Коментари - Внучката на Теди Москов се казва Самуила | life.dir.bg
назад

Внучката на Теди Москов се казва Самуила

Преди около 40 дни една от най-популярните фамилии у нас – тази на семейство Москови, се сдоби с нов член.

Обратно в новината

Коментари - Внучката на Теди Москов се казва Самуила | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Амбиция само да сме първи и ако не сме!????детенцето да е живо и здраво оооо! Това е най-важно!

Прекрасно бебе и хубаво име Самуила.

В Самуила виждам Мая Новоселска!

Съгласна,той и сина и внучката са облещени като нея.Гени,как да избягаш от тях?

самоила жекова самоила добрева самоила лурье и още 1000 самоили! самонадеян глупак!

Имам едно приятелско семейство турци, които очакваха син и му бяха измислили имет. Раждането малко избърза и детето се роди на кръстовден. Те веднага промениха името и го кръстиха Кристиян. Поздравих ги с прекрасното име и ги запитах, защо точно Кристиян, като са турци. Те ми отговориха-това е голям късмет за нас, че детето ни се роди точно на този хубав НАШ празник. Представяте ли си, какви прекрасни хора и българи са тия наши, кой знае защо наричащи се турци. Името винаги крие някакъв голям, скрит символ. Та века и тяхното да се казва Самуила. Ще пасва с фамилията Москова, която също е доста символична.

Леле, много сладка снимка!

Не е първата Самуила- племенницата ме също е Самуила и е на 28 години.

Прати ми я тука да я преслушам.

Уф, ма недейте така! Няма друга с това име... Не ги разочаровайте, че не е единствена.

честито! много здраве и радост пожелавам