Коментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | life.dir.bg
назад

Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ

Не повече от 20 човека се събраха на обявения протест против Красимир Аврамов.

Обратно в новината

Коментари - Вижте видео от протеста срещу Красимир Аврамов пред БНТ | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Алохууу, БЪЛГАРИЯ трябва да бъде представена с БЪЛГАРСКА песен, с БЪЛГАРСКО звучене и БЪЛГАРСКИ текст!БЕСЕН съм за пошлото и изключително фалшиво пеене с див англо-саксонски ПРИМИТИВЕН английски акцент! СРАМ - кичозна сценография. сценични тоалети - отново бездарен дизайнер да налапа маса пари за КИЧ - ризница от филм, в съчетание с порнографско червено-черното бельо/разбирай тоалет/ на танцьорката, за гарнитура - някакво подобие на нито фолк, нито рок, нито опера! Тук става дума за престижен международен концерт, а не за диолнопробно вариете. Пожелавам НОВА БЪЛГАРСКА МУЗИКА, НОВИ БЪЛГАРСКИ МУЗИКАНТИ и ИЗПЪЛНИТЕЛИ, а не музикална ПОМИЯ. УСПЕХ!

Как пък никой познат не попадна във въпросните 55%. По Канал три показаха безпристрастното гласуване - от 3 изпратени SMS-а - върнат само 1 report. Може и останалите изпълнители да не бяха много по-добри, но тия фалшиви звуци звучаха и по време на последното изпълнение - не след обявяване на победителя, а преди това. Ако БНТ имат смелостта - да излъчат отново пълен запис на концерта , а не да ни манипулират за пореден път.

За пореден път ще се изложиме пред Евровизия. Сега Красимир като не иска да се откаже това ще бъди на Евровизията - те ще го отстранят. Така, че по честно е да се откаже отколкото да се изложи - за съжаление ще изложи не само себе си, а и България

Ако някой музикант има самочувствието, че може да изпълни по - добра песен за Евровизия, да е учавствал в конкурса. БНТ им даде тази възможност. От явилите се песни, тази на Красимир Аврамов беше най- добрата. На всички, конкурси за Евровизия, ние изпращахме нй--добрите от състезавалите се и винаги имаше недоволни. Нека Марияна да си спомни какво се приказваше, когато преди 3 години тя ни представяше пред Европа.

Алохууу, БЪЛГАРИЯ трябва да бъде представена с БЪЛГАРСКА песен, с БЪЛГАРСКО звучене и БЪЛГАРСКИ текст!БЕСЕН съм за пошлото и изключително фалшиво пеене с див англо-саксонски ПРИМИТИВЕН английски акцент! СРАМ - кичозна сценография. сценични тоалети - отново бездарен дизайнер да налапа маса пари за КИЧ - ризница от филм, в съчетание с порнографско червено-черното бельо/разбирай тоалет/ на танцьорката, за гарнитура - някакво подобие на нито фолк, нито рок, нито опера! Тук става дума за престижен международен концерт, а не за диолнопробно вариете. Пожелавам НОВА БЪЛГАРСКА МУЗИКА, НОВИ БЪЛГАРСКИ МУЗИКАНТИ и ИЗПЪЛНИТЕЛИ, а не музикална ПОМИЯ. УСПЕХ!

stiga ste go zashtitavali.Vseki sam triabva da si znae vazmojnostite, a ako se nadceniava, to tova e patologia. I drugo - normalno e da ne se saberat mnogo hora pred BNT. Vav vremeto na omunikaciite e dostata4no da vlez6 v koi da e forum, za da se vidi broiat na protestirashtite, a i tozi na podkrepiashtite go-kkakto se vijda malko i vse pooranizirani

Как пък никой познат не попадна във въпросните 55%. По Канал три показаха безпристрастното гласуване - от 3 изпратени SMS-а - върнат само 1 report. Може и останалите изпълнители да не бяха много по-добри, но тия фалшиви звуци звучаха и по време на последното изпълнение - не след обявяване на победителя, а преди това. Ако БНТ имат смелостта - да излъчат отново пълен запис на концерта , а не да ни манипулират за пореден път.

Моля те Краси просто се откажи! България не заслужава чак толкова да се излага.

Не знам с какво и кои , НО потурсих стари изяви на краси аврамов и мога да кажа само 1 виждам че пред публика е пял фалшиво.А кои ще отиде и на кое място ще сме не ме интересува.

SAMO KRASI! SAMO KRASI!

maxaite go toq sme6nik otnovo li 6te stanem naricatelno za pozor ! Aide siktir ot takiva fukluvci jiveel v amerika emi da hodi i da si jvee tam ako e tolkova velin za6to ne predstavi usa na konkurs a idva tuka i se veli4ae

И на мен ми писна да ходят разни хора и да излагат страната. Ако няма истински хубава песен и талантлив изпълнител по-добре е да не изпращаме никого. С посредственост няма да изненадаме никого.

Не виждам с какво Графа например превъзхожда Краси Аврамов ??? С нищо , дори няма добри гласови данни за певец !!! Песента на Турция също спечели певица, която е от турски произход , но живее в Белгия ....и какво от това след като ще представи достойно своята страна !!! Същото и с Краси Аврамов - няма нищо лошо , че живее и твори в Америка (естествено след като нашата идиотска държава се разкъсва от скандали и корупция , а и от бедност , как да се реализира тук ) и ще представи достойно България !!! Стига търсете скандали и интриги типично по български , а подкрепете таланта и добрия певец !!!

pesenta mi haresva.uspeh na krasimir na finala

Човека-глас!?! Какви са тия смешки-по скоро е човека-фалшглас! Наистина пълна излагация Краси! Дигай си мазния, селски гъз и ако имаш капка достойнство бегай колкото може по надалече!

Към Бранко (24.02.2009 г. 17:49ч.) Съгласете се с мен,че който и да беше избран-щеше вече да е най-черния...не бива така бе хора!Нима в това сме най-добри-да оплюваме хората??? Съгласна съм с теб,бе Бранко! А ти съгласен ли си, че този е като настъпана котка и е резил след що-годе прилични явявания?

Краси Аврамов е невероятен! На добър път и успех!!!

Браво Краси! Ако четеш писанията в интернет не им обръщай внимание, все пак тук пишат нищожна част от българите. Чакам с нетърпение да дойде момента, когато ще изпееш песента в Москва! Твоето изпълнение и песента ще бъдат забелязани и може би най-силно коментирани в Европа! До сега интуицията ми никога не ме е подвеждала!Ще поживеем и ще видим ...

pesenta e super!

срал съм ви на смешния конкурс! Stay metal forever! P.S. Ей админ-а, айде стига цензура,а!

Винаги ще има хора за и против, но в случая момчето просто пя ФАЛШИВО. Това се чу от всички. Най- добре е да се откаже, чвно не може да пее на живо.Само ще изложи държавата ни.

Браво-страхотна песен!Който протестира е музикален инвалид

Песента е страхотна-Какво протестирате ?Лорейн на Каффе да не би да беше по хубава?Или пък Мариянчето?

трябва мозъка ти да е болен толкова, колкото на Красимир Аврамов, за да му завиждаш. С наглото си и неуместно поведение, само си навлича допълнително недоволство. Ще го свалим! Приканвам всички, които имат възможност, да дойдат в зала 2 на НДК в четвъртък и заедно да извикаме едно мощно УУУУУУУУ и да си отиде, за да има мир... или още по нагло да изпее песента си... т. е. да изквичи тъпата си песен

Щом си е спечелило момчето трябва да отиде на Евровизия.Да не се отказва и му пожелавам УСПЕХ

Ахахах какъв смешен протест и никакви сериозни аргументи против Краси, Поли беше пълна скръб при Гала сутринта...

Ех, Краси, Красиии! Имай малко достойнство и се откажи. Не може толкова много хора да те плюят, а ти да си мислиш, че дъжд те вали!

Озвучаването беше трагично на финала и затова ВСИЧКИ песни прозвучаха фалшиво. Песента на Краси Аврамов определено има качества да впечатли публиката в Москва. За Поли Генова съм съгласна, че се представи повече от добре, но песента и е копие на миналогодишния финалист Дима Билан - по-голям срам от това да изпратим кавър в Москва здраве му кажи... Останалите песни не впечатлиха с нищо, съжалявам. Музикалната гилдия е време да приеме мъжки поражението си, да приеме вота на България и да застане зад тази песен. И е време да престанем да се излагаме пред света с домораслите си разправии и завист. Аман от сепаратизъм...

Супер Любо, много си сладък! Моля те, заеми се с това недоразумение Аврамово и го отнеси на самотен остров, та никога да не го видим отново и да не ни е срам:)

Писна ни някакви хора да ни хвърлят прах в очите и да казват на бялото черно!!! Стига сте ни правили на малоумни! Този вот не е реален и колкото и да се опитвате няма да ни обедите в противното!!!

Имало само 20 човека? Е, и?!! Колко трябва да има на тия минусуви температури за да се усети тоя? 100? 200?? 1000??? Хората си казаха още вчера мнението, а днеск на бърза ръка му огранизираха виртуална подкрепа. И то само защото видяха, че мнозинството го смята за откровен символ на некадърността.

Озвучаването беше трагично на финала и затова ВСИЧКИ песни прозвучаха фалшиво. Песента на Краси Аврамов определено има качества да впечатли публиката в Москва. За Поли Генова съм съгласна, че се представи повече от добре, но песента и е копие на миналогодишния финалист Дима Билан - по-голям срам от това да изпратим кавър в Москва здраве му кажи... Останалите песни не впечатлиха с нищо, съжалявам. Музикалната гилдия е време да приеме мъжки поражението си, да приеме вота на България и да застане зад тази песен. И е време да престанем да се излагаме пред света с домораслите си разправии и завист. Аман от сепаратизъм...

ИСКАМ САМО ДА КАЖА ЧЕ ПРИ НАС ВИНАГИ Е ТАКА ВСЯКА ГОДИНА Е СЪПРОВОДЕНА СЪС СКАНДАЛ И ПО ТОЗИ НАЧИН ДОНИКЪДЕ НЯМА ДА СТИГНЕМ ЯВНО МАЙ НЕ СМЕ ЗА НИКЪДЕ МНОГО ЖАЛКО ЗА БЪЛГАРИЯ

Озвучаването беше трагично на финала и затова всички песни прозвучаха фалшиво. Песента на Краси Аврамов определено има качества да впечатли публиката в Москва. За Поли Генова съм съгласна, че се представи повече от добре, но песента и е копие на миналогодишния финалист Дима Билан - по-голям срам от това да изпратим кавър в Москва здраве му кажи... Останалите песни не впечатлиха с нищо, съжалявам. Музикалната гилдия е време да приеме мъжки поражението си, да приеме вота на България и да застане зад тази песен. И е време да престанем да се излагаме пред света с домораслите си разправии и завист. Аман от сепаратизъм...

4oveka ne moje da pee..no ima pari da si kupi u4astietov Evroviziq. 4udq se 6to sled kato ako se otkajem ot u4astieto si 6te ni globqt, kato razberat 4e toi si e kupil mqstoto v evroviziq, kakvo li 6te ni storqt...

Успех Краси ! Майната им !

Който и да беше спечелил онази вечер , нямаше никакво значение . Това трябва да е ясно. Знае се , че на Евровизия гласуват емигрантите за страната си . Последните пъти за това имахме някакъв успех , макар и частичен . Но сега е друго . Доста нашенци се прибраха и участието е обречено . Сега е на ред пак някоя бивша Съветска република , защото са много и се солидират в такива моменти.

Браво Краси само така! Ако обаче песента се хареса от Европа, някои хора ще запеят съвсем друга песен! Песента ти е супер и успех!

Типична българска завист и злоба!Защо да е той,а да не съм аз! Затова никога България няма да се оправи. Много съм разочарована,че в тая анти-Краси кампания се включиха с такава ярост музиканти,които до сега съм уважавала,/като Данчо Караджов и др/.Не е нужно да си музикант,за да харесваш някаква музика или певец.Кой бил Краси Аврамов и какво бил направил досега,питаше днес Караджов от екрана на Нова телевизия и останалите,начело с Гала,специалистката, пригласяха в хор. А защо да няма шанса и правото да представи България след като хората са го избрали? Има точно толкова право,колкото и останалите участници ако бяха избрани. Желая на Краси Аврамов успех и ще се радвам ако спечели. Ще гласувам за него! /От чужбина- за радост!/

krasi napred!!! dolu podstrekatelite i zavistnicite!!!

Искам Графа да излезе и да заяви в прав текст Моята песен беше по -хубава и достойна. Ще има ли куража или ще се крие зад други гърбове. Песента на Аврамов беше най- добра и трудна. Единствено тя може да бъде забелязана от европейците. За Вода се говореха същите неща, но песента се хареса на Европа, ние българите я оценихме след това.

Кой го е аплодирал този, Боже, на какви гъби е?? Хората се избиха демонстративно да излизат от залата, когато излезе да пее на финала.

prekrasen glas bravo i napred

syper si e momceto pee kolkoto i da ne vi se viarva yspex

Я си спомнете какво направихме с Орлин и група Кафе?Трифонов от завист,когато разбра,че няма да спечели каза,че е нагласено!Не подкрепихме Орлин и той не спечели!Защо правите същото със Краси?Защо позволявате залязващите звезди на България-Графа,Йорда Христова и др. да повлиаят върху мнението ви?Краси пя на живо,Краси направи шоу,Краси имаше най-интересното изпълнение.Някои дори осъдиха танца на хората с кукилите.Как може?Явно интересното тук не се приема,явно трябваше да спечели Поли Генова,която има толкова слаб глас и която краде песните си,освен че е крадена песента е СКУЧНА!Като я слушат и хората ще заспят!Как да спечелим,когато не се подкрепяме?Миналата година много ви кефеше песента,нали?Да,готи беше,обаче Йоана изобщо не може да пее,та тя на финала беше гола вода!А Аврамов е доказал се певец!Човекът има уникален глас,но явно никой не може да го разбере!Подкрепете го,защото ако не го направим ние,шанса ни да спечелим спада драстично!

Scapanqci, ot zloba i zavist ne mojete da di6ate !!!! Koito i da be6e na parvo mqsto shtqhte da go opliuete , pedali s pedali ...

Има малко хора,защото е работен ден и в неудобен час.А и нищо няма да стане-само голя срам за България!

Срамота е за бълг.музиканти, организиращи този протест. Всеки знае, че нашето племе е завистливои , че българите никога няма да се измъкнат от казана. Пораженията трябва да се приемат с достойнство. Ако бяха казали, че в Москва ще отиде Мариана, Графа или Поли щях да съм сигурна, че е нагласено. В случая това не е песен продуцирана от БНТ и спечелила над 55% какво да говорим повече. Успех, Краси!

Умирам от кеф, в интернет има петиция с име ПЕСЕНТА НА КРАСИМИР АВРАМОВ НА ЕВРОВИЗИЯ Е ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ! там в момента има 1923 човека. петицията е отворена сутринта има и една смешна петиция в подкрепа на нещастното създание Аврамов и там има 3-ма човека. Ще се спукам от смях и от яд, че този тъпак нещастен не се отказва

abe hora, vie suvsem se poburkahte... slepi li ste, gluhi li ste?! ne moga da vi razbera! nito vednuj ne si izpq pesenta vqrno... v studio i az 6te zvu4a 4udesno, a vuob6tene mi se otdava peeneto!