Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | life.dir.bg
назад

Австрия спечели ”Евровизия”

Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.

Обратно в новината

Коментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Защо да са ни честити на нас?Ние тази година нито участвахме, нито излъчихме конкурса.Русия от друга страна участва...

Ужас, леле, какво се случва?? Тези нови европейски ценности застрашават средновековните ценности, с които сме си свикнали да живеем. Не мога да си намеря място от яд.

Да са ни честити ЕвроГейските ценности! Отврат! Пя като скопен,та се чудя на нашият Човек-Глас какво му беше? То дори Миро пя по-добре от този траверс!

Да ме прощаваш,Миро и Аврамов на този могат да му носят само микрофона.Трябва да си глух,за да отречеш че това момче пя изключително вярно,а за мъж има впечатляващи височини,освен това има красив тембър и мощен глас.Просто беше класи над другите.Ако слшушахте конкурса по радиото едва ли щяхте да говорите така!

Защо по-радиото? Покани си го вкъщи да ти попее мощно акапелно!

Нямам абсолютно нищо против транссексуалните, хората са си се родили така, няма какво да направят.Не разбирам обаче защо момичето трябва да ходи с брада, за мен лично е отвратително.Виждал съм и други(нетранссексуални) жени с мустаци и го намирам за не по-малко гадно. В крайна сметка обаче, Евровизия е конкурс за музика, преди всичко.След като песента се е харесала на хората и те са гласували доброволно-не виждам нищо лошо в цялата работа. Моля не вкарвайте политика в един конкурс за песен.Русия е не по-малко част от Европа и е не по-малко част от Евровизия от другите държави в Европа...

хитлер, оня Прокропил, дето дъщеря си в мазето 20 години беше заключил и 3 деца направил, сега и тоя откачалник. Австрийска му работа. те допреди 100 години с братовчеди са се женили, че да не им избяга семейното богатство. Абе Австрийска скапана работа

чикатило дали си чувал?

извратена работа отврат

Бах маа му...

Veto

Айде стига с тия глупости бе! Азис като беше номер едно къде ви бяха приказките за "лошите" ЕС ценности. Или там другите странни момчета. Извинявайте, но някои хора в България се осраха (буквално) с теориите си за антиправославието и не знам си какво. Никой на Запад не го интересува православие, кривославие, католицизъм и протестантство, с изключение на Северна Ирландия. Всички са едни - християни европейци. Осъзнайте се малко и се събудете от тази руска пропаганда.

И какво, да приемем ненормалното за нормално ли?

Veto

В по-голямата картина, кое е нормално? Че някой ви пълни главите, че само славяните са "праведни" и че православието е "право"? Това да се търсят теории на конспирацията, извинявайте. А нормално ли е да се бият с камшици жени, които са излезли да пеят срещу президента на една държава? Да пеят? Питам, това нормално ли е? Защо не избивате с камъни тези, които изневеряват или да режете езици на лъжците? Ми върнете Крумовите закони!

Ти си спящият, драги! Всичко ги интересува в Европа, тях не ги мисли. Те сметките добре са ги направили, случайно нищо няма. Точно ей такива изказвания като товто показва, колко добре са си направили сметките! Ама много сте такива дето не виждате нищо повече встрани от екрана на телевизора или компютъра.

Кога Азис е бил номер !.Може в твоята кратуна да е бил,но нормалните никога не са го приемали.И ако това което видяхме е европейска ценност да си я държат при тях,а не да я натрапват.

Veto

Аа, нормалните, извинявай. Тия, за които да пребиваш жена си е нормално и "семейна работа", тия ли? Или тия, дето бият с камшици по улиците жени? Или ония, които когато не харесват някого вадят бухалката. Иначе на Великден ходят и целуват ръка на попа, нищо че не знаят 10-те Божи заповеди. Ясно! Не слушам Азис, знам точно една негова песен. Предпочитам доста по-различни музики, не е това въпросът.

конкурса е нагласен. малко държави могат да организират финансово това начинание. за австрия не е проблем. нали нац. им телевизия прибира 24 евра месечно такса от домакинство. имаше държави, които беше очевадно как дадоха точки за австрия. като им харесва у дупето да си го дават

Датчаните тази година много се осха. Първо разфасоваха жираф пред деца, после тези толерантни, модерни, красиви, богати, справедливи европейци освиркаха две момичета, които за щастие или не са се родили в Русия. Браво, Европа, за двойния стандарт и лицемерието. Ама не всичко сме промити мозъци, някои го виждаме това и не ви се кланяме. Нито пък на другаря Путин (ако веднага крякнете, съфорумци!)

по момичетата а по путлер, затова и след "празника" му и демонстрацията на сила се изгавриха и с това, искаш да ми кажеш, че брадати .ейове в рокли от родината на хитлер изтребиха 20 млн от родината на путлер? Брей че мощни .идали, брей

Путин или Хитлер бяха ли на сцената, че не ги видях? Много си зле, лягай си!

кончита обяви кончината на евровизията

И в Австрия ли нагъват пилета с хормони?!

Още в началото на вечерта стана ясно,че това ще е победителя-цялата зала пееше с него.Чудесно подредена челна тройка-и Холандия и Швеция бяха жестоки.А как усвиркаха Русия и при изпълнението и при всяка точка,която им даваха-Путин сигулно си е легнал зелен тази вечер!

Не, легнал си е доволен, защото вече е убеден, че нормалността в Европа си е отишла. Тоест задачите, които си е поставил стават по-лесни.

Абе леко е зеленяса Русия даде 5 точки ;)

Събуди се!!!! Това чудо след няколко години ще го пробутват за нормлано и децата ти такива ще направят! Хорааа, събудете се!!! Това е сатанинският план, който работи на пълни обороти, а вие се радвате!!!!!!

Ако това което стана е нормално според теб,значи ти не си нормалният.То има един лорд минч май и ти в тази компания,затова мразиш и Путин.

Та да ти кажа пак-ти си точно никой на мен да ми казваш какво да правя.Ще си налея едно качествено,отлежало малцово уиски и ще си запаля пура за това,че ти умираш от яд как измислените ви "ценности и морал" изтичат в канала,където Ви е мястото на хора като теб и Путин,отричащи простата истина че времето,за добро или лошо върви напред,а не назад.А ти ако искаш върви някъде в Балкана и живей като в Средновековието или както намериш за добре.Спомена нещо за деца-аз ще се радвам децата ми да живеят в свободно време така,както на тях им харесва,без да пречат на никого-фабрики за лайна като теб не ги включвам в сметката обаче!!!

Добре, че това чудо не се излъчи в България тази година. Не, че няма медиите ни да го отразят подобаващо. Но все пак ще сме подготвени да не пускаме новини пред децата си.

и с какво са виновни руските изпълнители, че някакви си даtcки глупаци ще ги освиркват?!!!

Рускините бяха много сладки. Пълна противоположност на нещото което спечели.

Ен омга ад поврявам ан учтие си и ошите ис ! СМЕХ братче :D

Щеше да е смешно братче ако не беше толкова трагично и гнусно и позорно !!!

Прав си! Просто съм потресен !

За песента, не споря съществото има глас и си пя добре... НО какво става... брадат гей олицетворява ценностни модели за подражание в децата ни... светът е полудял :)

Такива същества не трябва да се допускат по телевизията. Да си пее в клозета. Гнус ме е да го гледам

Къф глас имм, ти па....

интересно...брадат гей,ценностни модели... ами тв планета какви ценности модели предтсавя? ами църквата? ами депутатите? ами българите?

Поклон пред путин !!!

внимавай като се навеждаш да не няма изненада :)

с гръб ли или на колене?

Чудех се какъв е този прословут трети пол, който е официален в ЕС. Сега вече знам как изглеждат биологичните единици от третия пол: Кончита Вурст, Азис, Бареков...е те тава било начи.

Тази песен е най-хубавата печелила евровизя от много време, да кажем след неспечелилата Вода на Стоян и ЕЛица. Иначе бозата която се лее там е ужасна. Това е едната страна от нещата. Другата е, че дори да беше изпял химна на койтотите наобратно с тая брада и хубава рокличка и грим е много вероятно да беше спечелил пак, защото орпеделено ЕС се опитва да създава други ценности у жителите си. Според мен средно успешно. Този младеж/девойка аз лично го оценявам като отблъскаващ на някакво първично биологично ниво. Но кой му дреме аз какво оценпвам. Позравления за победителя.

До всички слушашти с очи, отворете си и ушите малко!

ще повърна !

аз вече повърнах

я си проверете гащите,да не сте направили и друга беля от злоба...

Moga samo da pozdravya redaktorkara, che purvi DIR INFORMIRAHA v BG- INTERNET prostranstvoto za tazi novina. Drugita mai spyat !

ако утре падне астероид и изчезне мужикия, няма и да споменат, ясно е сайтчето, видно е какво цитира, може би и рубли да взима чат пат, сега верните последователи ще оцвъкат с диагнозите си за европата, а сума ти източноевропейски и бивши съветски държавки дадоха точки за азисчето.

Мноу гнусно!!! Да си носи брадата вкъщи, а по телевизията да уважава хората. Повър!!!

Няма как, трябва да се налагат еврогейските ценности. Третия пол надделява в ЕС. Затова, ако пратим г-н/г-жа Азис победата е в кърпа вързана, тъй като въпросното съещество въплъщава в себе си еврогейската доктрина: изрусен ром от третия пол- Освен това Азис (Мразиша) е враг на Русия, което му носи допълнително точки и смс на Евровизия. Хай към победа на Евровизия догодина! О, Азисе съгласи се!

позор, позор, позор, грозна работа, срамота, позор..

РЕСПЕКТ!