Коментари - Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ | life.dir.bg
назад

Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ

В новия брой на сп. Максимум Мира Добрева сподели за най-тежките предателства, с които се е сблъскала в живота си.

Обратно в новината

Коментари - Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

saglasna sum

много ми е интересно коя е тази водеща на Бтв,едва ли са 100,броят се на пръсти...

Тази мис съвършенство защо не спре да реве и да не ни занимава повече със себе си. Нека пожиее половин година като нас несъвършенните жени, които се борим за оцеляване на семействата си и тогава да продължи да се глези и лигави. Може би ще се намери някой да й съчувства, сега просто ми се повръща от нея.

taya kavkva kompleksarka e :)....gledal sum i 2-3 interviuta....ogromn kompleksi ima

Защо непрекъснато се оправдава, че е много красива?Има много красиви жени, които спокойно живеят с красотата си без непрекъснато да се обясняват...

Тази жена защо си мисли, че някой точно на нея и завижда нещо много на сериозно се е взела. Чак пък какво била виновна, че е отслабнала 28 кг и изглеждала добре хахахаха голям смях да се излагаш така по интервюта от е смешно и жалко да си придаваш важности

няма спор, много красива жена е. като е в публичното пространство и ще й завиждат, и ще я предават, и ще я одумват. ако не иска - да се скрие и да не се появява непрекъснато.

проста, елементарна, злобна - М. Добрева

Защо толкова злоба бе хора? Защо на красивото ,казвате ,че е грозно?С такава злоба няма да се оправи нашата красива Държава:Дори ВАНГА ;мир на пръха и;е ксазала-Никога ама никога не отговаряите на лошото с ЛОШО;

Ужас! Наистина ли е дала толкова елементално интервю! Наистина е красива, но май само това и е, а и то е до време и до парите на мъжа и!

ТАЗИ ЖЕНА ИМА СЕРИОЗЕН ЗДРАВОСЛОВЕН ПРОБЛЕМ.ПСИХИЧЕСКИ Е МНОГО ЗЛЕ,ТАЗИ ЛИГЛА ДОРИ НЕ Е ХУБАВА И МНОГО АНТИПАТИЧНА.ТЕЖКО ТИ ЖОРО, КАК ЩЕ Я ПОНАСЯШ..

mn e protivna male golqmata krasavica

МИРА ДОБРЕВА Е УЖАСНО ЕЛЕМЕНТАРНА И ТЪПА ЖЕНА.КАК Е МОГЛА ДА ИЗЛЪЖЕ ТОЗИ ТОЧЕН И ХУБАВ МЪЖ ЖОРО.ЛИГЛА И ОТВРАТИТЕЛНА ЖЕНА И НЕ ТРЯБВА ПОВЕЧЕ ДА СЕ ПОКАЗВА ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА.

Прекрасна жена е и ако всички можеха да изглеждат така просто няма да има злобни коментари.Но ние българите сме си такива и няма друг начин да се изразяваме.

Ей, защо нападате така жената?! Тя просто явно е много чувствителна, затова реагира така. А че е красива - спор няма.

Разглезена лигла, която се взема прекалено на сериозно.Пожелявам й да пожиее половин година като нас неперфектните жени, да се чуди как да свърже дната края т.е.с какво да нахрани семейството си и тогава наистина да пореве може и да й съчувствам, а сега просто ми се повръща от нея...

taq e ebati mrunka6tata dosadna leli4ka

Големият ти проблем Мира е,че си прекалено откровенна.Хиляди жени мислят като теб ,но не го натрапват постоянно.Бъди по-дискретна и по-загадъчна и се огледай-има много красиви жени съвършенни и като характер.

Жената има проблеми с общуването,със самоопределянето,не можем да и помогнем,можем само да замълчим като Милен Цветков

a toya Milen Cvetkov e naj-kuhia selyak,mnogo e grozen i s beden rechnik.

koia li e tazi kolejka-priatelka?

Кухарка, горката.

Мира , мислех , че си по - интелигентна но явно съм се лъгала. Дори много красиви жени рядко казват за себе си , че са перфектни . А ти НЕ си! Повярвай ! Иди на психотерапевт. Тази мисъл , че всички ти завиждат не говори добре за психическото ти здраве.

МАЦЕ, ОЩЕ ЛИ НЕ СИ ИЗБИЛА КОМПЛЕКСА ОТ ТОВА, ЧЕ СИ СЪС СЕЛСКИ ПРОИЗХОД? УСПОКОЙ СЕ ВЕЧЕ, МНОГО СИ СМЕШНА. КАТО СИ ОТСЛАБНАЛА, УВИСНА ЛИ? КАЖИ НЕЩО ЗА ДРУГАТА СИ ТРАНСФОРМАЦИЯ СЛЕД РАЖДАНЕТО! ИМАМ ДОСТОВЕРНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА НЕЯ? ГОЛЯМА ПОЗЬОРКА СИ. СТИГА СИ ЗАНИМАВАЛА НАРОДОНАСЕЛЕНИЕТО, ЧЕ СИ МНОГО КРАСИВА. КАК ЛИ ИЗГЛЕЖДАШ КАТО ИЗЛИЗАШ ОТ БАНЯТА?

Haresvam te kato jena,no ima milioni po-krasivi ot teb Mira.S tova postoqnno hlen4ene prosto otblaskvash totalno horata ot teb.Vse drugite ti vinovni,vse ti zavijdli.Nai-malkoto e neprofesionalno da opliuvash taka bivshi kolegi i priqteli.

тая как я търпят в бнт/?

Къде е моят коментар от ранните зори на деня,или се публикуват само злобарските коментари.

абе, добрева, ти май не живееш щастливо?! и то е защото живееш, за да натриваш носа на всички - дори на приятелките си! по-бижутата ли цениш приятелството, сравняваш се, защото не знаеш още коя си. не се състезавай по толкова елементарни неща, има съществени неща в живота, торнев не ти ли ги обясни?

Ама чета и не вярвам на очите си ! Тая Мира добре ли е изобщо ?! Може ли такъв елементаризъм в разсъжденията, съчетаващ комплекси още от най- ранното и детство, дето е низала тютюна...Защо не се види как изглежда от страни - перфектна кравка !

Защо ни занимавате с тази комплексирана женица. Тя никога няма да надскочи сянката си на селска кака от Рудозем. Да се похвали, че след раждането е свалила килограми. На кого му пука изобщо?

Няма нищо по- лошо от това, някой постоянно да се прави на неразбран, на обиден и т.н. и да ни занимава постоянно със това колко е хубав и изтънчен, ами стига толкова, тоз я обидил, оня я е неразбрал- аман от такива хленчещи псевдо звезди...

То бива да се приема на сериозно,ама няма повече накъде.Кой изобщо се интересува от нея? Елементарно глупава и ограничена,пък и не е чак толкова хубава,за каквато се има!

E. K. ?

4ak tolkova perfektna i krasiva, kolkoto samata tya se izkarva, ne e. vse pak i nie imame o4i i ya vijdame.

Мира живее в постоянен страх и ужас,че може да я изостави спонсора -съпруг Торнев и навсякъде се самоизтъква колко е прекрасна .Във всички интервюта величае съпруга си и сина си,но мисля че господ ще и даде дължимото чрез дъщеря и.

Изглежда Мира е много тъпо парче. Щом една жена падне толкова ниско за да се прави на клоун в такива просташки предавания и то с кретена Цветков, значи е изключително проста

голямо предателство е преживяла тази жена, милата. друга да има по-скъпо бижу и рокля. пък и чак да ходи на фризьор. ей нямате си работа и проблеми и изпростявате

Тази жена явно си въобразява, че е център на вселената. Това парадиране и грандомания са признаци за доста компекси. Изглежда доста изкуствена и лигава като държание.Тя беше просто един четец на новините и нищо повече, ...сега и това не е...

ох, аман от тази. хайде сега да почне да плюе и децата и мъжленцето си... май само те издържат на простотията й.

Мира, Светът не се върти около теб и твойто семейство. И нито ти си перфектна,нито пък хората около теб.Относно танците - доста си дървена,което явно се дължи на желанието ти на всяка цена да се харесаш, да си перфектна. Давам ти един безплатен съвет - слез на земята и се отърси от селския си манталитет, изразяващ се в показност, лицемерие и желание да ти завиждат. Аз лично НЕ ти завиждам - просто няма за какво!

Никога не съм мислила, че тая бъка от интелект, ама тя напоследък се излага жестоко. Кви са тия изказвания на 5-класничка - ама аз съм с по-хубава рокля, ама аз съм по слаба, ама тя така...Никоя уважаваща себе си дама, няма да излезе публично да прави такива изказвания!

май става въпрос за мариана векилска, до скоро тръбяха колко са близки и изглеждаха искрени. много се надявам да бъркам. а мира изглежда свестна жена, защо са тези нападки, момиче от провинцията , като повечето момичета в софия , която е намерила мястото си , утвърдила се е и пордължава напред. на мен ми е симпатична. а безпорно е и изключително красива.

Тази женица е страшно комплексирана

До сега пишат само мъже! Дори със злобните си коментари, показват, че тя е интересна дама, красива и фина. Успех Мира!

Коя е колежката?

Тая се взе много насериозно.

ЗАЩО ИМА САМО 4 КОМЕНТАРА-моя го няма? Тук има много голяма цитка май А?

не ни занимавайтв с клюки и проблеми от личния си живот.Всеки има проблеми далея по-големи от скъпите ви рокли и бижута

Куха лейка... Ще запознае читателите на Максимум с душевната си пустош. Че и на мен ми загубихте 80 секунди да прочета статията и да се вбеся на глупостите й.

до админа: няма ли да си видя коментара от вчера???