Премиерът Бойко Борисов стана дядо
Премиерът Бойко Борисов стана дядо на момче.
Обратно в новинатаКоментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | Лайф.dir.bg
Коментари
"Дъщерята на премиера и единствената му съпруга Стела е родена през 1983 година."
Господин премиер, да ви е живо и здраво внучето ,както и вие и цялото ви семейство!!!
Да е живо и здраво детето ама с тоя дядов ген ако успеем да променим ситуацията нищо добро го не чака,,Да попитам саде това дете ли се роди??саде това дете ли има дядо???До кога ще ни занимавате с житието и битието на един предостатъчно мразен чиляк??дето туловището му наедрява а народа му намалява,
Да е живо и здраво детенцето и всичко хубаво на родителите. Другите дето пишат глупости, искам да ги попитам как може да мразите бебе? Вие рубладжиите вярно не сте хора!
Разсмя ме ей, ти си поредното доказателство за изпростяването на народа -Какви рубладжии,какви пет лева те гонят бе ..........Тъп*к.
Ето още едно чалга-зомби. Никой не мрази детето, но като знаем, че то ще расте в разкош и ще се изучи в престижен университет с парите от откраднати нашите данъци, парите отделени от залъка на нашите деца, с пари от наркотрафик и престъпност, няма как новината да не предизвика горчив вкус.
Олигофрен си. Никой не мрази бебето, не харесва дядо му, ама то има защо. Не се връзвай толкова, много си самоотвержен, ама малко прекаляваш.
дядото, да му е живо и здраво внучето!
поредното малко мутритче, което престъпният му дядо е осигурил още отсега до живот за сметка на българския народ!
Най-голямото щастие е появата на нов живот . Да са живи и здрави всички бебета появили си на този ден , за които обаче със сигурност няма да напишете в лайфа , защото са деца на ""обикновени" хора трудещи се за България и давайки своя дан за подобряване на демографската криза .
ПУКА МИ! ТОЙ ЗНАЕ ЛИ ЧЕ АЗ СЪМ БАБА! ТОЙ Е ПРЕМИЕР НЕ ПОСТОЯННО ПРИСЪСТВИЕ В ЖЪЛТА И ЧЕРНА ПРЕСА!!СЕГА ЩЕ СЛУШАМЕ И КАКВО Е ГУМНОТО НА ТОВА ГУМНО... НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ИСКАМ РАБОТА И СПОКОЙСТВИЕ ЗА МОИТЕ ДЕЦА ЗЕ НЕГОВИТЕ МА ХИЧ НЕ МИ ПУКА........ БЪЛГАРКА В ТЕЖКО ПОЛОЖЕНИЕ КОЯТО НЕ Е ИЗКЛЮЧЕНИЕ В БЪЛГАРИЯ. А БОЙКО ДА ИЗЛЕЗЕ В МАЙЧИНСТВО И СТИГА СМЕ СЛУШАЛИ ГЛУПОСТИТЕ МУ И ГЛУПАВИТЕ МУ РОДНИНИ ТО НЕ БЕШЕ СЕСТРА ТО НЕ БЕШЕ ЛЮБОВНИЦА СЕГА И ЩЕРКА И ОТРОК! СТИГА ВЕЧЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОЙ Е БАЩАТА?
Някой надупен мухлцо дето прави това което му нареди дядото на детето му сякаш му е баща,,,,
Да е живо и здраво! Още една причина дядо му да се старае повече за България.
...а кой е щастливия татко?Защо не споменавате името му? Любопитни сме????
Живот и здраве