Коментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | life.dir.bg
назад

Премиерът Бойко Борисов стана дядо

Премиерът Бойко Борисов стана дядо на момче.

Обратно в новината

Коментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да е живо и здраво детето...Все си мислех че тоя е...катър...Абе Бойко-оди гледай детето-стига си тормозил с малоумната си тиква народа!

Боже Мили, това народ ли е!? Срамно е да се четат такива коментари за живо и здраво родено българско юначе! Човек, дошъл в този озлобен свят в пълната си невинност, а народът вече го направи престъпник!!! Боже, боже... Дано расте живо и здраво детето за радост на близките си и ничия клетва да не го стига. Да им е честита рожба на младите, а нека Бойко Борисов се радва дълги години на първото си внуче. Здраве и късмет му желая на малкото юначе!

Верно ли ..аз пък изключително много мразя лицемерието....Бойко 2 е добре осигурен от дядо си с нашите пари и е за дранголника

"а народът вече го направи престъпник!" И к'во общо имаме ние с "юначето" ти, случайна? Какво ни го тикаш да го благославяме? Ще помислиш, че е единственото българско юначе пръкнало се на този свят во век и вков! Ще го видим какво юначе ще излезе и от него, ама дедо му е айдук

Поздравления, г-н Борисов. Да е жив и здрав внукът Ви, много щастие, късмет и сполуки на цялото семейство. А на дядото желая здраве,щастие,късмет сто години занапред.

Само не разбрах Боко ще хо хербаризираме ли или ще го замръзяваме за още 100 години "А на дядото желая здраве,щастие,късмет сто години занапред."

Да е жив и здрав внукът на премиера! Още много внуци да дочака!

"Дъщерята на премиера и единствената му съпруга Стела е родена през 1983 година".... А сега да ме открехнете неграмотници от Дир. Бг Стела каква му е на премиера? Аз нещо не разбирам. Една грамотно написана статия няма.

... да, бе... уж... спасибо, мила ми венето... а сега... стела... родена 1983... нема кои да си чете... написаното... си...

Много правилно е написано - единствената съпруга на премиера Стела и тяхната дъщеря Венета - родена 1983 г.

Да е живо и здраво!

Дано да е умно като баба си Стела.

Познаваш ли я?

Българче се е родило в България.Да ни е честито,дай Боже всекиму !

Топовни гърмежи и три пъти ура за престолонаследника, малкия царевич Боко ІІ Тиквун, принц Банкянски!

Педал безполов!

Да го освиркваме ли тиквето!? Дедо му трябва да отсвирим!

честита радост на Премиера ни,на добрите хора като него се случват хубави неща, на злите и тъпите плюещи тук само лошотии.

Tи си изтрещел тотално. Честно, прегледай се някъде... спешно!!

Малко си пообъркала, кои са добрите и кои лошите, ама добре си се подмазала на силните на деня..

Да е Живо и Здраво Момченцето. И да прилича на Дядо си Адаша Само по Габарити - Снажен Мъжага. А Бащата ще е този, който го ОТГЛЕДА. Да нацвъкаш Нещо е Лесно, но да си Истински Баща е доста Трудно и Очарователно.

Да ни е живо и здраво малкото българче-юначе!

Тук са се прегърнали тролове от 4 нюанса сиво-хунвейбините на Рада Дълбоката,атакистките простаци,бесепарските дебили и заблудени в превода неориентирани глупаци!

а ти от кои си - от черевнотиквеничковчетата ли?!

А ти очевидно си от феновете на Бойко-простака и мафиотската му клика герб . СМЕШНИК-НЕГРАМОТЕН.

Въшкар, ти си от вторите!

Дъщерята му е откъснала тиквата, дано бебето е евалюирало поне до пъпеш!

Браво! Да е живо и здраво бебето , майка му и татко му. Честито на г-н.Борисов !

Браво, родило се е дете. А редакторите са заспали, последното изречение кърти миФФФки!!!!

Живи и здрави да са. Но не се казва нищо за бащата. Да не се окаже чужденец и внучето да е американче?

кой пък беше тоя, нещо от грамите на уса посланика да напечатате, подлоги?

Ако чакаш новини за Ч.Златка и Азис си объркал новината...

Само да не се метне на дедо си Боко - нищо, нищо да не може да прави, да става цамо за цар-тиква

Честита рожба на младите родители! Честито на баби, дядовци и роднини! Нека расте здрав и силен, умен и весел малкият Бойко! Нека е дълъг, светъл и успешен пътят му! На добър час! Хора, бъдете по-добри! Родило се е малко, невинно дете! Посрещнете го с радост! Не превръщайте коментарите в история на личните си страдания, неуспехи, болести и политически пристрастия / за голяма част от които сами сме си виновни /! Не коментирайте и правописа чак толкова...Има неща написани с грешки, но от сърце... И много стилни - изпълнени със злоба, завист и дребнавост...

Не чувам за никакви други бебешки роднини освен Боко-1-ви?

Все едно ни честитиш Рождество Христово! Карай по-леко!

Е, па! Рождество Тиквенско ни честити!

Още едно тикве се пръкна!

Живи и здрави да са и дано е повод да помисли по -добре!

В чест на новороденото си внуче ББ да даде на всички пенсионери за Великден допълнителни пари. Честито!

Нали Тиквата се мисли и действа като цар??!!

Да му е честито и да са живи и здрави! Интересно е как и дъщеря му и единствената му съпруга са наборки! Тогава каква му беше официалната за доста време Цецка?

Цецка му беше касичка. А дали не е и сега?

Да е живо и здраво бебето и да се раждат още много българчета, кръстени с хубави български имена!

А можеше по примера на царА, да е примерно Бойко-Реджеп. За прощъпалника дедо му да сложи една бухалка.

по-точно Биби-Ер Доган

Редакторите да прочетат последното изречение,а после да се замислят ,дали са запознати с българската граматика.За пореден път сами се правите смешни!!!

Това детенце баща има ли си?! Просто питам!

нали четеш, че е от инцест - дядо с внучка! а може би истинският баща толкова го е срам, че се е покрил вдън земя

Абе журналисти, да ви таковам в оченцата и ушичките...

детенцето, да са живи и здрави родителите му да го отгледат , не като моето без баща, убит от Чернобил. Няма по-нагли и нахални от комунягите. Абе айде стига ни управлявахте. Бокова - дъртофелница - няма никой да я избере, Пръмовица и тя - министер искала да става. Станишев - неговите деца в мизерия ли живеят - живи да ги оплачеш. А отраслите отрочета на Първанов - те всяко с хотел. Браво.Българите винаги са мислели за децата си.

Я па тая ненормалца , какво общо има рабждането на внука на Бойко със Станишев , Бокова и всички останали .Между другото , като мразиш комунистите значи трябва да мразиш и Борисов , защото той е най-големия комунист .........

Тази щерка с висшето си в САЩ потвърждава тезата, че всичките комунистически деца учат там.

не са хора, а изчадия. Поне то нне не растяло в мизерия. А комунярската номенклатура тя как живееше и преди и сега. Ние бяхмче закрепостени, а те ходеха където искат и когато искат. По Чернобил им носеха по домовете чиста храна и вода, а нас ни лъжеха да ядем марули. Мъжът ми след 7 години го хвана рак - както бяха предвидили лекари и отдавна е в черната земя. Комунистическото робство беше по-тежко и от турското - вземаха ни всичко, пращаха ни по лагери да мрем. Страната ни беше концлагтер. Загрижили се за ваксините - едно детенце дали е получило усложнения - нали щяхте да ревнете като закрани.

Ама сериозно ли го казваш? Ако наистина е така - бих могъл да се съглася, но към "държавата от 2 години е с най-добри показатели от години насам и върви напред, докато материалното състояние на хората е с най-лоши показатели от години насам и непрекъснато се влошава" Как ти звучи?

"Дъщерята на премиера И единствената му съпруга Стела е родена през 1983 година." Ей, неграмотници! Ако не знаете български език, намерете грамотен! То бива кръвосмешение, но чак пък толкова... Не трябва да е И, а ОТ.

Браво! Аман от двусмислици! Даже тука има и трети смисъл. Излиза, че горката е родила или от баща си или от майка си!

Не харесвам и не одобрявам дядото, като политик, но това няма нищо общо с бебчето.Да е здрав и късметлия малкия и дано появата му вразуми дядото!Дали Бате Бойко ще се сети, че не е никак зле децата да живеят в една по-социална държава, където родителите с труд могат да дадат прилично образование, а бабите и дядовците да получават достойни пенсии.Доходи, с които да радват и внучетата, а не да се чудят, как да заобикалят платените люлки и магазинчета с лакомства.

Мутретата се множат, отглеждани с пари от наркотици, далавери и с крадени от народа, а нормалните и умни деца са принудени да си търсят препитанието и щастието извън България, прогонени от дядо му и другите като него!

Да е живо и здраво детето. Поне то няма да расте в мизерия както огромната част от новородените в територията, наречена България (държавата вече я ликвидирана).

Абе какви глупости пишете и правите заупокойна на държавата като от 2 години е с най-добри показатели от години насам и върви напред!Престанете да хленчите и да се оплаквате постоянно като сръбска вдовица за...!

Родил се е сигурно бъдещият премиер.Но ако трябва да съм сериозен ,желая здраве на бебето.То не може да бъде обременявано с чужди грехове.

Да е жив и здрав наследникът на дедовите милиарди, т.е. нашите.

Засрамете, се бе хора! Ако се роди циганче зле, ако се роди внук на примиера , пак зле. Родил се е нов човек, за е здрав и да има достоен живот. Помнете клетвите Ви ще стигнат вашите деца, продължавайте да кълнете. .

е подписал за отровната ваксина, дали се е сещал, че идва негово детенце. Видяхме документа, на който лекарите изрично са упоминали, че живакът е в големи количества, но той го подписва. Защо? Нали е доктор на науките. Финикийските знаци така са му замъглили съзнанието, че изобщо не мисли ни за деца, ни за внуци, а кой знае за какво. Детето не е виновно за простотията на дядо си.

На тоя простак не му пука за нищо за него е важно далаверката да му върви и джобовете да са пълни а тука , като чета какви коментари са писани ми става ясно , защо овчето стадо блее ли блее и дава да го стрижат всеки ден .Жалка работа.

Да, бе - по кофа живак повече в една ваксина....Леле, много улав народ, човечее.....А ти галфоне, продължавай да вярваш на платени публикации, да не си посмял да използваш собствения си мозък, няма смисъл да мислиш- просто вярвай на всички страхотии във вестниците...

Да му е живо и здраво, и да го накара да се замисли каква държава му е родина. Иначе изречението "Дъщерята на премиера и единствената му съпруга Стела е родена през 1983 година." цепи мрака :P

Да е живо и здраво... И да стане известно като деда си...

Браво и прекрасно супер новина. не разбирам само защо сте отворили гнъсната си паст и замяргате куцо и сакато с гъстата си влажна утрова. вместо да се радвате и скачате до небето че премера ни се клонирал , вместо да ви тупкат ледените сарца в ритъма на кючека на радоста, вместо да хвъргате до небесата кръшни гюбеци за новиа наследник на герп и балгаря, вие протягате треперещи от злоба неумити ръчички към кирливите си лаптопове и кривите ви пожълтели от тютюня пръстчета стържат ли стържат по омазнените клавиятури с истрити букви и знаци по тях , за да съчинят поредния злостен пасквил срещу по умните и интелегентните хора, хора прочели книгата за винету, личности, които не можете да стигнете дори в пиянските си мечти и ракиени съништа. вие сте врагове на убразуванието и използувате книгите само като таолетни хартия или да увивате в нея мазни банички и твърди кат главите ви мелинки, или да свивате от тях фуйники за тиквен сланчоглед, който люпите , кога керпендисате пред счупените си тевелизори марка "електрон", с неумито шише вотка-менте пред блуждаештитея ви поглед, за да гледате пореднати долнопробни бози , тъпи опери или загубен театър. Вместо да отпразнувате таз блага вест както се полага , да заколите едно голямо прасе ама не това от парламента , а другото дет одглеждати по балконите, които падат по главите на нищо неподозиращите менувачи из центара на софиа. , вместо да опечете една сочна шопска твърда тиква, и да завъртити един интелегентен тиквеник, вместо да намажете една дебела филия с мас и да отрежите лентичките на радостта и веселието, вместо да се спуснете с бясна скоторес от щастие по имагинерните "магестрали" на духовната нирвана., вие сте изпаднали в кататоничен шезофренизъм и замяргати с духовни камъни, коршуми ,, забивате остри кабарчета на злобата по телата на истинските лидери, където ви водят към светлина прогрес и толерантнос. разбихти му душата и ми утровихте ярката мисал с ваща зелено-жълта компутерна злъч

Баби, да си жива и здрава! :-) Така ме разсмя....Винаги успяваш да ме заредиш с настроение с невероятния си изказ.....

Babe,mnogo si negramotna!Da ne bi da si zavarshila edva samo 4-to otdelenie ?

Вие не сте баба на три бебета, а някаква комунистическа мащеха. Чудя се как ги вазпитавате с Вашата неграмотност. Ужасена съм! Имате хиляда минуси от мен.

Здраве и щастие на семейството.Дано дойдат по-хубави години за всички.

тея па, на Борисов вече му е ясно, какво ще му се наложи да прави пред камерите с това олигофрендърче. може да се моли само, да не го карат да го яде. даже и на фурната може да и се открива вече - нали го е изкарала здраво, да се знае, че можеше, ако не бяха толкова нечовешки долнопробни

да е живо и здраво, да порасне като достоен българин....

Да е живо и здраво.

Е няма отървАне. Накъдето и да се обърнеш - Се той :) На човек му идва в повече.

прав си, Бойко, гледам коментарите -лош материал остана... Да Ви е живо и здраво внучето и само радост да Ви носи!

Ражда се,а вече милиардер. Да е живо и здраво,за да харчи мръсните пари на дядо си.

И да ги изплаща! Дупе да му е яко на внучето!

Да е жив и здрав малкият Бойко за радост на дядо си Бойко ! А колкото до проруските и безродни тролове ,които драскат обиди има една приказка-Всичко се връща ТЪПКАНО!

че ще ни върне всички пари, които дядо му ни открадна, че и повече ли? Ха дано, ама надали!

Какво пък е откраднал от теб бе гольо?

Това бебе да живе като българче, дано и да ходи на дядо на гости там където трябва да, след всички добрини стоварил върху главиците на всички други българчета! Дано ми хване клетвата , да гледам..