Коментари - Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ | life.dir.bg
назад

Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ

В новия брой на сп. Максимум Мира Добрева сподели за най-тежките предателства, с които се е сблъскала в живота си.

Обратно в новината

Коментари - Мира Добрева: Най-непростимо ме е предавала водеща в бТВ | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

двадавда

Хубава жена, но с неприятно излъчване, не мога и две минути да я понасям, дано не се върне на екран някога.

Толкова е ораничена горката и така да ме дразни. Какви са тия елементарни коментари всички и завиждат, голям смех тя не се чува какво говори хахаха

Типично по нашенски. Хленч, сълзи, сополи. Амбиции до небето. Даже започвам да се съмнявам, че е помакиня. Те са такива болно амбициозни кариеристи и комплексари. Пък и успя в брака.

Много е досадна тази леля, горкия Жоро, иначе е хубав мъж, можеше да си намери нещо по-различно от крава с теленце

Не мога да разбера защо тази хубава и умна жена се съгласява да участва в такива предавания. Те са за друг вид персони- певици, артистки, спортистки, танцьорки. Та даже и министърки вече се включват. Това няма да го видим нито във Великобритания, нито в Германия. А колкото до злобните коментари тук-да си гледат работата! Жената наистина се е съсипала. Ако на тях им се вижда нормално да отслабнеш с 28 кила, то значи тези, дето го мислят не са в ред! А на артистите, които го правят , за да влезнат в роля им се плаща за това. Те го правят за пари. Е-ей, злобен народ сме!

Тази колко е тъпа и как ме дразни. Всички винаги й завиждат колко е хубава, умна, добра. Направо ще почърна

тази има психически отклонения и е много тъпа и елементарна жена

На Мира перфектна й е само прическата и грима .

Не мога да я разбера тази жена . Тя е известна с това, че нея всеки я мрази, предава, че и завиждат. Ами стига вече бе Мирка. Писна ни да те слушаме колко си красива и добра, а как никой не те харесва и цени. То в канал 1 бяха едни вещици , дето те гониха и мразеха, в бтв пак те предавам, в нова ти се подиграват........ам явно сама си си виновна.

Тази елементарна жена се приема твърде на серозно,нито е чак такава хубавица,нито умница .Какво толкова я коментират ,сякаш някой се вълнува от слабоумието на това мрънкало.

БОКЛУК ЖЕНА!!!!!

Добрева става вече доста досадна с постоянното си хленченеи мърморене.След като прави такива изказвания значи е доста комлексирана не е редно умна жена да се хвали сама толкова много.Хайде вече престанете да ни занимавате с тази разглезена кучка все на нея някои и е виновен.Преди я харесвах доста ,но тя просто преиграва и става досадна .

Хубава жена, а комплексите, досадата и перфектноста не пречат,а допълват образа...Ха ха.

изключително простовата и проклета селянка е тая Добрева

коя е тая трябва ли да я познавам

Колкото повече научавам за нея толкова повече не я харесвам... Мисля, че ще направи най-добре аза собствения си имидж ако си гледа децата и спре да ни занимава със себе си. Красива, но повърхностна и елементарна, жалко.

Mira Dobreva - chetec na novini. Samo tova se se6tam za neq. Kolkoto i da i se iska da e aktrisa - ne stava, ne i hodi tazi rolq. Izglejda prestorena, kato hiena(ili lisica), skovana, nagla, dosadna, glupovata... Luba Kulezich - kino kritik, rejisior, jurnalist, izklu4itelno erudiran i moralen 4ovek, koito ponqkoga ne e razbran ot prostite horica, moje bi za6toto prosto ne razbirat kakvo iska da kaje...

Страхотна дама!!! Мира винаги съм се възхищавала от теб. Интелект, човечност,стил, маниер - това е МИРА ДОБРЕВА!

Госпожа Добрева наистина е жена с много комплекси. Прекалената и мания за перфектност ,начина по които се държи, говори и гледа показват че госпожата има сериозни психични проблеми. За съжаление тесногръдата и селска душица / Печената тиква / е проблема а не Люба Колезич. Люба наистина има остър език но остротата и се състои в това че сразява хората с интелект без да употребява епитети, тя не обижда директно. И когато си лопав и комплексар като госпожа добрева се правиш на жертва . да ама не . Много самочувствие без капка покритие

Страхотна дама!!! Възхищавам й се всеки път! Мира ти си пример за всяка жена! Интелигентнос стил, излъчване, маниер ето това е МИРА ДОБРЕВА!

Тази комплексирана селянка от малко селце близо до Златоград докога ще се навира в публичното пространство? Селското в нея никога нямя да умре - от далече се вижда,че мястото и е на нивата в село или в обора.Няма финес в нея,няма аристократизъм,опери е от чувство за хумор-все някой и завижда,все не я разбират- една кръгла селянка,пълна с комплекси за малоценност.Марш на село и забрави за столицата!

Някога дали си е задавала въпроса, защо всичките и приятелства приключват с фиаско. Дали случайно грешката не е в нея, дали изобщо може да задържи до себе си човек с това хленчещо поведение и желание да се говори непрекъснато колко е красива. Първо не е красива, второ е тъпа и трето не е в състояние да приеме проблемите на хората около себе си и да запази в тайна това, което са й доверили.

Глупаци сме ние, глупаци-и.....Една-е кралица на екрана имаме - съответно, според добрата стара булгаристанска традиция, гледаме и нея да окаляме!! Защо ли? Жените - от завист за красотата, финеса и прямотата й; мъжете - най-вече защото не могат да си легнат с нея...! Това е! Другото е от лугаНого........

Глупаци сме ние, глупаци-и.....Една-е кралица на екрана имаме - съответно, според добрата стара булгаристанска традиция, гледаме и нея да окаляме!! Защо ли? Жените - от завист за красотата, финеса и прямотата й; мъжете - най-вече защото не могат да си легнат с нея...! Това е! Другото е от лугаНого........

Много неприятна жена ,изглежда добре ,ама вътре в нея празнота.То си пролича и в танците.Лили и Гош също са много неприятни хора с кофти излъчване.Биха и Милен по излъчване на отрицателна енергия.

То, хората са си го казали много отдавна: Пази Боже, сляпо да прогледа! Дали, г-жа Селска Злобева ще разбере, че не и правя комплимент?

с какви дребнави неща е пълна главичката на тази красавица.Типичн махленско държане и мислене.

Не сме виновни,че не те харесваме.

Пълна, завършена селяния. Жорко напълно си я заслъжава. И понеже навсякъде и всички я разбраха се опитва да ни занимава със себе си където успее д и мине номера.

Пълна, завършена селяния. Жорко напълно си я заслъжава. И понеже навсякъде и всички я разбраха се опитва да ни занимава със себе си където успее д и мине номера.

Хем лигава, хем глупава

ЕГА ТИ КАПРИЗНИЯ БОКЛУК

За какво се изживява тази жена ? Защо занимава хората със себе си непрекъснато ?

Егати досадницата

елементарна помакиня

Такава красота рядко се среща! Колкото и да плюете по нея, красотата й няма да повехне. Завистници!

Колко завист и злоба лъха по-горе!?!?!Изумена съм! Мира,вдигни високо глава и...Отмини с мълчание. Да,перфектна си!АБСОЛЮТНО и във всичко. Но,уви,си в България.Изпращам на семейството ти цялото земно щастие!

Тъпа селска пръчка !

Тъпа путка !

толкова злобно създание и така да се излага по телевизията. изглежда се е главозамаяла от нещо. просто много злобна. има нужда от психолог.

Докога бе Мира, ще обикаляш виртуалното пространство - не ти ли е ясно, че никой не те приема. Предавали те - нали ти обясняваме, че и колегите ти като нас са вдигнали ръце от теб.

hto ne si ebete maikite bre

Днеска разбрах, че това момиче се казва Мира Добрева, ама и днеска разбрах, че нещо не е добре момичето.То хубоста си е хубост, но в добавка със самочувствие, глупост и злоба отвращава.

Стига си хленчила! Не ти отива. Все си недоволна! Защо и докога ще се опитваш да занимаваш глобалната мрежа и медиите със себе си. Има хора, които живеят на прага на бедността, но не се оплакват. Има и далеч по-интрелигентни хора, но не ни занимават със себе си

Хубава комплексарка! Защо беше нужно да прави скандали с М. Цветков? Ако беше толкова умна и възпитана, щеше да се разсее и да продължи. Да превърне конфликта в шега и т.н. Очаквам да я видим и в ПЛЕЙБОЙ, за да и' завиди целия свят! няма нищо лошо да си просто една домакиня. Всички жени минават през този период, без домашни помощнички, защото не могат да си го позволят. Но веднъж разведена жена, може пак да се разведе и да секне кранчето на фукните! Дано не се случи, но е добре да мисли и за това.

Ех,как не разбрахте темата : Женската завист!Мислиш си,че имаш вярна и добра приятелка,споделяш с нея всичко ,сякаш със самата себе си,а то к,во...удряш все едно в злобна стена !?Случвало ми се е и се питаш има ли го това истинското приятелство,разбираа е злоба и завист,а не приятелство и те боли ,че го няма онова приятелство,което си мислела и си искала да имаш.То май женското приятелство е илюзия и колкото по рано го разбере човек е по добре.

ne e glupava, ne e i grozna, no se vzima mnogo na seryozno i ste pravi - komplexarka e

ХА . НЕ СЕ И СЪМНЯВАМ . ЖУРНАЛИСТИТЕ В БТВ СА НАЙ- ГОЛЕМИТЕ МАНИПУЛАТОРИ . ТЕ НИКОГА НЕ ПРЕДСТАВЯТ НОВИНИТЕ И СЪБИТИЯТА ОБЕКТИВНО . ВИНАГИ СА ПРИСТРАСТНИ И ПРОМИВАТ МОЗЪЦИТЕ НА ОБЩЕСТВОТО НИ ... И ЛАНСИРАТ ПРЕДАВАНИЯ , КОИТО ПОТЪПКВАТ ВСЯКАКВИ ЦЕННОСТИ ... ТЕ СА ПРОАМЕРИКАНСКА ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА ПРОМИВАНЕ НА МОЗЪЦИ . ИЗКЛЮЧЕНИЯ - ШОУТО НА СЛАВИ , ВЪПРЕКИ ,ЧЕ ДЪЛБОКО НЕ УДОБРЯВАМ ЧАЛГАДЖИЙСКИТЕ НАКЛОННОСТИ НА СЛАВИ И ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА ... ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е БОЗА И МАНИПУЛАЦИЯ ...

Ne samo hubost triabva, madam, a i AKAL. S nego obache se razminavach. Koia umna gena chte ti zavidi i chte te predade?! Prosto chte te podmine, zachtoto ne si klasa.