Коментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | life.dir.bg
назад

Премиерът Бойко Борисов стана дядо

Премиерът Бойко Борисов стана дядо на момче.

Обратно в новината

Коментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Неее ! Размножават се! Ужас!

"Дъщерята на премиера и единствената му съпруга Стела е родена през 1983 година."

...

Може детето да вземе нещо хубаво и от таткото, но се пише само за бебе Бойко, баба Стела, мама Венета. А и таткото има принос

Господин премиер, да ви е живо и здраво внучето ,както и вие и цялото ви семейство!!!

Ако имаше някакъв принос бащата, щеше бебето да носи името на баща му или майка му.

Честито живи и здрави да са всичките

Да е живо и здраво детето ама с тоя дядов ген ако успеем да променим ситуацията нищо добро го не чака,,Да попитам саде това дете ли се роди??саде това дете ли има дядо???До кога ще ни занимавате с житието и битието на един предостатъчно мразен чиляк??дето туловището му наедрява а народа му намалява,

Да е живо и здраво детенцето и всичко хубаво на родителите. Другите дето пишат глупости, искам да ги попитам как може да мразите бебе? Вие рубладжиите вярно не сте хора!

Разсмя ме ей, ти си поредното доказателство за изпростяването на народа -Какви рубладжии,какви пет лева те гонят бе ..........Тъп*к.

Ето още едно чалга-зомби. Никой не мрази детето, но като знаем, че то ще расте в разкош и ще се изучи в престижен университет с парите от откраднати нашите данъци, парите отделени от залъка на нашите деца, с пари от наркотрафик и престъпност, няма как новината да не предизвика горчив вкус.

Олигофрен си. Никой не мрази бебето, не харесва дядо му, ама то има защо. Не се връзвай толкова, много си самоотвержен, ама малко прекаляваш.

Как може- ами ето така, както вие мразите детето на Сидеров и го осквернихте, доларджии такива!

Да му е живо и здраво внучето. Радвайте се на човека, когато е щастлив. Стига злоба!

дядото, да му е живо и здраво внучето!

крушата не пада по далече от дарвото ....жaлко за опростяващата нация

ДАНО НЕ СТАНЕ МУТРА,КАТО ДЯДО СИ!

поредното малко мутритче, което престъпният му дядо е осигурил още отсега до живот за сметка на българския народ!

Най-голямото щастие е появата на нов живот . Да са живи и здрави всички бебета появили си на този ден , за които обаче със сигурност няма да напишете в лайфа , защото са деца на ""обикновени" хора трудещи се за България и давайки своя дан за подобряване на демографската криза .

ПУКА МИ! ТОЙ ЗНАЕ ЛИ ЧЕ АЗ СЪМ БАБА! ТОЙ Е ПРЕМИЕР НЕ ПОСТОЯННО ПРИСЪСТВИЕ В ЖЪЛТА И ЧЕРНА ПРЕСА!!СЕГА ЩЕ СЛУШАМЕ И КАКВО Е ГУМНОТО НА ТОВА ГУМНО... НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ИСКАМ РАБОТА И СПОКОЙСТВИЕ ЗА МОИТЕ ДЕЦА ЗЕ НЕГОВИТЕ МА ХИЧ НЕ МИ ПУКА........ БЪЛГАРКА В ТЕЖКО ПОЛОЖЕНИЕ КОЯТО НЕ Е ИЗКЛЮЧЕНИЕ В БЪЛГАРИЯ. А БОЙКО ДА ИЗЛЕЗЕ В МАЙЧИНСТВО И СТИГА СМЕ СЛУШАЛИ ГЛУПОСТИТЕ МУ И ГЛУПАВИТЕ МУ РОДНИНИ ТО НЕ БЕШЕ СЕСТРА ТО НЕ БЕШЕ ЛЮБОВНИЦА СЕГА И ЩЕРКА И ОТРОК! СТИГА ВЕЧЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Честито

КОЙ Е БАЩАТА?

Някой надупен мухлцо дето прави това което му нареди дядото на детето му сякаш му е баща,,,,

пазят го в тайна :)

Да са живи и здрави и много щастливи!

Да е живо и здраво! Още една причина дядо му да се старае повече за България.

Престарал се е

...а кой е щастливия татко?Защо не споменавате името му? Любопитни сме????

Защото не е премиер!

.

Живот и здраве

чести Бойко да ти е живо и здраво внучето и необръщай внимание на такива люде като Чудно, те са без морал и срам - ЧЕСТИТО БЪДИ ЗДРАВ.

САЩ се увеличиха с още 1 бройка....за съжаление Бойко...

Още една пиявица.

А с тебе лошите хора стават с един повече. Да му е живо и здраво внучето и той да е здрав да му се радва.

Ще си правим компания с тиквуна.