Първи ранени в Big Brother Family
Най-агресивният съквартирант Стоян Шопов разкървави устата на Цветелин Цветанов.
Обратно в новинатаКоментари - Първи ранени в Big Brother Family | Лайф.dir.bg
Коментари
Кой въобще го гледа това предаване????Такава простотия никога до сега не е била!!!!!!!Нямам думи....
И ЦМЕТЕЛИН МОЖЕ ДА НЕ ЕЦВЕТЕ ЗА МИРИСАНЕ .АМААА ТОЯ СТОЯН ТОВА Е НЕЗНАМ СЦЕНАТА ПРИЛИЧА НА МЪЖКИ ЗАТВОР ..ТОВА Е БОЛЕН ПСИХАР .ОТ СЕЛО НОРМАЛЕН МЪЖ НЯМА ДА НАПРАВИ ТАКА СИГУНО Е МАНАФ ДАЖЕ 100%
Алооо, какво правите там??!!! Само си получавате заплатките, които не са само 400 лв? ТОВА ми било ВИДНИ БЪЛГАРСКИ ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ!!! БОКЛУЦИ СТЕ, АКО НЕ СПРЕТЕ ТОВА И ПОДОБНИ ПРЕДАВАНИЯ!!! Нова телевизия печели от бедното и чалгализирано население, като гони простаците от екрана, а "ВИЙ, ВИЙ СТЕ ИДИОТИ/СЕМ/ ". Кънчев, ти също си само подлога и си пълен боклук!!! За пари се направихте на изроди. Кънчев, препоръчам децата ти да влезнат в къщата. Това да ти е санкцията.
ИМА ЛИ БАЛЪЦИ, ГЛЕДАЩИ ТОВА ПРЕДАВАНЕ?
има! Що? Нещо ти пречи ли?
Да! Пречат ми такива глупаци като теб и тези в къщата!!! Господа от СЕМ, забранете това предаване със закон, моля! То подрива всякакви морални ценности!
Не бе, Ванка, броим балъците. +1 бройка отчетохме след твоя пост. Не сме те пропуснали, не се притеснявай.
тоя стоян е голям извратеняк и комплексар,защо наистина Сем дреме а не вземе мерки за тоя изрод
ТОЗИ СТОЯН СПОРЕД МЕН Е ЗА ПСИХИАТРИЯ ..ТОВА НЕ Е МЪЖ ..ТОВА Е БОЛЕН ИЗРОД ..АГРЕСИВЕН И ОПАСЕН ..ХВАНАЛ СЕ ЗА ПО СЛАБИЯ И СИ МИСЛИ ЧЕ Е ВЪРХА ..ПО ОТВРАТИТЕЛЕН И ГНУСЕН ИЗРОД НЯМА В КЪЩАТА ...ДА СЕ МАХА АБЕ..НАПРАВО ДА СЕ ХВЪРЛЯ ОТНЯКЪДЕ СПОРЕД МЕНЕ Е ОПАСЕНИ ЗА ОКОЛНИТЕ
Най-просташкото и гадно предаване, което може да се излъчва в "демо- кратична"България.Срам и позор за НТВ!!!
Ще изгоним Цветан и Стоян защото и двамата се държаха вулгарно - Цецо храчеше по Ива, а Стоян го видяхте снощи. Ако не направим това, значи поощряваме и двамата.
мале тоя стоян е голям комплексар,кали беше права таркулнало се гарнето...........селяка така дали може да се прави на някои които е колкото него як....има в пове4ко мусколи от колкото ум в главата .идиота трябва незабавно да излезе
На Цената на истината веднага им направиха проблем,ама на Биг Брадър не!!!!
Отвратително предаване ,такива ли взаимоотношения трябва да се покажат ,това ли е рекламата на българина.Тези отвратителни сцени може да ни ги спестите а не да правите пари от гадории.Предпочитам турските сериали.
а и какво ще кажете ако наистина се окаже в тази "къща" има болен от СПИН.....представете си само ..... има ДЕЦА...... тогава тази "целувка" ми се вижда като нищо в сравнение с това..... къде е СЕМ, къде въобще е държавата питам аз ????????????
Докога СЕМ ще допуска това безобразие? Когато убият или изнасилят някой в Биг Брадър ще имат ли вече достатъчно основателна причина да спрат предаването? Понеже нещата натам отиват...
Добре бе, че е гадна помия- така е. НО ЗАЩО по дяволите го гледате, или комунистическия ви манталитет не ви дава да ползате дистанционното. Овце
ей за това гледайте "Листопад" и няма да се чудите как да обеснявата на децата си що е ".урва", "мръсница" и т.н....
Ели, това за щастие все още не е "представителна извадка" на БГ семейството!!!Може би след 10 години, но не и сега....Ако Вие се припознавате в някой от героите в къщата, е друг въпрос! Участтниците са селектирани не с цел да се прави "представителна извадка", а с цел да се подбере такава комбинация , с която да се получи желания ТV ефект!Това е резултат от работата на цял екип добри психолози!!! Така, че не говорете за "представителни извадки" , моля!
като се искат младите пак нека си се вземат...... и нека баба радка да ги цунка по сладката муцунка и двамцата.... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
По-добре щамари да беше отнесъл Цветелин или юмрук даже,Стоян като се има за голям мъж,ама целувка(и то 3 пъти!)беше гнусно и извратено!Удари му един,какво го целуваш и го лигавиш там по 5 мин, и му хапеш езика..ГНУСОТИЯ
Съгласна съм с теб,но ако броят на кандидатите за участие е бил много голям тогава...коя е преобладаващата част в обществото?
Тригодишната ми племенница обогати речника си с чудни думички като ''курва'', а за 85-годишната си прабаба каза:'' Къде е оная мръсница''? Нужен ли е коментар?!!!
Нужен е! Защо майката на тригодишната Ви племенница не си играе с дъщеря си, а я заковава пред екрана до себе си?
как е вазможно,в този час да излачват такова насилие и извратени сащества.цем,спите ли???????????? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
СЕМ иначе веднага скастриха Слави и по-точно Краси Радков в ролята на Отец Нафарфорий с неговото "да го еба",а това предаване Биг Брадър,в което показват такива грозни и неморални сцени,по никакъв начин не го санкционират. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Колко удобно! Зрителите щели да решават! Просто не ми се вярва, че има хора, които не само гледат подобни предавания, ами и пълнят гушите на продуцентите.
Беше отвратителна сцена това,което показаха снощи.И трябваше ли да го показват в този ранен час,та да видят децата и сега да започнат и те да раздават подобни целувки на другарчетата си.Нова Тв търсят само сеир и не се съобразяват с това,което показват в ефира си.
За съжаление това е "представителна извадка" от българското население. 88% от българските семейства са такива. Голяма простотия и агресия!
В Гърция Биг брадър вече е забранен със закон....но те са държава със силно присъствие на православната църква не са модерни и прогресивни като нас...
Нова тв - "телевизията на народа" за пореден път доказаха, че са най-селската телевизия на този континент.
Потресаваща гнусна агресия......не вярвах на очите си , когато гледах това.....Този Стоян е абсолютен гаден педал....България трябва да гласува 100 % срещу него ....всеки друг вариант е изключен...
България не трябва да гласува за к`вото и да е в тая бълвоч, с която ни заливат ежедневно! България трябва да облага с 300% данък всеки кретен, който пуска СМС-и за подобни тъпотии. Колкото до това "предаване" и "представителните" му извадки - тези претенции продуцентите могат да си ги заврат на едно тъмно и топло място!
Тази храна за мозъците на селяните още ли я дават. Дори не си направих труда да прочета текста :D
Чудя се на търпението на Цветелин. Не че е цвете за мирисане, ама тоя Стоян излезе голям простак. Язък й за претенциите на Мария.
От Big Brother сами погазват собствените си правила, което доказва само колко са комерсиални и лицемерни! А, що се отнася до тези в къщата- те НЕ са представителна извадка на обществото!!!Никой нормален човек или семейство не би се кандидатирало за такова жалко предаване!!!
Ей ти на Никоо шоу от първични хора . Така е когато някой се заиграва с нисшите човешки страсти. Борянка беше много умна , за да помъкне мъжа си да излязат от там. Евала Бубе , парите не са всичко и има далеч по-интересни начини да си освежиш емоциите и живота отколкото да се затвориш в клетка с некви тапири...
Няма ли кой да забрани тази простотия и помия, с която ни заливат и отвличат вниманието от стойностни неща? Горките български дециа и младежи! СЕМ къде е ?
Ами като няма кво да правят в тая къща ..........полудяват нормално е!
отвратена съм от участниците, събрали сте утайката на обществето, като си помисля, че това предаване е гледано от деца, тинейджъри....
Мдааа, доживяхме и това време... Простаци, глупаци, психопати, курви и тем подобна измет да се счита за нещо нормално, а интелигенти и нормални хора да се считат за аутсайдери в обществото ни. Хубава държава - хубава демокрация - хубаво бъдеще! УЖАСССС!!!!!
напълно съм съгласна с теб! мисля че е достоверна извадка на 50% от обществото. има ги такива хора,факт са. но не е цялостна извадка както се твърди,защото другите 50% от обществото не биха се явили никога на кастинг за биг брадар.вероятно също толкова не го гледат-значи не са същите!лошото е обаче ,че медиите го натрапват от всеки ъгъл.