Коментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | life.dir.bg
назад

Премиерът Бойко Борисов стана дядо

Премиерът Бойко Борисов стана дядо на момче.

Обратно в новината

Коментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да е живо, здраво и Бойко да почерпи.

Ха, да ви е честита- още една тиква на хоризонта!

абе може да се окаже диня или пъпеш - рано е още за заключения :)

Няма такава селска физиономия като на вожда

има - неговите фенове и избиратели са още по-големи тикви и селяни!

Да бе се поинтересувал от екзит пола кои точно гласуват за него, а?

брей много злоба бе хора наистина сте лош материал нека е живо и здраво детето

ама бъди рахат, тиквето и дядо му Голямата тиква нали са от хубав материал!

Браво! Да е жив и здрав малкия Бойко. Да му порасне пацата, като на теца комина. Дъщеря ти те направи дядо. Аз, ако иска мога да те направя баба. В централния съм, имаш ли мерак, ще свършиме работа.

А кога ще обявят национален празник по случая?

Сигурно ще има 3-дневни тържества в парламента и мин.съвет и ще пусне всички убийци, крадци и мошеници от зтрворите да ни тормозят

Те и без това ги пускат непрекъснато - това е времето на мутрата и неговите авери, но стадото това си избра!

тъкмо ще се разходиш малко на чист въздух!

Ще си вдигнат заплатите управляващите и увеличат ваканциите, че 1-месечната последна им била малка

Здраве и щастие на цялото семейство и момчето да ви носи само радост!!! И аз се радвам!!!

Поздравления! С пожелания за здраве и много щастие!

е да почерпи по този случай .

е редно първо да честитиш!!!

народна мъдрост ТИКВАТА НЕ ПАДА ПО-ДАЛЕЧЕ ОТ ДЪРВОТО. да ви е живо и здраво. дано да не стане като дедо си крадец.

но може пък да стане убиец и наркотрафикант - това също е част от дядо му!

да е живо и здраво идва си с късмета, с парите откраднати от цял народ и с прякор малката тиква. Честита ви радост.

Настъпва време, когато ген.Бойко Борисов, лично може да разбере колко струва отглеждането на едно новородено! Това е шанс за младите родители! Да е жив и здрав малкият Бойко!

И какво ще разбере Биби Мутров - отткраднал е милиони, може и 100 мутритчета да отгледа, но да му мисли обикновената овца, която се кефи, че я управлява престъпник!

Да ти е живо и здраво унучето, вече ще ти викаме дедо Кръстника. И да попитам с кои ваксини ще го ваксинирате? С турските или с френски? И държа на отговор.

е тиква, като дядо си.

да е жив и здрав, малкият, а и големият боико!! това е наи голямата радост,.. за един дядо!!! ;))

честито! Голяма радост! Но защо няма ... ще става баща? Стига с това падане на журналистите, затова България е на този хал; Бог да пази България и малкия Бойко!

Честито! Да е живо и здраво!

Честито БОЙКО ДЖУНИЪР,а на всички недоброжелатали желая никога да не изпитат радост от подобна новина!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да си мериш повечко приказките ма, смръ,,о!!!

Нямам нужда от пжеланията ти! А Бойко Джуниър ме интересува точно толкова, колкото дедо му Бойко се интересува от моите внуци.. т.е. никак! Въпреки, че за разлика от мен той уж като премиер е длъжен да се интересува!

Впрочем, знаете ли колко детски градини са построени по време на управлението на Бойко, колко спортни зали, това нищо ли е според вас?

тъпа патка

До,"Рая"! Райке или Райчо!Джуниър,първо е син на баща си,т.е. продължава баща си,а не дядо си и то дядото по майчина линия!Бива,бива,но и бивол за жертва не бива,по-малко с оливанията!

да е живо и здраво и дано да не е капут като дядо си

Премиера може и да не го харесваме,но дядото-какво лошо,щом се е родило още едно българче-юначе ,това е хубава новина,да е живо и здраво!

Да ти е живо и здраво внучето Бойко !!! Няма да питам, КОЙ преряза пъпната връв на бебето щото цяла България вече е наясно :-) Това в кръга на майтапа, разбира се. Честито на премиера дядо.

Хайде, да му е честит внука! Да са живи и здрави! Дядото да почерпи. Добре, че не е станал БАБА, щото по му отива.

ГОЛЕМ ПРАЗЗЗ!

Много хубава новина, но защо я пишете, като се знае колко жлъч ще се изпише, наистина да е живо и здраво бебето, все тая на кой е внук, сват или брат

Няма по - голяма радост! Да са здрави и щастливи всички покрай малкия Бойко!

Gосподин Premier на всички Balgari, честито ви внyк и BOG да го благослови !!! Mного голяма радост са внyците !!! Dа сте жив и здрав да се радвате на това истинско сbкровище !!! имам си внyчка на 2год и 6 мес. за мен наистина е нашето истинско сbкровище !!!

Много молим gost да не ни намесва! Нямаме нищо общо с внука на Gосподин Premier

Честито Бойко ! Да ти е живо и здраво внучето ,и да расте живо и здраво !

Защо Браво Бойко, БРАВО на таткото на бебето и браво на щерката, че са уважили татко си! Да им е живо и здраво детето!

Novae

Часът сочи, според китайските разбирания, че пъпната връв е прерязана в 9,30 часа, когато меридианът на Панкреаса-Далака е в силната си позиция. Оттам насетне детето ще трябва да го пазят от развиване на диабет, има такъв, детски диабет. Има бая рецепти по Интернет на билкова основа.

А твоята свещена глупост сочи, според психиатричните разбирания, че мозъчните ти връзки са прерязани по рождение, когато меридианът на Простотията е в силната си позиция. Оттам насетне е трябвало да те опазват от развиване на мозъчна диария , има такъв, възрастна мозъчна диария . Има бая рецепти по Интернет на билкова основа.

Много гмеж тук, много путлерастка пасмина. Г-н Борисов е най-успешния премиер, това не го казвам аз, а самата Меркел. Мурзилките да престанат да хулят едно малко бебе, а да събирам багажа, за да им ударя един шут и директно в Сибир при любовника си. Той ще ви оправи всичките. ХАха.

да се чете "да събират" а не "да събирам"

тва е щото си много страстен, голям мерак по тоя Сибир.

Спирай ракията.

Защото Боко й е заприличал на сириец затова онази изкуфелница Меркел го е похвалила. А ти леко с този Сибир да не настинеш от злоба, стар човек си все пак.

Какво му се радвате бе? Драйфа ми се от вас.

Тодор-Тодор, Бойко-Бойко...

Гледам на първата снимка май не е вързан за топлофикация, но направи всичко възможно нас да ни рекетират ефективно и пожизнено.

Хубаво е да препрочетеш написаното от теб и тогава да хвърляш упреци кой смесва политиката с чисто човешките отношения, драга ми Жане. В случая, лично, не ме интересува къде какво става, било то в Румъния или някъде друго, а че има хубаво известие за живо и здраво новородено дете и то наше - българче. Политизирането го правиш ти, Жане, вместо наистина да използваш чисто човешките си отношения и то най-вече като жена, за да отправиш един сърдечен поздрав към родителите на това дете. Останалото е друга тема, но кой да мисли?! И нямам намерение да правя полемика с такива хора, които имат подобно мислене. Мисли си и коментирай каквото искаш, твое право е, но хубаво е да се научиш да разграничаваш нещата в живота.

Е скъпа Случайна, ти си добър човек , казвам го искрено .Но би трябвало да те интересуват много неща...

Как можеш да наречеш подобен плазмодий "добър човек"

Чета чета ...и си мисля всяко стадо си заслужава Съдбата...хайде със здраве

Честито на Майката, Бащата и родата , да е живо и здраво детенцето, да разва родители и всички около себе си, защото е създадено за радост, моля Ви уважаеми сънародници, не смесвайте нещата нито в радост нито в тъга, има над нас кой да прави това, здравей ново бебе...

От народа ( нерегистриран ) 31.01.2016 17:37 "а народът вече го направи престъпник!" И к'во общо имаме ние с "юначето" ти, случайна? Какво ни го тикаш да го благославяме? Ще помислиш, че е единственото българско юначе пръкнало се на този свят во век и вков! Ще го видим какво юначе ще излезе и от него, ама дедо му е айдук

Честито.Нека внучето ви радва и вие да му се радвате дълго,дълго време.

ЧЕСТИТО ДАЙ ВСВЕКИ МУ ТАКАВА РАДОСТ ВСИЧКИ ДА БЪДАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДАНО ТОВА СЪБИТИЕ ГО ПРИИЗЕМИ И ДА МИСЛИ ПОВЕЧЕ ЗА МАЙКИТЕ БАЩИТЕ И ДЕЦАТА

А дано ама надали . Простак , като него не може да мисли за нищо друго освен за крадене , ядене , пиене и сре. За такъв човек има една точна думичка-ИЗМ*Т.

Да е живо и здраво малкото юначе!

жив и здрав да си дедо боико.ти си супер

Честито на Венета и дядо Бойко! Да е здраво и щастливо бебчето!

Честита ви радост г-н Борисов, много здраве и успехи!

Ще те имам предвид!

хахааа готино

Жане, Жане... да ти прости Господ... Тук става дума за новородено дете, а не какви ги е вършил и върши дядо му. Ако ти беше на мястото на дядо му на това невинно създание, какви ли щеше да ги вършееш, ама то е лесно да се говори за неща, които не разбираш и не са ти на главата. За какво лицемерие ми говориш тук!? Да честитиш на младо семейство за първата им рожба нима е лицемерие?! То на българина май му е кодирано да злобее и смесва нещата от животата, докато не получи най-гнусната помия. Още веднъж късмет на малкия Бойко!

Скъпа случайна, ще си получиш и точния отговор. Не намесвай чисто човешките чувства , с това че се е родил Бойко 2 ...Прочети какво направиха румънците с бившия си премиер, получи ефективна присъда за присвоени средства под 1 000 000 лева...Скъпа слечайта, аз съм справедлива не злобна.....утре Бойко 2 ще те управлява..айде дано си разбрала ама надали..Тук се случват какви ли не безобразия и всички мълчат

Аз бих казала- не намесвай политиката в чисто човешките чувства. Нека има нещо мило и свято и това да е раждането на дете-независимо дали е Бойко, румънския премиер, Обама, Путин или бай Генчо от Долно нанагорнище!

Ама разбира се - цялото това грабене е за тях - наследниците.А за нас - простолюдието остава да се радваме неистово, ако се сдобием с работа/каквато и да е/ и за колкото и да е. Ха, ха, ха..........

Овчедушни хора бол.......Ухкат и ахкат...що децата на тия патриоти са по щатите ..осигерени и доволни...пожавам на дядо му и на всички политици Възмездие

И по такъв повод-клетви! ТИ СИ ОТВРАТ!!!!!!!

отврат е лицемерието ти...нещо да вися да казвам да детето и глупако това не са клетви...Възхищавам се на румънците че намериха сили да изградят нещо..

Ти няма как да си в Щатите, защото дори не можеш да пишеш като чета коментара ти, но пък за сметка на това злобата я владееш чудесно! Така далече няма да стигнеш, уви

Да почерпи - със сланина и ракия :)

Кръстник на малкия боко ще е пашата,а за подарък ще му връчи почетно членство в сик

Може и от ВИС - що, не?

Само това не трябваше да става.Тиквената рода в никакъв случай не трябваше да се размножава.Достатъчна ни е една тиква да срине България

Да да е жив и здрав Бойко 2 , но разни умилителти лицемерни сълзливи излияния...са изключително дразнещи....Не ви ли е срам бе Румънците осъдиха премиер за приблизително 900 000 нашия само та любовнизите си купува имот за 3 000000 ....ей за това овчедушие си заслужаваме съдбата...Румъния е много преди нас...

Живо и здраво да е момченцето! Още поне 2-3 внучета му пожелавам на дядото. Да е жив и здрав! А на нас, народа, пожелавам новият дядо да отиде в САЩ за да помага със смяната на памперсите и да ни остави на мира.

Да им е живо и здраво! Децата са най - голямата радост в едно семейство.