Антония Петрова: ”Мис Свят” е машина за политика и пари
"В Лондон четох, че напоследък се е нажежил спорът за Гибралтар между Англия и Испания. И британците натиснаха организаторите, които са им сънародници, да спечели гибралтарката, за да се затвърди убеждението, че е английска територия, която няма да отстъпят. Със сигурност “Мис Свят” не е конкурс за красота, а частна фирма, машина за политика и пари. На последно място е красотата" - коментира Антония Петрова пред в. Труд.
Обратно в новинатаКоментари - Антония Петрова: ”Мис Свят” е машина за политика и пари | Лайф.dir.bg
Коментари
ПОНЕЖЕ ГРОЗДЕТО Е ВИСОКО, СПОРЕД Г-ЦА ПЕТРОВА Е КИСЕЛО! ТО БИВА ПЪНЕНЕ, НО ЧАК ПЪК ТОЛКОВА... МОЛЯ НЯКОИ ДА Й ДАДЕ ОГЛЕДАЛО, ТА НАЙ- НАКРАЯ ДА ВИДИ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ!
Ах,Антонияяяя,наисти си такава Мис България, каквато не е имало до сега- грозна и умствено ограничена. То затова Милен Цветков те изгони в ефир от предаването си пред очите на милиони зрители.
Не ми е ясно защо, като си толкова умна,а и като не ти харесва, си се явила на този конкурс?
стига ни занимавахте с този крокодил бе хора...никой не я харесва .И никой не може да убеди хората,че титлата и не е купена,а и дипломите и явно са такива
И Мис България особено 2009 не е конкурс за красота, а частна фирма, машина за политика и пари. На последно място е красотата.
da si zatvarq posranata usta,grozen krokodil,sram i pozor za krasivite balgarski momi4eta
Аз пък не се сещам за нито една медийна кукумявка,която да не си е взела всички изпити с шестици. Ама нито една,всички известни наконтени сливи са и все пълни отличнички.Абе умни жени бе,умни жени!
Тази просто е извънземна, щом така умело се прави, че не разбира за какво става въпрос...