Антония Петрова: ”Мис Свят” е машина за политика и пари
"В Лондон четох, че напоследък се е нажежил спорът за Гибралтар между Англия и Испания. И британците натиснаха организаторите, които са им сънародници, да спечели гибралтарката, за да се затвърди убеждението, че е английска територия, която няма да отстъпят. Със сигурност “Мис Свят” не е конкурс за красота, а частна фирма, машина за политика и пари. На последно място е красотата" - коментира Антония Петрова пред в. Труд.
Обратно в новинатаКоментари - Антония Петрова: ”Мис Свят” е машина за политика и пари | Лайф.dir.bg
Коментари
Че мис... е машина за пари е от ясно по-ясно.Така е било и така ще бъде.Когато пораснем достатъчно разбираме заблудите на света ,в който живеем.Който трупа мъдрост,трупа тъга.Аз те харесвам.
На кого му изнася да не публикува коментариите във форума. Преди сума ти време изказах мнение на госпожицата, но не го виждам, явно някой от вас и е фен
А защо отношението не е добро, не мога да кажа, размишлява Мис България. Неоходим е поне малко интелигентност да разбере, че не се възприема от хората , за-щото незаслужено е Мис България Подобно на Мис Свят и нашия конкурс не е конкурс за красота, а частна фирма, машина за политика и пари /проституция и пари е българския вариант/. А нашето момиче ако не беше грозно, нямаше да си прави пластични операции. Защо трябваше да се изпраща представител без никакви шансове за победа. Подобно на участието ни в Евровизиа с онзи нещастник, дето не му помним и името...
Аз мога да кажа защо отношението към теб не е добро - защото си грозна и защото спечели титлата в България с измама, защото си лъжкиня и защото си проста!
На крива ракета космоса и пречи. МОМЕ, А ЗАЩО ЖЕНИ КАЛКАНДЖИЕВА СИ СТАНА ШЕСТА В СВЕТА. НЕЯ ПОЛИТИКА И ПАРИ НЕ Я СБЪРКАХА, ПЪК ТЕБ И ПАРИТЕ НЕ МОЖАХА ДА ТЕ СПАСЯТ ОТ НЕДОВОЛСТВОТО НА ХОРАТА.
КОНКУРСИТЕ ЗА КРАСОТА НЕ СА ЗА САМОНАДЕЯНИ , УЗРЕЛИ, НЕПРИВЛЕКАТЕЛНИ ДАМИ НА КОИТО ИМ ЗАПЛАЩАТ КОРОНИТЕ, А ЗА КРАСИВИ МОМИЧЕТА.
На мен не ми харесва, че Мисс БГ има изкуствен бюст. Все си представях, че става въпрос за естествено красиви жени. Не мисля и че в лицето си красива. Гримираш се ужасно. Не си фотогенична явно. Харесва ми гласа ти и че не си тъпа. Говориш добре. Не си заразя ангажиментите с уни-то.
злобееш сега понеже не те избраха теб за мис свят.ами нямаше ли пак кой да ти плати за да те избера и сега,а?явно тук не игрят парите а хубоста(а на теб ти липсва тази част)!
Я млъкни бе.. Как можаха да те изберат се чудя за Мис България.. сега Мис Свят ти е проблема .. мн си тъпа с извинение
Направо нямам търпение да изберат нова Мис България, тази наистина започна да ме дразни... Кога е следващият конкурс?
хахахах взела си изпитите със 6 ци в нов бг университет...ми как няма бе кат си мис бг
Завалийката, че се е взела и насериозно.... как ще получаваш разбиране като стана за посмешище пред цялата страна хахах хем си грозна хем си проста хем си вярваш че става нещо от теб
То бива самочуствие, ама нейното е болестно състояние вече .Моля ви, не ни занимавайте вече с това недоразумение -грозно и вечно недоволно ,че е недооценена.Отличнич ни,къде ли ще приложи капацитета си.
tova momiche naistina li ne saznava,che e konche i izlaga stranata,i ne sa mu vinovni drugite?!
Антония Петрова: Мис Свят е машина за политика и пари-kaza nai-nalqlata pari v tazi kauza krokodila Toca!!!
Аз съм нетрадиционната Мис България! Не се вписвам в наложеното клише дам, грозна си, а редактор(ка)а на този раздел ти ближе гъза
Всичко е чудесно, но си доста грозноватичка и там е пробленът ти с медиите и почитателите ти.
Е,бащата или гаджето на БГ-миската платиха и тя получи титлата в България.И образованието й е получено (ако изобщо е следвала) както стана с титлата.Пълен фалшификат!
Божееее, колко мъка има по този свят, Божеее!!Тази тотално е откачила!имала висшО, не знам си колко благотворителни каузи, малеее-малеее била разчупила клишета?!Ма мило, клишетата,че мис БГ трябва да са хубави и да си печелят титлите без пари, одавна са разчупени!!Още преди теб си ги купуват!!Не си ти пионера в покупката на титла :) Никой преди теб не се е опитвал да крие,че живее с богаташ на възрастта на баща си (в най-най-добрия случай),напротив, афишират го и са горди,че дондуркат старец с пари!Дори се превърна в мода!!ти къде се живяла?!мъкааа, била разчупила клишета!!!смях...
Мила ми изкуствена елхичке, от Фризолака и Хуманата ти като бебе, та до коефициента ти за интелигентност над който работите Тати и Сие- това ти е различното, от което ти самата не можеш да избягаш, мисия няма как-като тунингована кола за бъдещи награди трябва да си изминеш пътя- ще следим с интерес развитието ти и грижите за майчица България!
Ега си злобата дето си Антония Петрова !!!Е,да.Тук не можаха да платят за да станеш МИС СВЯТ!
КАК ЩЕ БЪДЕШ СЪЗНАТЕЛНА И ОТГОВОРНА, КАТО СИ КУПИ КОНКУРСА. ТОВА СЪЗНАТЕЛНО ЛИ ГО НАПРАВНИ ИЛИ ОТГОВОРНО СПРЯМО ДРУГИТЕ. ТИ СИ ПРОСТО ТАЗИ МАШИНА ЗА ПАРИ, А НИЩО ЧУДНО ДА ТЕ ВИДИМ И В ПОЛИТИКАТА, ЗАЩОТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ПОБЕДИ ПАРИТЕ. ТОВА И НИЕ ГО ЗНАЕМ.
Tonke, ami Mis Balgaria sashto e chastna firma. A tvoqta korona e poslednata im sdelka. Na teb ti kupiha koronka, firmichkata gushna pachka.
Ама тази миска се взима на много сериозно. Нека остави другите да решат колко е умна. Стига го развява като знаме. Много висок праг на самочувствие има. До никъде няма да стигне. С тези изкуствени гърди за къде се е запътила, няма нищо естествено красиво в нея. Да живеят гримьорите, че я направиха що годе приемлива. Гади ми се от нея..
Abe mace, vsi4ko ti e nared, ama da be6e s 10 idei po-hubava...nqma6e da ti s eotrazi zle...
mnogo e hubavo vsichko tova koeto si napravila....no tova e konkurs za krasota i naistina ima po-hubavi ot teb....
МДАА,А В БЪЛГАРИЯ МИС БЪЛГАРИЯ Е СЪЩО МАШИНА,САМО ЧЕ САМО ЗА ПАРИ И ТИ АНТОНИЙКЕ СИ САМОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО!!!!!
Мис Свят не е конкурс за красота, а частна фирма, машина за политика и пари. Абе, Тоце, в България не е ли машина за пари също или забрави онези 50 000 лева, с които си купи титлата Мис България и не спря да се излагаш и да петниш името на България по цял свят ? А Българките са едни от най-красивите жени в света !!! Яд ме е на Калканджиева, че така лесно продаде конкурса и обидиха всички нас, които ценим красотата на Българските жени. Чакаме с нетърпение Тоца да предаде короната, защото каквато и да изберат след нея, няма как да е по-голям крокодил! Права си е Тоцка-наистина е нестандартна Мис-ка, просто защото се очаква Мис-ките да са красиви, усмихнати, а тя е грозновата и неприятна!
защо така говориш и ти самата нали си машина за пари Нали и на теб самата ти купиха короната
на тази госпожица все нещо и пречи или не я разбират.мила госпожице,потърси вината в себе си.ти сама си си виновна за това отношение на останалите към теб.А колкото до образованието ти без коментар.....
AMI TIA KAK MISLI E BILA IZBRANA TUK ... NIKOI E KIXNAL I ZA NEIA S NEZNAINI ZA NAS PRICHINI