Коментари - Фенове и близки се простиха с Майкъл Джексън | life.dir.bg
назад

Фенове и близки се простиха с Майкъл Джексън

Приключи официалната част от траурната церемония в "Стейпълс сентър”, където се бяха събрали 20 000 човека. Ковчегът с тленните останки на легендарният поп изпълнител беше изнесен от залата.

Обратно в новината

Коментари - Фенове и близки се простиха с Майкъл Джексън | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Поклон пред теб, Майкъл! Почивай в мир! Толкова ми е тъжно, скърбя като за близък човек! Дано там горе си обичан, пазен и закрилян!Ти си най - великият за мен и винаги ще бъдеш!R.I.P.

Казват, че на погребението на човек се вижда как е живял, според хората, които го уважават и присъстват ... е Майкъл без съмнение е надминал себе си стократно като човек, при толкова огромна скръб и обич от целия свят... През цялото време на церемонията по СНН, не можах да спра да плача... Все си мислех, че е театър и ще излезе отнякъде с думите, че е било шега.. Сбогом!

Много сте странни.На кого точно пишете тук и какво?Пишете не на него, не на другите, а на себе си.Споделената скръб се умножава, също както и радостта. Смъртта преживяваме в сърцата си, а не във форума - той е за други неща.

вечна памет на MJ-Безкраен талант,славата се отплаща жестоко на чувствителните ,но страшно можещи личности с личния им живот..такъв какъвто бе и Майкъл Джексън

sbogom ;(((((((

r.i.p.

Много беше тъжно...

По голямо лицемерие не бях виждала от това снощи на семейството му! Превърнаха всичко в евтина комедия. Ма то какво да очакваш от подобни хора, важното е да има сеир и да има за какво да се говори! Дано най - сетне се приключи с тази пародия!!!!!!!

АЗ ЧЕТОХ ВЪВ ВЕСТНИК ШОК, ЧЕ ДЖАКО БИЛ ЖИВ И ЖИВЕЕЛ В ЕДНА ПЕЩЕРА С ЕЛВИС ПРЕСЛИ И ЗА ЗА ТОВА НЕ МИ Е МНОГО МЪЧНО.:)

Поклон пред великия MJ. Почивай в мир!

Това беше най-пошлият платен КОНЦЕРТ, който някога съм виждал. Отвратен съм. Не може един от най-великите музиканти на нашето време да бъде изпратен по такъв глупав начин. И къде бяха всички световни звезди, с които Майкъл е работил през годините? Толкова ли не можаха да дойдат и да кажат едно последно сбогом на този извънземен талант? Отврат. Дана Майкъл не е гледал отнякъде, че направо не знам...

И аз останах адски разочарована от нашите телевизии, как може нито BTV, NTV, MM, The Voice и т.н. да не отразят подобно събитие......Про.бг- затова, че го излъчваха, но като почна да вали и картината замина...... Да не споменавам за непрофесионализмът на водещите- водещият(не му знам името) все едно беше на политически дебат и не спря да задава малоумни въпроси и да говори, водещата пък бе нахилена през повечето време, направооо ужасс....... Майкъл, Обичам те! Почивай в мир, дано да си на толкова красиво място, колкото беше красива и душата ти! Завинаги оставаш в сърцата на милиони, милиарди хора по света, ОБИЧАМ ТЕ!!!!!!!!!!!

Изключително силни думи чух снощи. Беше разтърсващо - тъжно, тържествено. Плаках от натрапчивото чувство на загуба. Сбогом, Майкъл...

Милото момче.Той изглеждаше на 20 ,а не на 50.Жалко,че си отиде толкова млад.Преживе беше тъжен,дано сега да е на хубаво място.Вечна му памет.Много ми е жал.

ПОЧИВАЙ В МИР МАЙКЪЛ! REST IN PEACE MICHAEL!

Певецо на души, обичаме те!

даваха цялата церемония по-пробг,който се е интересувал е щял да разбере-трябваше да покажат Майкъл-защото хората го обичаха повече от цялото му семейство-той искаше да живее вечно -доколкото разбрах си е поръчал пластиниране и не е искал да бъде погребван -цастливам съм ,че живях в неговото време -най-великият човек за мен в цялата човешка история

Браво Пипи!!! Абсолютна истина е !!!

Сбогом,Майкъл!Винаги ще живееш в сърцето ми!Обичам те!

Благодаря ти,Майкъл! Благодаря ти,че те имаше! Щастлива съм,че живея в епохата на Майкъл Джексън!

Dano nai-setne go ostaviat na mira zlite sili

Америка ни даде пример за прощаване с един велик човек. В България обичаме Майкъл не по-малко от американците, но нашите телевизии освен pro.bg предпочетоха да дъвчат омръзналото на всички ни политиканстване вместо да бъдат на нивото на деня. Светът се прощава с гений, светът запечатва на лента ден, който е вече събития в историята на цивилизованите народи, само нашите телевизии бяха глухи за това събития. Както и да е, светът като че ли разбра нещо много важно - Майкъл беше като светлина от друг свят, която започна да тлее още преди 15-20 години, когато дребните човечета и татковци видяха в средство да се отърват от безнадеждното си окаяно положение на бедняци. Днес си даваме сметка какво е било за толкова чист човек такава истерия около него. Дребните хора го наказаха със злобата си само защото беше велик. Сега Майкъл е вече най-голямото име в историята на поп-музиката. Майкъл, нека там където си да има само светлина за душата ти!

Не признавам никакви PRO.BG...нашенски порнографии и жалък и тъп превод в ефир. Затова и обърнах на CNN - там вървеше директно, без плямпаници и коментари отгоре, така, че да можеш да чуеш какво наистина казват за Майкъл гостите на церемонията (признавам, разбирам добре езика все пак). Беше адски покъртително и ревливо положението, беше тягостно и трудно за половин свят да повярва, че Майкъл си е тръгнал...тръгнал от нас, от роднините си, от този несправедлив свят, в който, някои хора най-безсрамно и безцеремонно го издоиха за пари...като онова момче, което по-късно си призна, че всичко е било за далавера. Колко жалко и грозно...горкият Майки. Но се чудя на всички тези хора и близки около него през последните години, и най-вече доктора му...не са ли забелязвали, не са ли видяли, че този човек само тъпче хапчета, инжекции и Бог знае какво още, а почти не яде !??? Та той бе само 50 кг. при 1.80 ръст! Това не е нормално, да виждаш, че близкият ти човек не слага храна в устата, но щом поиска хапче или инжекция и ти хоп - даваш му я без въпроси. Що за загрижени хора са това, да го гледат как бавно, но сигурно се затрива тоя творец и талант ??? Затова до голяма степен смятам роднините и най-близко обкръжавалите го за виновни за станалото. На всички ни, които обичаме музиката и изкуството, ще липсва Майкъл... а най-тежко е за трите му деца, за тях ми е най-жал, твърде малки са за да загубят любящ баща като Майки. През цялото време до като гледах директното предаване по CNN... просто не се удържат тия сълзи. Да, това бе Майкъл Джексън, да, той бе звезда, но бе и човек преди всичко. За човека Майкъл плаках, не за звездата. Тежко ми е и сега... светът осиротя с още едно голямо име, а си отиде твърде рано, само на 50...имаше още какво да даде на музикалният свят, но най-вече на децата си. Сбогом Майкъл, и ако там нейде има паралелен свят...чакай ни, идваме след тебе. Надявам се някой ден да се видим отново там. Почивай в мир, my dear Friend, You are the One! We miss Ya. Condolences to his Children & to whole Family Jackson.

Той беше гений, от истинските гении, дето остават в историята. Като Моцарт, който е написал първото си пройзведение, когато е бил на 4 години, така и Майкъл е подписал първия си контракт с Мотаун мюзик на 9 годишна възраст! Ние сме щастливци, че живяхме в Неговото време. И ние самите го убихме, с нашата алчност, с нашите мании по шоу-звездите и с нашата любов да вземем частица от него за себе си. Тежка е царската корона и като коронован Крал на поп музиката ти плати цената, Майкъл. Не мисля, че беше възможно да доживееш много по-дълго. Детството ти беше отнето, личния ти живот - също. А бидейки гений - отвътре ти беше просто човек - от кръв и плът.И един ден сърцето ти спря. Почивай в мир, Майкъл! Твоята музика ще живее навеки!

ne e li malko stranno ,4e osaznavame olo mn obi4ame ,haresvame niaoga ,4ak ,kogato go ..zagubim .Vsi4i vie oito pla4ete za MJ ,olko ot vas slu6aha negovata muzika ejednevno ? ili olko ot vas znaiat ,4e toi ne be6e samo talant i senzetiven maj ,toi be6e i ostava nai-golemia daritel v showbiznesa 300 mil$ darenia ,s kakvo moje da se pohvaliat naprimer na6ite 6icoraniot pop folka ?

Дълбок поклон пред едно златно момче, което промени света! Бог вече те е благословил!

Майкъл, ти дари частица любов на целия сват с магията на музиката и танците си. Дано си на по-добро място. Ще те помним с чудесната музика, която си правил!

Много красиви коменти... направо нямам какво да добавя. Почивай в Мир, Майкъл!

дано да ни е за пример на уважение,почивай в мир МАЙКАЛ

Stevie Wonder me razbi! Takova unikalno izpulnenie na jivo, prosto bez dumi! RIP Michael Jackson, dano nay-nakraya te ostavyat namira...

neznam kakvo da kaja.obicham go.toi povliq v jivota mi.prez 90te godini se biexme v u4ilistata za edin negov plakat.staqta mi beshe oblepena navsqkade,xodix oble4n kato nego,s 6apka,rakavica...zna vsiko za nego..gadno e samo edno:NIKOI NE POVQRVA 4E TOZI 4OVEK E SAMOTEN I VSI4KI GO IZQDOXA.za tva vi mrazq vsi4ki VSI4KI DETO SEGA MU SVALQTE SHAPKA.KOGATO AZ STAVAX I LQGAX S NEGOVATA MUZICA DAJE NE ZNAEXTE.. poklon

Крал не само на попа,но бих казала и на света.До сега не е имало толкова хора по света ,които едновременно да скърбят за някого и да го почитат като идол .Това поклонение показа,че в този комерсиален свят все още съществуват чувства присъщи за хората.Сбогом Майкъл и прости на този толкова обичан от теб свят за болката която ти причини.Така се случва с боговете.

Защо тези роднинини на Майкъл не бяха до него в последните години. И как бяха наобиколили дъщеря му, като хиени. Всички я гледаха много странно. Разревах се накрая, заради Майкъл и горките деца. Те ще са най-потърпевши горките. Дано баща им ги пази там където е. Почивай в мир Майкъл Джексън. Благодаря ти за прекрасните спомени и чудесното време в което растяхме. Знам, че рано или късно всички разбираме, че си е струвало... Дано дечицата ти да живеят щастливо. Сега това е най-важното.

Той бе един ангел , който БОГ ни бе пратил да стопли вкаменените ни сърца и да ни научи как да се обичаме . Сега когато ВСЕВИШНИЯ го прибра при себе си надявам се поне малка част от неговото послание да стопли вкаменените ни души . Почивай в мир Michael

trihler or who ,s bad?!

Майкъл ти си в сърцата ни завинаги ! Хора живота е скапана лъжа... не вярвам , че има задгробен живот... затова плача

Pipi,tochno taka e, taka se chuvstavame, az nikoga ne sam bila goliama fenka na MJ, no toi vinagi umeeshe da razvalnuva horata po kakavto i da e nachin!

MICHAEL JACKSON IS THE BEST!!! PO4IVAI V MIR!

То...няма думи. Иска ми се да напиша нещо много силно, а пък нищо не става. Буца в гърлото, сълзи в очите. Гледам и се чудя - защо никой от всичките тези хора не разбра колко тъжен, самотен и болен е бил Майкъл? Били са близо до него, общували са, а са били слепи. Така е...Все ни се струва, че хората, които обичаме, вечно ще бъдат с нас, че като се върнем вечерта, ще ги заварим вкъщи, като отворим очи сутрин, ще чуем гласа им. Но всеки ден по света милиони хора нямат това щастие. Затова, обичайте близките си! Идете и им го кажете още сега! Оставете всичко, което правите! Нищо не може да е по-важно от това! Обадете се на майките си, кажете им, че ги обичате! Утре може да е късно (за мен вече е...). Ето, сега целият свят се е превърнал в едно огромно горещо обичащо сърце, които бие в ритъма на Billy Jean, We Are The World, Bad, Thriller и всички златни хитове, които Майкъл ни остави. Само че...късно. Да бяхме му го казали, докато беше тук... Да бяхме го пазили...

Moi Mil Maikal (H)(H)(H) Dano tam ti e dobre a ne pri tozi jestok svqt v koito ne sprqha da te tormozqt i kakvo li ne ! R. I . P. !

В западните страни и САЩ ковчезите са винаги закрити на поклонението. Едно от нещата на които чужднците ни се чудят - откритите ковчези. ПОКЛОН, MJ!

И дир.бг, праавете разлика между погребение и поклонение! Всъщност никой в момента не знае дали наистина Майкъл е погребан

Gospodi choveche,ne si otivai,sveta nqma da e sashtiq bez teb.Prez cqlata ceremoniq po CNN,ne sprqh da placha,takav velik chovek,takav velik pevec,artist i kakvo li oshte ne-oshte ne moga da povqrvam che go nqma,NEKA PATQ TI OT TUK NASETNE E POSTLAN S ROZI,MIR NA PRAHA TI...

Michael, you are healing the world mow! THANK YOU!

Хич не ми говорете за Про Бг, такава порнография не бях виждала скоро ;( С тея тъпи гости, тъпи усмихнати коментари коментари и кво ли не още, made in bg ;( И аз гледах CNN, адски тъжно беше, може би някак си все очаквах да е шега, да изкочи от някъде Майкъл и да се зсмее.. Тъпо звучи вероятно, но... Сигурна съм, че милиони хора с се надявали на същото, само и само да не приемат неизбежното. Семейството на MJ ми направи отврат впечатление, такова лицемерие отдавна не бях виждала... Изключвам един негов брат и дъщеричката му, които разплакаха всички нас :( Чух че към 3 млрд хора са гледали/слушали сбогуването с MJ, това е половината население на земята! Колко хора са били такива легенди, че да вдъхновят, усмихнат, разплачат , хора по цял свят? Е, Майккъл беше :( Жалко и че няма да има друг като него, поне аз не вярвам. Сори ако съм доспуснала грешки, но ми е много криво. RIP