Премиерът Бойко Борисов стана дядо
Премиерът Бойко Борисов стана дядо на момче.
Обратно в новинатаКоментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | Лайф.dir.bg
Коментари
Да е живо и здраво детето...Все си мислех че тоя е...катър...Абе Бойко-оди гледай детето-стига си тормозил с малоумната си тиква народа!
Боже Мили, това народ ли е!? Срамно е да се четат такива коментари за живо и здраво родено българско юначе! Човек, дошъл в този озлобен свят в пълната си невинност, а народът вече го направи престъпник!!! Боже, боже... Дано расте живо и здраво детето за радост на близките си и ничия клетва да не го стига. Да им е честита рожба на младите, а нека Бойко Борисов се радва дълги години на първото си внуче. Здраве и късмет му желая на малкото юначе!
Верно ли ..аз пък изключително много мразя лицемерието....Бойко 2 е добре осигурен от дядо си с нашите пари и е за дранголника
Поздравления, г-н Борисов. Да е жив и здрав внукът Ви, много щастие, късмет и сполуки на цялото семейство. А на дядото желая здраве,щастие,късмет сто години занапред.
"Дъщерята на премиера и единствената му съпруга Стела е родена през 1983 година".... А сега да ме открехнете неграмотници от Дир. Бг Стела каква му е на премиера? Аз нещо не разбирам. Една грамотно написана статия няма.
... да, бе... уж... спасибо, мила ми венето... а сега... стела... родена 1983... нема кои да си чете... написаното... си...
Топовни гърмежи и три пъти ура за престолонаследника, малкия царевич Боко ІІ Тиквун, принц Банкянски!
честита радост на Премиера ни,на добрите хора като него се случват хубави неща, на злите и тъпите плюещи тук само лошотии.
Да е Живо и Здраво Момченцето. И да прилича на Дядо си Адаша Само по Габарити - Снажен Мъжага. А Бащата ще е този, който го ОТГЛЕДА. Да нацвъкаш Нещо е Лесно, но да си Истински Баща е доста Трудно и Очарователно.
Тук са се прегърнали тролове от 4 нюанса сиво-хунвейбините на Рада Дълбоката,атакистките простаци,бесепарските дебили и заблудени в превода неориентирани глупаци!
Браво, родило се е дете. А редакторите са заспали, последното изречение кърти миФФФки!!!!
Живи и здрави да са. Но не се казва нищо за бащата. Да не се окаже чужденец и внучето да е американче?
кой пък беше тоя, нещо от грамите на уса посланика да напечатате, подлоги?
Само да не се метне на дедо си Боко - нищо, нищо да не може да прави, да става цамо за цар-тиква
Честита рожба на младите родители! Честито на баби, дядовци и роднини! Нека расте здрав и силен, умен и весел малкият Бойко! Нека е дълъг, светъл и успешен пътят му! На добър час! Хора, бъдете по-добри! Родило се е малко, невинно дете! Посрещнете го с радост! Не превръщайте коментарите в история на личните си страдания, неуспехи, болести и политически пристрастия / за голяма част от които сами сме си виновни /! Не коментирайте и правописа чак толкова...Има неща написани с грешки, но от сърце... И много стилни - изпълнени със злоба, завист и дребнавост...
В чест на новороденото си внуче ББ да даде на всички пенсионери за Великден допълнителни пари. Честито!
Да му е честито и да са живи и здрави! Интересно е как и дъщеря му и единствената му съпруга са наборки! Тогава каква му беше официалната за доста време Цецка?
Да е живо и здраво бебето и да се раждат още много българчета, кръстени с хубави български имена!
Редакторите да прочетат последното изречение,а после да се замислят ,дали са запознати с българската граматика.За пореден път сами се правите смешни!!!
Това детенце баща има ли си?! Просто питам!
детенцето, да са живи и здрави родителите му да го отгледат , не като моето без баща, убит от Чернобил. Няма по-нагли и нахални от комунягите. Абе айде стига ни управлявахте. Бокова - дъртофелница - няма никой да я избере, Пръмовица и тя - министер искала да става. Станишев - неговите деца в мизерия ли живеят - живи да ги оплачеш. А отраслите отрочета на Първанов - те всяко с хотел. Браво.Българите винаги са мислели за децата си.
Я па тая ненормалца , какво общо има рабждането на внука на Бойко със Станишев , Бокова и всички останали .Между другото , като мразиш комунистите значи трябва да мразиш и Борисов , защото той е най-големия комунист .........
не са хора, а изчадия. Поне то нне не растяло в мизерия. А комунярската номенклатура тя как живееше и преди и сега. Ние бяхмче закрепостени, а те ходеха където искат и когато искат. По Чернобил им носеха по домовете чиста храна и вода, а нас ни лъжеха да ядем марули. Мъжът ми след 7 години го хвана рак - както бяха предвидили лекари и отдавна е в черната земя. Комунистическото робство беше по-тежко и от турското - вземаха ни всичко, пращаха ни по лагери да мрем. Страната ни беше концлагтер. Загрижили се за ваксините - едно детенце дали е получило усложнения - нали щяхте да ревнете като закрани.
"Дъщерята на премиера И единствената му съпруга Стела е родена през 1983 година." Ей, неграмотници! Ако не знаете български език, намерете грамотен! То бива кръвосмешение, но чак пък толкова... Не трябва да е И, а ОТ.
Не харесвам и не одобрявам дядото, като политик, но това няма нищо общо с бебчето.Да е здрав и късметлия малкия и дано появата му вразуми дядото!Дали Бате Бойко ще се сети, че не е никак зле децата да живеят в една по-социална държава, където родителите с труд могат да дадат прилично образование, а бабите и дядовците да получават достойни пенсии.Доходи, с които да радват и внучетата, а не да се чудят, как да заобикалят платените люлки и магазинчета с лакомства.
Мутретата се множат, отглеждани с пари от наркотици, далавери и с крадени от народа, а нормалните и умни деца са принудени да си търсят препитанието и щастието извън България, прогонени от дядо му и другите като него!
Да е живо и здраво детето. Поне то няма да расте в мизерия както огромната част от новородените в територията, наречена България (държавата вече я ликвидирана).
Родил се е сигурно бъдещият премиер.Но ако трябва да съм сериозен ,желая здраве на бебето.То не може да бъде обременявано с чужди грехове.
Засрамете, се бе хора! Ако се роди циганче зле, ако се роди внук на примиера , пак зле. Родил се е нов човек, за е здрав и да има достоен живот. Помнете клетвите Ви ще стигнат вашите деца, продължавайте да кълнете. .
е подписал за отровната ваксина, дали се е сещал, че идва негово детенце. Видяхме документа, на който лекарите изрично са упоминали, че живакът е в големи количества, но той го подписва. Защо? Нали е доктор на науките. Финикийските знаци така са му замъглили съзнанието, че изобщо не мисли ни за деца, ни за внуци, а кой знае за какво. Детето не е виновно за простотията на дядо си.
На тоя простак не му пука за нищо за него е важно далаверката да му върви и джобовете да са пълни а тука , като чета какви коментари са писани ми става ясно , защо овчето стадо блее ли блее и дава да го стрижат всеки ден .Жалка работа.
Да му е живо и здраво, и да го накара да се замисли каква държава му е родина. Иначе изречението "Дъщерята на премиера и единствената му съпруга Стела е родена през 1983 година." цепи мрака :P
Браво и прекрасно супер новина. не разбирам само защо сте отворили гнъсната си паст и замяргате куцо и сакато с гъстата си влажна утрова. вместо да се радвате и скачате до небето че премера ни се клонирал , вместо да ви тупкат ледените сарца в ритъма на кючека на радоста, вместо да хвъргате до небесата кръшни гюбеци за новиа наследник на герп и балгаря, вие протягате треперещи от злоба неумити ръчички към кирливите си лаптопове и кривите ви пожълтели от тютюня пръстчета стържат ли стържат по омазнените клавиятури с истрити букви и знаци по тях , за да съчинят поредния злостен пасквил срещу по умните и интелегентните хора, хора прочели книгата за винету, личности, които не можете да стигнете дори в пиянските си мечти и ракиени съништа. вие сте врагове на убразуванието и използувате книгите само като таолетни хартия или да увивате в нея мазни банички и твърди кат главите ви мелинки, или да свивате от тях фуйники за тиквен сланчоглед, който люпите , кога керпендисате пред счупените си тевелизори марка "електрон", с неумито шише вотка-менте пред блуждаештитея ви поглед, за да гледате пореднати долнопробни бози , тъпи опери или загубен театър. Вместо да отпразнувате таз блага вест както се полага , да заколите едно голямо прасе ама не това от парламента , а другото дет одглеждати по балконите, които падат по главите на нищо неподозиращите менувачи из центара на софиа. , вместо да опечете една сочна шопска твърда тиква, и да завъртити един интелегентен тиквеник, вместо да намажете една дебела филия с мас и да отрежите лентичките на радостта и веселието, вместо да се спуснете с бясна скоторес от щастие по имагинерните "магестрали" на духовната нирвана., вие сте изпаднали в кататоничен шезофренизъм и замяргати с духовни камъни, коршуми ,, забивате остри кабарчета на злобата по телата на истинските лидери, където ви водят към светлина прогрес и толерантнос. разбихти му душата и ми утровихте ярката мисал с ваща зелено-жълта компутерна злъч
Баби, да си жива и здрава! :-) Така ме разсмя....Винаги успяваш да ме заредиш с настроение с невероятния си изказ.....
тея па, на Борисов вече му е ясно, какво ще му се наложи да прави пред камерите с това олигофрендърче. може да се моли само, да не го карат да го яде. даже и на фурната може да и се открива вече - нали го е изкарала здраво, да се знае, че можеше, ако не бяха толкова нечовешки долнопробни
прав си, Бойко, гледам коментарите -лош материал остана... Да Ви е живо и здраво внучето и само радост да Ви носи!
Ражда се,а вече милиардер. Да е живо и здраво,за да харчи мръсните пари на дядо си.
Да е жив и здрав малкият Бойко за радост на дядо си Бойко ! А колкото до проруските и безродни тролове ,които драскат обиди има една приказка-Всичко се връща ТЪПКАНО!