Коментари - Румен Бояджиев представи самостоятелния си албум | life.dir.bg
назад

Румен Бояджиев представи самостоятелния си албум

С много гости и лично отношение Румен Бояджиев представи своя първи самостоятелен албум в столичния Sofia Live Club.

Обратно в новината

Коментари - Румен Бояджиев представи самостоятелния си албум | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Моля музикалните редактори да пощадят нещастния ми слух от вокалните напъни на тази персона! Благодаря, за което!

С ФСБ направи страхотни песни. Желая му успех!

харесвах музиката, която правеше този талантлив човек, но на какво е заприличал?! Защо българите не могат да остаряват прилично?

ужас , какво е станало с тоя човек

Е ми много носталгичен...

Ако си бил част от Една Велика Група, не означава, че като правиш нещо самостоятелно, задължително ще е пак, като във Великата Група. Примери бол ... Ян Гилън, Дейвид Байрън ...и още много... Успехът е "пак да се върнеш след години" в Групата и така да си завършиш старините, ако е възможно и Групата все още е "на лице" до колкото е възможно това. Не всеки може да бъде Дейвид Гилмор.

Нещата са относителни- не винаги е така.Рони Джеймс Дио се вписваше във всяка група и създаваше велики шедьоври .Йън Гилън и сега е в групата със същото име и същия състав, но тази група няма нищо общо с онази с Ричи. Ако нашите истински музиканти не направиха тази огромна пауза и творяха/ независимо дали в основната група или като самостоятелни/, чалгата нямаше да има никакъв шанс да се появи- не и в тези опростачаващи размери. Много късно се разшаваха някои, а други все още лежат на стари лаври и не създават нищо ново.