъжете, но на мен по ми мяза на плашило... Преди години определено изглеждаше по-добре! Не че сега е остаряла - просто в стремежа си да се "разхубавяват" повечето известни жени постигат обратния ефект... И то въпреки фотошопа, след който от реалната жена не е останало почти нищо...
Пластики, ботокси, 1 тон грим, яко фотошоп и това е ефектът. Повечето момичета не се хранят дори. Аз съм мъж btw
Красивото момиче е загрозено точно от фотошопа и шпакловките по лицето й. В Африка я видяхме без грим, косата й фризьор не беше видяла, но беше много по-красива с естественото си излъчване, пък на тези снимки дано майка й да успее да я разпознае.
Известна? С какво?????
Е, друг е въпросът дали е известна с нещо стойностно, но все пак я показват от време на време по телевизията и пишат за нея в интернет, публикуват ѝ снимки в списания, а преди време пък красеше разни календари... Но явно не е толкова известна и за една приятелка, която я нарече "оная с хлътналите бузи"... ;)
Какво плашило, какво остаряване? Тази жена е една от най-красивите българки. Вие не гледайте тези снимки, аз я гледах в предаването и бях възхитен от естествената й красота. Ако всички жени на 32 изглеждаха така в лице и тяло нямам думи. Те повечето 20 год. не могат да й стъпят на пръста, какво остава за тези дето са минали 30. Огледайте са наоколо и по улиците и тогава й търсете кусури.
Защо да не гледам тези снимки? Не са ли направени за гледане? Точно на тях е като плашило! (според моето скромно женско мнение) И кой говори за остаряване? И аз казвам, че промяната й не е от възрастта. Като е толкова хубава без грим и перуки, що се загрозява насила? Вие, мъжете, такива жени ли предпочитате наистина? С мъртвешки лица (от фотошопа), с отблъскващ грим и грозни перуки/прически?