Коментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | life.dir.bg
назад

Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ

Не повече от 20 човека се събраха на обявения протест против Красимир Аврамов.

Обратно в новината

Коментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ако имаме проблем със здравето - турсим лекари, за колата си търсим съвета на професионални механици.... Защо не се вслушаме в мнението на хората занимаващи се с музика? Този конкурс е грешно организиран наистина..... А доколкото това момче - много е зле наистина... Съжалявам го заради ситуацията в която изпадна....

Мненията за този конкурс са манипулирани, а не SMS-те за Краси. Манипулирани са в dir.bg, в Нова телевизия и BTV. Не мога да си обясня финанси ли стоят зад тази идея, да се откаже Красимир. Това е срамота, а не че песента на Аврамов ще ни представи в Москва.

ПЕСЕНТА Е СТРАХОТНА! УСПЕХ!!! НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

Поли Генова е супер!

Поредната пародия...с всяка година затъваме все повече и повече с тая Евровизия...и без това конкурса е политически,по-добре да си загубим правото да участваме и да не излагат разни певци и фалшивото гласуване.

Сигурен съм, че никой от апологетите на този самозван певец може да пее или ако няма певчески качества, поне да интонира правилно, за да може така да се възторгва от това лице! Откакто се появи преди 10-ина години на певческата ни сцена, ама ТОЧНО оттогава пееше фалшиво. Едно е да пееш фалцетно и вярно, което е особено трудно, а друго, в повечето случаи и в неговия също, да пееш фалшиво. Всякакви глупости от този род, че бил много развълнуван и тинтири-минтири да ги разправя на музикалните инвалиди! Виждали сме много от умеещите как пеят и развълнувани и през сълзи и как ли не, но който си има глас, умения и талант не може да пее фалшиво. Това е все едно от вълнение да спреш да дишаш или изведнъж да се отучиш да караш колело... И стига това човекът-глас! Гласове са Георги Христов, Орлин Горанов, Лили Иванова, Йорданка Христова и още много български естрадни изпълнители. Те да. А той НЕ Е! И въобще не става въпрос за завист тук. За протежиране - да! Ето - това е точно протежиране. Друг е въпросът, че още един ден преди това се разнесе в някои среди тънката мълвица, че точно той ще е спечелилият... Как пък тъй точно стана...? Ако пък, само за момент си представим (съвсем хипотетично явно), че това е изборът на народа, тогава нещо е много, ама много гнило. - или на народецът толкова са си му културката и познанийцата; - или системата за гласуване е силно порочна и позволява нагласяване на резултатите. И в двата случая, тогава, изборът е напълно заслужен. К'вито критерийте, рийшли, такваз и песентът!

Слушах изпълнението на Стефан от Казанлък - песента не беше зле като съдържание, изпълнение и аранжимент.Не мога да си обясня защо я класираха на предпосредно място само с един процент?! Що се отнася до отзивите и коментарите за Красимир Аврамов - ще запазя мълчание! Ще се разбере на финала!!!

По принцип съм позитивен човек. С музикално образование съм и наистина бе беше срам от фалшивото пеене на Аврамов, това е разликата между него и другите, просто се отличи с това. Може да се дължи на много неща, но като си на сцената, никой не те пита: здрав ли си, в настроение ли си, чуваш ли си гласа в монитора и т.н. или ставаш или не или грабваш или не. Мен ме беше срам да го слушам, а за грабване...!!!

Bozhe,bozhe, niama li v bedna Bulgaria, seriozni problemi?

vie ste bolni hora,konkursat si e konkurs,zashto tribva vinagi da stavame izvestni s konfkflicti i skandali.badete malko po blagi i ostavete tazi zloba,tia vi onishtogava.

Stiga be hora! Kakvi bulgari ste? Tova izbra Bg i to4ka! Evroviziq haresva takiva pesni , kolkoto i da ne razbirate za6to. Dostatu4no se izlojihme s Ken lee ... aide molq vi se ... Podkrepete Bg, pone edin put! Kato ne ste gledali Evroviziq , si mul4ete i budete istiniski patrioti

pesenta e hubava,no bg zavista e stra6na

Аз пък не мога да разбера какво сте се разписукали-това не се случва за първи път-навремето Каффе си купиха вота,ама нищо не им направиха и отидоха да ни резилят в Украйна,така че е глупаво днеска Орлинка да се изказва. Най-смешните реакции определено са на Поли Генова,която тръгнала да обявява войни-че коя е Поли Генова,никому неизвестна тинейджърка с грозен глас и пристиснато гърлено пеене с песен,която освен че е плагиатствана е и супер тъпа. А Марияна Попова къде пак е тръгнала-не стига, че един път отиде и нищо не направи,даже за финала не се класира,сега тръгнала и претенции да има. Надявам се Красимир до Евровизия да се понаучи да пее вярно и да замени фалцета с глас или микс,защото времето на кастратите отдавна е минало.Казвам го,защото е повече от ясно,че той ще ни представи! А за протеста нямам думи-над 3000 души подписали петицията, а само 20 човека отишли на протеста.Всичко е решено-Красимир Аврамов отива на Евровизия,а за нас остава надеждата,че ще ни представи достойно и че ще се класира на челни позиции.И аз на първата ЕвроБГвизия исках да отидат Слави и Софи,и аз призовавах за протести срещу купения вот на Каффе,това обаче не ми попречи да бъда българин,да им стискам палции на самата Евровизия в Киев,а понеже по време на полуфинала бях в Германия се спуках да гласувам за тях...нищо лично,просто чувство за национална гордост и самосъзнание!

na fona na grafa i mariana popova naprimer... prosto ne moga dsi predstavia.. ne6to e stanalo s kriteriite za oceniavane veroiatno.. ili pak izpalnenieto my e bilo po-dobro ?!? ot tiahnoto?

Няма значение дали може да пее или не.Важното е, че хората са го избрали и това трябва да се уважава.И Мадона не може да пее, но това не пречи да има най-успешните турнета..и в България ще отидат 50хил.души. Отново си показахме зависта и простотията.А за това момиче Поли ми е жал на какво ниско ниво падна да обяснава колко е велика и че тя е трябвало да спечели...изкуството умря отдавна..сега е само мания за величие..завист..и PR.

Парчето е добро, но явно Аврамов не умее да пее на живо

Този самозванец не може да представлява България!!! Мразя чалгата, но ще си пусна Азис, когато дават участието на този мърльо на Евровизия. Срам ме е

Българина е завистлив и злобен! Успех на изпълнителя!

А защо не помня такова чудо, когато спечелиха Елица и Стунджи? Ами защото бяха безспорно най-добрите...А Аврамов е гола вода...

Пейте на английски - нещастници!

Толкова сте прости всичките и не се усещате как ви вземат за канарчета. Не знаете ли че скандалът е най-добрия пиар за българина. Я си размърдайте мозъците малко и помислете , Красимир го докараха от Америка и му направиха супер скъп клип за да бъде победител и му лансираха някаква си Поли Генова за подгласничка ... Вие да чухте големия Георги Христов миналата година като буквално се подиграха с него да ропта както тая сега. От къде толкова самочувствие в тази никому неизвестна мома ако не я ръгат зад гърба пиарите да става цирка. Жалко за Аврамов , че се е съгласил с цената на достойнството да се подлага на подобни мизерни сценарии. Поздравяв генералните мозъци на българския шоу бизнес с песента http://vbox7.com/p

От друга страна на записа не е толкова зле - имам предвид на клипа Въпросът е ще може ли да се справи на живо

вие като скопен пес

BEZDARIE...E NAI TO4NATA DUMA!!!KI4KA BODUROVA i VENY NONCHEVA my POMOGNAHA V USA i PAK NE SE KLASIRA NA OLIMPIADATA v LA!!!PODVIZAVASHESE KATO MIM....I DOIDE V BULGARIA DA SE PRAVI NA ZVEZDA-SRAM ZA BULGARSKITE PEVCI,PAK STE NI SE SMEQT NA EVROVIZIQ!!!MOLQTE KRASI OTKAGISE DA PEESH!!!!!MOLQTE!!!!

Имам предложение - да се издирят музикалните му педагожки на Краси и да кажат честно - пари ли са взимали само за уроците от човека или наистина са святали, че има нещо за развиване - за ГЛАСА иде реч?!?!

Припомняме, че протестът, който днес се състоя пред сградата на БНТ, не е организиран от нас. Изразяваме недоумението си от факта, че в Интернет излязоха множество публикации, в които нашите група и петиция са свързани с Поли Генова. За пореден път ще кажем: ние не подкрепяме никой конкретен изпълнител, а сме ПРОТИВ песента на Красимир Аврамов. Тъй като ни е невъзможно да отговаряме на всички неверни статии, се надяваме, че техните автори следят групата ни и ще видят, че подават грешна информация. - групата във fasebook

Най-добрите винаги са оплювани. Жалко, много жалко.

Тази дитирамба започна да става изключително досадна.На кого му пука дали е спечелил Красимир Аврамов или Графа.На кого кого въобще му дреме за Евровизия.Това от край време е един треторазряден конкурс за самоуки певци, изявяващи се по скандинавските крузери.Само ние тука,като дълбок еропейски прованс-във всеки един смисъл на думата, отдаваме значение на подобни халтури.Аз пък не мога да понасям измислени звезди,пеещи по снобски пиано барове,които медиите те задължават да харесваш.Песента на Поли Генова по нищо не се различава от блудкавите балади,които се въртят до побеляване по МТВ.Същото се отнася за Графа и Мариана Попова.Имам чувството,че тези хора пеят едно и също от край време,само разменят думите в текста.Липса въображение,хубави текстове,да не говорим за въображение,те са копи-пейст на самите себе си.За мен песента на Ивелина заслужаваше да спечели.Песента нямаше претенция,но имаше свой собствен чар и звучеше непосредствено.Нещо, много липсва на героите от списание Блясък

Лошо е, че е лизач на американски дирници. Ама, ако е талантлив, защо пък не?

Ами Ясене,ти миналата година не чу ли Йоаннчето колко фалшиво пееше при всяко излизане на живо-защо не реагира тогава?И защо само финалното му изпълнение визирате на Красимир Аврамов-ами той даже много си пя при това вълнение човекът...А ти и тези,които сте решили да правите БЕЗПЛАТЕН PR на новоизлюпеното Поли,вземете и послушайте една след друга 3 песни:нейната,на Дима Билан и Жестока любов на Филип Киркоров,МОЛЯ ВИ!!! И престанете да копнеете да пращате крадени песни в Европа,че е срамота!Нека си ги пее Полито тук-на балъците,които и вярват,че чак Бионсе и Селин Дион и завидяха за изцяло крадената песен...направо паднах от смях като го чух:)Наистина се срамувам,че живея в държава,в която цари толкова черна злоба,завист и лъжа...Пфу...

Pazi Boze ot bulgarska zavist i ogranichenost. De da biaxa balgarite tolkova aktivni kato triabva da protestirat sreshty kogoto triabva- korympirani ministri i politizi i sresty visokata prestapnost! Tragnali sreshty pesenta za Evrovisia da protestirat! Momcheto si e kadarno i predstavi nesto po razlichno, ama bai ganio ne e sviknal sas po nestandartni izpalnenia. Moze Krasi da ne e sas nai-mashtabnite glasovi danni no na obstata boza tova e nai-podxodiastata pesen za Evrovisia!

Долу Красимир Аврамов!!!!! За нищо не ставаш бе човек! ОТТЕГЛИ СЕ,защото вече си достатъчно СМЕШЕН!!!Песента ти не струва!

КРАСИ ЩЕ НИ ПРЕДСТАВИ СЪС СТРАХОТНА ПЕСЕН, ВМЕСТО ДА СМЕ ГОРДИ, ЧЕ ЧОВЕКЪТ СЕ ВЪРНА В БЪЛГАРИЯ И НАПРАВИ ТАКЪВ КАЧЕСТВЕН ПРОЕКТ КАТО ILLUSION НИЕ ГО ОБИЖДАМЕ. СТИГА С ТАЗИ ПРОПАГАНДА ЗА ПЪРВИ ПЪТ ТОЛКОВА ХУБАВА ПЕСЕН ПРАЩАМЕ НА ЕВРОВИЗИЯ. УСПЕХ КРАСИ И НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

Че направи грешки направи, явно беше наистина притеснен, но скапаното озвучение на БНТ повлия най-много на крайния резулат. Не изключвам версия за саботаж от страна на тези зад протежетата на българската музикална общественост. Дори направо си мисля,че е така. Гледах му концерти в Щатите и няма нищо общо с това което излезе тук в България. Абсолютен професионализъм. Момчето е контратенор, артистичен е и умее да прави шоу. А на фона на цялата останала посредственост си е наистина доста оригинален.

Тази дитирамба започна да става изключително досадна.На кого му пука дали е спечелил Красимир Аврамов или Графа.На кого кого въобще му дреме за Евровизия.Това от доста време е един упадачен конкурс за самоуки певци, изявяващи се по скандинавските крузери.Само ние тука,като дълбок еропейски прованс-във всеки един смисъл на думата, отдаваме значение на подобни халтури.Аз пък не мога да понасям измислени звезди,които медиите те задължават да харесваш.Песента на Поли Генова по нищо не се различава от блудкавите балади,които се въртят до побеляване по МТВ.Същото се отнася за Графа и Мариана Попова.Имам чувството,че тези хора пеят едно и също от край време,само разменят думите в текста.Липса въображение,хубави текстове,да не говорим за въображение,те са копи-пейст на самите себе си.За мен песента на Ивелина заслужаваше да спечели.Песента нямаше претенция,но имаше свой собствен чар и звучеше непосредствено.Нещо, много липсва на героите от списание Блясък

Красимир Аврамов прилича на Камелия тодорова, когато се завърна в българия като оскубана кокошка

песента е супер!!!!!успех на краси

Няма какво да се лъжем пя ужасно фалшиво това виене едвам се издържа на песента просто не можеш да и разбереш думите от този вой а колкото до другите харесах Поли Генова пя много добре вярно песента и е като тази на Киркоров но аз чух още две песни които много приличаха на други известни хитове защо не коментираха и тях то се знае и тази година ще спечелим приза за най фалшиво пеене на Евровизия

След всичкия шум който се вдигна около този Краси Аврамов изгледах клипа на песента Illusion в vbox. Ми какво пък не е лоша, не обичам такъв стил на пеене, фалцет, но музиката ми хареса. Гледах и клипа на Поли Генова - въобще не ми хареса нейната песен.

6te SPE4ELI i v Moskva!!! USPEH!!!

ОТКАЖИ СЕ БЕ ГУРЕЛ! СРАМ НИ Е ОТ ТЕБ!

Да си спомняш някого да е имало такива масови протести срещу узбраната песен? На мен лично за първи път ми се случва да се срамувам от песента, която избрахме и за първи път ще се радвам, когато на полуфинала на Евровизия бъде елиминирана българската песен.

Отново резил на евровизията! Жалко.

Красиии...браво! Направо да идваме да подкрепяме и в четвъртък на Бъди звезда...еййй, опитват с еда с егаврят, обаче н еса познали...всичкото това, което е срещу теб, ще бъде за твой голям плюс...сами си го нахакват! Как ще те гледат после в очите!...та идваме...с теб сме!

Цялата тази дитирамба,започна да става изключително досадна.На кого му пука дали e спечелил Краси Аврамов или Графа.Всъщност на кого въобще му дреме за сцената на Евровизия.Това е един упадачен конкурс,който представя треторазрядни и самоуки певци,изявяващи се по скандинавските крузери.Само ние,като дълбок ервопейски прованс-във всеки един смисъл на думата, отдаваме значение на подобни халтури.Аз пък не мога да понасям измислени звезди,които се изяват по снобски пиано барове и които медиите те задължават да харесваш.Песента на Поли Генова не се различава по нищо от хилядите блудкави балади,които се въртят до побеляване по МТВ.Същото се отнася за песента на Графа и Мариана Попова.Имам чувството,че тези хора от край време пеят едно и също,само дето рзменят думите.Липса на въображение,хубави текстве, да не говорим за индивидуалност,те са копи-пейст на самите себе си.За мен песента на Ивелина беше най-достойна да отиде.Песента,нямаше претенцията,но си имаше свой собствен чар и звучеше непосредствено,нещо което много лиспва на героите от страницитена списание Блясък.

всеки знае че песента на края беше яко зле но какво да се прави станалото станало

БНТ се изгаври с хората .Благодаря ви БНТ И Краси .

враво Краси беше най добър от всички дори несравним но така е в България най добрите се орлюват и омерзяват и т.н. УПЕХ и нагоре от мен и моите клеги нека се пукат от злоба а за повече хора проценттите са повече от истински -УСПЕХ !!!