Премиерът Бойко Борисов стана дядо
Премиерът Бойко Борисов стана дядо на момче.
Обратно в новинатаКоментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | Лайф.dir.bg
Коментари
Ха, да ви е честита- още една тиква на хоризонта!
Няма такава селска физиономия като на вожда
брей много злоба бе хора наистина сте лош материал нека е живо и здраво детето
Браво! Да е жив и здрав малкия Бойко. Да му порасне пацата, като на теца комина. Дъщеря ти те направи дядо. Аз, ако иска мога да те направя баба. В централния съм, имаш ли мерак, ще свършиме работа.
А кога ще обявят национален празник по случая?
Сигурно ще има 3-дневни тържества в парламента и мин.съвет и ще пусне всички убийци, крадци и мошеници от зтрворите да ни тормозят
Те и без това ги пускат непрекъснато - това е времето на мутрата и неговите авери, но стадото това си избра!
Здраве и щастие на цялото семейство и момчето да ви носи само радост!!! И аз се радвам!!!
народна мъдрост ТИКВАТА НЕ ПАДА ПО-ДАЛЕЧЕ ОТ ДЪРВОТО. да ви е живо и здраво. дано да не стане като дедо си крадец.
да е живо и здраво идва си с късмета, с парите откраднати от цял народ и с прякор малката тиква. Честита ви радост.
Настъпва време, когато ген.Бойко Борисов, лично може да разбере колко струва отглеждането на едно новородено! Това е шанс за младите родители! Да е жив и здрав малкият Бойко!
Да ти е живо и здраво унучето, вече ще ти викаме дедо Кръстника. И да попитам с кои ваксини ще го ваксинирате? С турските или с френски? И държа на отговор.
да е жив и здрав, малкият, а и големият боико!! това е наи голямата радост,.. за един дядо!!! ;))
честито! Голяма радост! Но защо няма ... ще става баща? Стига с това падане на журналистите, затова България е на този хал; Бог да пази България и малкия Бойко!
Честито БОЙКО ДЖУНИЪР,а на всички недоброжелатали желая никога да не изпитат радост от подобна новина!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Нямам нужда от пжеланията ти! А Бойко Джуниър ме интересува точно толкова, колкото дедо му Бойко се интересува от моите внуци.. т.е. никак! Въпреки, че за разлика от мен той уж като премиер е длъжен да се интересува!
Премиера може и да не го харесваме,но дядото-какво лошо,щом се е родило още едно българче-юначе ,това е хубава новина,да е живо и здраво!
Да ти е живо и здраво внучето Бойко !!! Няма да питам, КОЙ преряза пъпната връв на бебето щото цяла България вече е наясно :-) Това в кръга на майтапа, разбира се. Честито на премиера дядо.
Хайде, да му е честит внука! Да са живи и здрави! Дядото да почерпи. Добре, че не е станал БАБА, щото по му отива.
Много хубава новина, но защо я пишете, като се знае колко жлъч ще се изпише, наистина да е живо и здраво бебето, все тая на кой е внук, сват или брат
Gосподин Premier на всички Balgari, честито ви внyк и BOG да го благослови !!! Mного голяма радост са внyците !!! Dа сте жив и здрав да се радвате на това истинско сbкровище !!! имам си внyчка на 2год и 6 мес. за мен наистина е нашето истинско сbкровище !!!
Честито Бойко ! Да ти е живо и здраво внучето ,и да расте живо и здраво !
Часът сочи, според китайските разбирания, че пъпната връв е прерязана в 9,30 часа, когато меридианът на Панкреаса-Далака е в силната си позиция. Оттам насетне детето ще трябва да го пазят от развиване на диабет, има такъв, детски диабет. Има бая рецепти по Интернет на билкова основа.
А твоята свещена глупост сочи, според психиатричните разбирания, че мозъчните ти връзки са прерязани по рождение, когато меридианът на Простотията е в силната си позиция. Оттам насетне е трябвало да те опазват от развиване на мозъчна диария , има такъв, възрастна мозъчна диария . Има бая рецепти по Интернет на билкова основа.
Много гмеж тук, много путлерастка пасмина. Г-н Борисов е най-успешния премиер, това не го казвам аз, а самата Меркел. Мурзилките да престанат да хулят едно малко бебе, а да събирам багажа, за да им ударя един шут и директно в Сибир при любовника си. Той ще ви оправи всичките. ХАха.
да се чете "да събират" а не "да събирам"
Гледам на първата снимка май не е вързан за топлофикация, но направи всичко възможно нас да ни рекетират ефективно и пожизнено.
Хубаво е да препрочетеш написаното от теб и тогава да хвърляш упреци кой смесва политиката с чисто човешките отношения, драга ми Жане. В случая, лично, не ме интересува къде какво става, било то в Румъния или някъде друго, а че има хубаво известие за живо и здраво новородено дете и то наше - българче. Политизирането го правиш ти, Жане, вместо наистина да използваш чисто човешките си отношения и то най-вече като жена, за да отправиш един сърдечен поздрав към родителите на това дете. Останалото е друга тема, но кой да мисли?! И нямам намерение да правя полемика с такива хора, които имат подобно мислене. Мисли си и коментирай каквото искаш, твое право е, но хубаво е да се научиш да разграничаваш нещата в живота.
Честито на Майката, Бащата и родата , да е живо и здраво детенцето, да разва родители и всички около себе си, защото е създадено за радост, моля Ви уважаеми сънародници, не смесвайте нещата нито в радост нито в тъга, има над нас кой да прави това, здравей ново бебе...
От народа ( нерегистриран ) 31.01.2016 17:37 "а народът вече го направи престъпник!" И к'во общо имаме ние с "юначето" ти, случайна? Какво ни го тикаш да го благославяме? Ще помислиш, че е единственото българско юначе пръкнало се на този свят во век и вков! Ще го видим какво юначе ще излезе и от него, ама дедо му е айдук
ЧЕСТИТО ДАЙ ВСВЕКИ МУ ТАКАВА РАДОСТ ВСИЧКИ ДА БЪДАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДАНО ТОВА СЪБИТИЕ ГО ПРИИЗЕМИ И ДА МИСЛИ ПОВЕЧЕ ЗА МАЙКИТЕ БАЩИТЕ И ДЕЦАТА
Честита ви радост г-н Борисов, много здраве и успехи!
Жане, Жане... да ти прости Господ... Тук става дума за новородено дете, а не какви ги е вършил и върши дядо му. Ако ти беше на мястото на дядо му на това невинно създание, какви ли щеше да ги вършееш, ама то е лесно да се говори за неща, които не разбираш и не са ти на главата. За какво лицемерие ми говориш тук!? Да честитиш на младо семейство за първата им рожба нима е лицемерие?! То на българина май му е кодирано да злобее и смесва нещата от животата, докато не получи най-гнусната помия. Още веднъж късмет на малкия Бойко!
Скъпа случайна, ще си получиш и точния отговор. Не намесвай чисто човешките чувства , с това че се е родил Бойко 2 ...Прочети какво направиха румънците с бившия си премиер, получи ефективна присъда за присвоени средства под 1 000 000 лева...Скъпа слечайта, аз съм справедлива не злобна.....утре Бойко 2 ще те управлява..айде дано си разбрала ама надали..Тук се случват какви ли не безобразия и всички мълчат
Аз бих казала- не намесвай политиката в чисто човешките чувства. Нека има нещо мило и свято и това да е раждането на дете-независимо дали е Бойко, румънския премиер, Обама, Путин или бай Генчо от Долно нанагорнище!
Овчедушни хора бол.......Ухкат и ахкат...що децата на тия патриоти са по щатите ..осигерени и доволни...пожавам на дядо му и на всички политици Възмездие
И по такъв повод-клетви! ТИ СИ ОТВРАТ!!!!!!!
Кръстник на малкия боко ще е пашата,а за подарък ще му връчи почетно членство в сик
Само това не трябваше да става.Тиквената рода в никакъв случай не трябваше да се размножава.Достатъчна ни е една тиква да срине България
Да да е жив и здрав Бойко 2 , но разни умилителти лицемерни сълзливи излияния...са изключително дразнещи....Не ви ли е срам бе Румънците осъдиха премиер за приблизително 900 000 нашия само та любовнизите си купува имот за 3 000000 ....ей за това овчедушие си заслужаваме съдбата...Румъния е много преди нас...
Живо и здраво да е момченцето! Още поне 2-3 внучета му пожелавам на дядото. Да е жив и здрав! А на нас, народа, пожелавам новият дядо да отиде в САЩ за да помага със смяната на памперсите и да ни остави на мира.