Лиъм Хемсуърт: Целувките с Лорънс бяха ужасяващи
На брата на Крис Хемсуърт никак не му е приятно да целува Дженифър Лорънс по време на снимки.
Обратно в новинатаКоментари - Лиъм Хемсуърт: Целувките с Лорънс бяха ужасяващи | Лайф.dir.bg
Коментари
И защо и е да го прави това? Не разбирам. Ако е вярно, не е приятно, направо е отвратително.
Не вярвам който и да е да яде чесън преди да се целува. Освен ако му няма зъб, раазбира се.
Какво се чудите? Едит Пиаф е яла за вечеря мариновани херинги с лук, а никога не си е лягала без гажде. :) При това все известни имена.
Америнаците си муат здраво чесън за обед, и се приема за нормално. В офисите има доста добра вентилация и не мирише особено.
Малко трудно се оправих в статията - Крис, Лиъм, Джош... Докато разбера кой на кого е брат и кой каква роля играе...
А в заглавието "Хемсуърт", после "Хесуърт". Трябва ли задължително да се ползва търсачка, за да се отгатне кое е вярно в статията?
Еми то това е за промити мозъци не е за нормални хора. Пълен та..к. Хари потър е като роман на достоевски в сравнение на това, ама за затъпелите американци си им е екстра, гледат филмчето и се едно те са правили революция, ама докато са се тъпкали с джънк фуд и са пърдяли в киното...
Добре де, вярно трябва да си егати катила, за да се намухаш с чесън или риба преди такива сцени. Егати гнусарката. След испанската бабичка - мутант, тази новина съвсем ме отказа от дир-а за днес!
но не можа ли да и го каже лично вместо така да я разнесе по медийте? не е коректно пък даже и за техните среди.
Как само са комплексирани, най много роптаят против миризмата на чесън, най често селяните дошли от скоро в града!!! Дразни всеки спомен от село и мисълта , че може да се върнат там. Няма по полезна храна от чесъна, само фармацевтичната мафия има интерес да отвращава хората от чесъна.
хаха, добър номер на снимачната площадка. по добре да и го беше върнал с ухание на кюфтета отколкото да се оплаква.
На мен така и не ми стана ясно защо на тази й подариха Осцар? Не е кой знае каква актриса.
Този бастун Пита винаги ми е бил съмнителен, от ревнивците стават най-добрите предатели в литературата и живота.
Хаха! Наистина, в "Хари Потър" имаше някаква оригинална идея, а и някаква борба между добрите и лошите магьосници, докато това тук е пълна тъпня! Чудя се как човек може да гледа подобни бози и да си тъпче съзнанието с безсмислици. Пълна мозъчна промивка...
Хари Потър е фентъзи, Игрите на глада са социална фантастика. Не е задължително да ти харесват или не и двете, за всеки влак си има пътници. Ето например някои четат булевардни любовни романи, които според мен са захаросани и лигави, ама има хора дето ги харесват. Не може всички да сме еднакви.
Какво значи да си толкова тъп и безчувствен, че изобщо да не се съобразяваш с хората около те, с хората с които работиш... Все едно балерина с миризливи чорапи.
Е как ше я целува бе, брато, при положение че е виждал нейни снимки със семе по лицето...
не се връзвайте толкова, измислица, журналистите не са това което трябва. съчиняват глупости само и само да има написано от тях. е кой написа това, за тези красиви и известни, и млади. тази която никога няма да се докосне до тях и живота им
Вицът е, че един попитал приятеля си, който имал гадже-чужденка, но в началото не знаел родния и език и трудно се рабирали, дали вече е свикнал с езика, на който тя говори. Приятелят обаче не разбрал добре въпроса и затова отговорил така, както си написал - с езика свикнах, но с миризмата още не мога.
Филмът не ми хареса. Повече време отделят на встъпителната част, кратките битки се водят почти през цялото време в тъмнина, а втората част почти я пропуснах, филмът е пълна безсмислица, само едни ефекти!