Подарък - звезда в небето е хит за Св. Валентин
За хладилника може и да има криза, но при любовта очевидно няма. Подарък звезда в небето стана хит за Св. Валентин.
Обратно в новинатаКоментари - Подарък - звезда в небето е хит за Св. Валентин | Лайф.dir.bg
Коментари
Това беше хит в щатите преди 10+ години, сега незнам как е там. А този сертификат не значи нищо. Практически една звезда могат да я продадат на много хора, гаранция за това няма, но е гарантирано, че името ви няма да излезе в нито една звездна карта.
недоказуемо е какво си си купил :) и дали някой друг преди това не е купил същата звезда.. как така лесно се продава нещо, което не е твое, ей това не мога да разбера!!!
Само имайте предвид, че това не е вярно. Получавате сертификат, че УЖ имате наречена звезда на небето, и плащате за този сертификат, рамката, в която е поставен и кутията .... съответната сума, в зависимост от коя фирма сте го получили. Да, във фирмата, в която се обаждате да поръчате звездата обясняват как има официален регистър, в който се записва звездата и името, но този регистър се зачита само в съответната фирма, продаваща звезди, няма международен, няма официален такъв. И изобщо, да дава наименование на звезди може само една международна научна астрономическа организация, като тя нарича звезди обикновено на учени-астрономи. Няма официален регистър на имена на обикновени влюбени хора. Звездата, която подарявате на Пухчо, Милото и т.н. се намира не на небето, а единствено на рамката, окачена на стената ви. Разбира се, няма лошо, ако възприемате подаръка като символичен, НО ЗНАЙТЕ, ЧЕ В НЕБЕТО НЕ СВЕТИ И НИКОГА НЯМА ДА СВЕТИ ЗВЕЗДА, НАРЕЧЕНА НА ВАС!!! Откъде знам ли? Ами работила съм във фирма, която ви продава звезди.