Румен Бояджиев представи самостоятелния си албум
С много гости и лично отношение Румен Бояджиев представи своя първи самостоятелен албум в столичния Sofia Live Club.
Обратно в новинатаКоментари - Румен Бояджиев представи самостоятелния си албум | Лайф.dir.bg
Коментари
Моля музикалните редактори да пощадят нещастния ми слух от вокалните напъни на тази персона! Благодаря, за което!
харесвах музиката, която правеше този талантлив човек, но на какво е заприличал?! Защо българите не могат да остаряват прилично?
Ако си бил част от Една Велика Група, не означава, че като правиш нещо самостоятелно, задължително ще е пак, като във Великата Група. Примери бол ... Ян Гилън, Дейвид Байрън ...и още много... Успехът е "пак да се върнеш след години" в Групата и така да си завършиш старините, ако е възможно и Групата все още е "на лице" до колкото е възможно това. Не всеки може да бъде Дейвид Гилмор.
Нещата са относителни- не винаги е така.Рони Джеймс Дио се вписваше във всяка група и създаваше велики шедьоври .Йън Гилън и сега е в групата със същото име и същия състав, но тази група няма нищо общо с онази с Ричи. Ако нашите истински музиканти не направиха тази огромна пауза и творяха/ независимо дали в основната група или като самостоятелни/, чалгата нямаше да има никакъв шанс да се появи- не и в тези опростачаващи размери. Много късно се разшаваха някои, а други все още лежат на стари лаври и не създават нищо ново.