Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | life.dir.bg
назад

Австрия спечели ”Евровизия”

Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.

Обратно в новината

Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Това е бъдещето на европейците , пардон еврогейците :)

е каквото и да е,обаче аз предпочитам парада на 9 май пред това,което явно одобряват европейците!

ето ги европейските ценности в действие.позор!

Ами когато е имало подобен травестит в конкурса винаги се е печелил от него. На забравяйте Дана Интернешънъл. Нищо ново под слънцето. :(

Чудно ми е как родителите /нормалните/ ще обяснят на децата си какво е това същество, мъж ли е, жена ли е! Широко скроен човек съм, нямам нищо против хората с с ненормална за мен сескуална ориентация, но наистита бих станал груб с такива, които парадират с това пред други хора!

Виждам, че някой е сложил минусче на коментара ми :) Със сигурност е някой от участниците в гейпарада!

Еврогейска работа :)

Браво на Европа,да живат еврогейовете.......да ни е честит четвъртия райх на педерастията

Още едн АЗИС, аман от пед...

може ли човек да повярва, че някога в тоя конкурс е побеждавала АББА ? какво падение...

Не ми харесва,наистина е гнусно и срамно!Жалко за хубавата идея,опорочиха конкурса....

Прави ми впечатление и предаването "Като две капки вода" как прокарва тази еврогейска модна тенденция мъжете и жените да си разменят ролите. За какво мъж трябва да влиза в ролята на жена и обратното, ако не искат обществото да свикваме с тези ненормалности? Уж всичко е безобидно, но гледат и деца. И започват да го възприемат като нормално. Това е идеята. Тенденция определено има и нашите телевизионери за да вземат някой лев допълнително, защото са си алчни, си продават душата и дават зелена светлина на тази пошла и ненормална мода. Бойкот му е майката. Никой да не гледа тези порнографски предавания. Господари на ефира и той дрънка на простащина, въпреки че се занимават с различни злободневни проблеми. Чудя нормален какво изпитва като гледа телевизиите в България. И изобщо гледа ли ги? Мисля че чак такива овце още не сме станали.

От години не гледам български ТВ - нямам нерви за такива простотии, дори новините вече за нищо не стават! За половината от тези предавания, които се споменават и обсъждат, хабер си нямам - и много ми драго за това, не съм длъжна да се занимавам с простотии, нали? А синът ми изобщо няма телевизор и не смята да купува - на компа си гледа каквото го интересува от света, защото знае 5 езика, и не си промива мозъка с предавания, измислени от някого си - някой много прост, и още повече алчен!

СРАМ за ЕВРОПА!

Може и да не сме велика сила, но и ние сме имали своите моменти в историята. Представете си сега, ако това същество се появеше пред Аспарух, или пък пред Крум ... какво ли щеше да се случи следващите секунди :- ))) Имали сме времена, когато сме въртели мечове ...

... mladejo ti do Hanovete li go dokara, tvoeto razwitie e sprqlo predi 14 weka i si si ostanal na niwo tam

КРАСИ АВРАМОВ НОМЕР 2 КРЯСЬЦИ И ОТВРАТИТЕЛНА ГЛЕДКА ЯВНО НЯКОЙ СЕ ЗАБАВЛЯВА ДОБРЕ

ПОНЕ КРАСИ НЕ СЕ БЕШЕ ОБЛЯКЪЛ КАТО ТОЗИ, С ГРИМ, ПРИЧЕСКА И РОКЛЯ!!!

песента н Русия беше уникално съоб6тение от горе: send them a message from above, drive away the madness.. Приканвам всички да разучат това с косите. Идеята е че двата вида ДНК трябва да са разделени както Господ ги е създал а не това което правят Илюминати да ги сливат, пример one world trade center out of two. който проучи ще разбере :)

снощното гласуване - генерална репетиция на скорошното избиране на ЕП. Честито "европейци"!

какъвто победителят,такъв и парламентат.боклуци..

Не съм слушал този Кончита как пее. Но явно модната политическа линия на ЕС да се дава предимство на всякакви странни индивиди, за сметка на нормалните граждани. Малцинствата стават по-важни от мнозинството. И това е логично продължение на самата сегашна политическа система.

доживях да видя такава гнусотя,напред с изродите от EU.

Горд съм, горди сме, че не участваме в тази перверзия! Но един път и ние да сме на правилната страна.

случаино не участваме..

Те хубавите неща стават случайно.

СМЕЛО ВЬРВИМ КЬМ СОДОМ И ГОМОР! НЯМА ЛОШО,НО СЛЕД ТОВА СЛЕДВА КРАЯТ.ДОБРЕ,ЧЕ СЬМ ОТ ПОКОЛЕНИЕТО ВИДЯЛО СТОЙНОСТЕН,МИРЕН И СПОКОЕН ЖИВОТ.ПОНЕ НЯМА ДА СИ ОТИДА КАТО ЗАБЛУДЕНА ОВЦА БОЖЕ ПАЗИ НИ.......

ясно е, че там се играе на политика. може би избора има цел да покаже нвреме на украинците накъде са се запътили

"Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: "ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ. Фостър Дълес

Този изрод от снимката и неговата награда и това което гледаме около нас последните 25 години на 100% потвърждават написаното от тази еврейска мърша-Фостър Дълес.

По-дълбоко мракабесие едвали може да се измисли.

За кой от двамата братя говорим?

Кой би пожелал това на хората, освен заклет мизантроп поклонник на рогатия. Нормален човек не може да си обясни тази безпричинна омраза към хората. Има нещо уродливо в това.

ТРЕТИЯ ПОЛ - основната европейска ценност, стремително се набива в тъпите ни глави. Същото "гласуване" ни чака и на 25 май - същите ненормалници ще напълнят европарламента

Абсолютно вярно! За съжаление визията е ужасяваща и отвратителна!!!

Гейропа!

Добре, че не съм гледал.

Освен това, както някой друг по-долу е казал, tmubs up за БНТ тази година, че най-накрая спря напъните и ние да се натискаме там.

ANISHAR

каква е тази помия с която ни заливате нито песента е хубава нито това изчадие което виждам нито мъж нито жена .. или казано осмиващо двата пола ... - защо ?? Великия Фреди и той беше леко в ляво но никога не е парадирал с това .. просто работеше яко и правеше много добра музика !!!!

И после ще ме карат да вярвам във Европата,като нещо ценностно.........такъв фалш .Боже до къде достигнахме!?

Гнусота. Австрииските жени са наи хубавите жени в Европа, а тази креатура буди само отвращение. Дори и глас няма. Евровизията е грешна и много упадъчна визия, която насажда дегенератство и уродство!

samo tova ni trqbvashe i bez tova veche sme promita i prinizena nacia narochena za unishtojenie ot taka narechenite ni suyznici ami i sega pederugite i neorintiranite i komplexiranite shte trugnat po takuv nachin da stavt izvesni i da se dokazvat ....

И още...предпочитам НИКОЙ в Европа да не знае какво и къде се намира България отколкото да се спонсорират гнусни перверзии като Евровизия...

аве къф тоз дъртия пидирезин ве ейййййййййййййййй... не останаха нормални хора по земята.....

БЛАГОДАРЯ на БНТ че не отпусна средства не и не изпрати БГ учаник в тази простотия. За пръв път свалям шака не ръководтвото на БНТ което е явно прозорливо да не пилее парите на данъколатеца за явна перверзия като Евровизия. БЛАГОДАРЯ! Моля не ипращайте БГ учатници в следващите 5 години, докато този конкурс не докаже че заслужава нашето участие и средства!

Може би пък наистина западът заслужава да бъде изпепелен. Няколко хиляди години след Содом и Гомор сме изправени пред същите предизвикателства.

Немам думи просто.....

Ъ? Ама това наща топ поп-дива певачка Глория, пее акапела Феникс и забравила да си обръсне брадата. Ей, спечелихме Евровизията.

Кончита много на място спечели европейския конкурс, защото е много добър представител на кочината в която Европа се е превърнала. От друга страна Русия изпрати прекрасен пример за женска красота и нормалност със своята песен и изпълнителки, които недвусмислено изпратиха послание на Европа със своята песен и думи като "drive away the madness".

Паранормално същество, което не може и да пее.Какви са тези вурстове?!

Катя,споко,има ни.:-)

Сто пъти ЧЕСТИТО на Кончита Вурст и Европа за това,че измислените средновековни "ценности и морал" изтичат в канала,където им е мястото.Бъдещето принадлежи на свободните хора,а не наизмислените порядки,зад които стоят палтаци,селяци,русофилистици и прочие сволач,която явно е забравила,че времето върни напред,а не назад.Бай Пешо/Иван,с огромното шкембе и окапания с лютеница,олио и ракия потник,под който се подават рунтави косми с миризма на вкисната пот,могат само да си чешат гъза,да цъкат с език и ако не им остава нищо друго да набият жената или децата.Честито на прогреса!

А бе, ти като си толкова напредничав, защо не се наведеш и изядеш едно кучешко лайно? Дай ни пример. Върви напред.

болни мозъци винаги е имало. но защо трябва да им пляскаме

Хората имат различен вкус.И на мен не ми допада вида и.Песента не беше лоша...

Вида и??? Нали е мъж. Защо в женски род?

Е голям Азис е плъзнал по света.. аман .. ужас :(

Ох, не искам да виждам...Очите ми! Мамка му, ще останат ли нормални мъже!

содом и гомор ряпа да ядат

Залезът на Запада.

причинно-следствената връзка ми се губи..

Не е случайно.

И сега,как ще празнува,по-мъжки или по-женски.Светът,не отива на добре.Горко на нормалните!

Хора, преди да пишете глупости се сетете, че Русия даде цели 5 точки на Австрия.Не случайно Евровизия е музикален, а не моден конкурс...

ами обади се и им кажи, бадева освиркаха рашанките, а те цели 5 точки им дадоха

Травестита Кончита вурст(наденичката) има задоволителен женски глас, хубава женска фигура с брада и мустаци. Има със сигурност и мъжки и женски атрибути в гащите и е универсален за секс с всеки мъж или жена без предразсъдъци. Този травестит е сегашното лице на европа без маска и без грим.

чи ко ново. и при нас кардиналите ходят с рокли и плющят момченца. после 3 пъти изпяват аве мария и са чисти като утрина роса

и в Троянския манастир...

само в исраел не го прават нали?!