Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил
Манекенката Венета Харизанова се омъжи за приятеля си - бизнесмена Емил Маринов в неделя.
Обратно в новинатаКоментари - Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил | Лайф.dir.bg
Коментари
в стила на Версай? вероятно се копира стила на заведението Версай в София, защото съм била в кралския дворец във Версай, Франция и там такъв кич не видях, въпреки изобилието от цветове, материи, златни инкрустации, мрамор, картини и каквото се сетиш в излишък.
rivate spice малееее! маалата да се радва! що така хората с най-малко акъл, имат най-много самочувствие? сигурно сега чете и си мисли венетка: ми те ми завиждат, щото си взех богат балък!
Венета е готина , но с тази рокля прилича на пердето на баба ми.Между другото аз се ожених през 2007 и бях с къса рокля на сватбата си.Ама съм моден спец ааааааааааааа.
Венето, Венето що се излагаш с тая рокля. И толкова ли не се намери някой истински приятел на младоженеца, че да му каже, че е като годен циганин.
Аз не можах да разбера - костюмът скъп ли е, или е евтин и къде ни стяга чепикът? Защо толкова се вайкаме?
Дебела др път много е красива даже има си всичко защо трябнва да е като анорексичка Иначе роклята можеше и да е малко по различна подобна но друга с повече вкус Но да е жива и здрава и много късмет
Венета е много секси, но в тази рокля някак си, някъде се губи, всичко ми идва в повечко......... Много любов и разбирателство ви пожелавам!
Горкият чичко Емил! Вероятно е свестен човек, ама едва ли е от най-умните. Да се остави така да го изложи една... щях да кажа "пикла", ама тя вече и пикла не е... Жалка историйка!
Абе, тез редактори как оставят да има сравнение на Венета Хар. с Великата Моника Белучи. Акьл нямат.Да не говоря за силиконквите чорапи / ботуши. Идеални са за бьрдаците. Фолк класа. Аман от простотия.
жалко, че е била модел и там каквото в Италия. жалко, че е красива жена а няма вкус. жалко, че харесва порно излъчването си. бляяяяяк
Венета е много красива ! Младоженецът се кава Елмаз и е половин циганин , никакъв Емил не е . Живееха срещу нас на Руски паметник поне 5 години и се познаваме много добре . Иначе честито
Роклята е потресаващо ужасна!!! За едно 12 годишно момиченце може и да е била бленувана, но все пак растем.И не би трябвало да растем само физически, но и психически.
Chestito na mladojentsite!Da sa zivi i zdravi i da im se rodyat prekrasni dechitsa,zdravi,silni,krasivi,umni i dobri!Shtom te sa bili shtastlivi v denya na tyahnata svatba,nie s komentarite mnogo ne vajim!Lyubov i razbiratelstvo im jelaya!
И с тази рокля е влязла в църквата да се венчае?С тези жартиери и този къс парцал където си мисли че е рокля....и после била християнка.Как можа да се изложи така,не прилича на младоженка а по скоро на "лека" жена.Съжалявам я!
Нещо не ме кефи тая булчинска рокля. Нещо друго си представях, но все пак мнението на булката е важно. А и след като се е харесала, няма страшно. Успехи в семейния живот и много щастие и разбирателство! :)
Венета по принцип е много сладка , но в този тоалет нещата са трагични. Младоженецът няма какво да го коментираме- скъп костюм , ама не и за него. Тази сватба е най-добрият пример, че с ПАРИ НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ СТИЛ!!! Не знам колко й струва роклята и кой колко може да си позволи , но можеше да пробва освен с Ели Сааб, също и в Проновиас, а дори и нещо на Вера уанг. Смятам че те някак си по ги разбират нещата.
Не претендирам, че разбирам от мода, но категорично заявявам, че такъв кич нема - дали се е погледнапа в огледалото???
Ох леле, тя прилича на порнозвезда а тои на шамандура, ми лика прилика са си! Да беше отворила едно западно списание Vogue за булки, да беше видяла как хората се обличат... Здраве и любов!
Егати кича. Булката мяза на циганка от Факултето и те там са такива църни и натруфени.
помислих младоженеца за баща на булката-а кича е повече от очибиен:))
Тъжно................ Иначе тя е първично-елементарно , но незлобливо същество. Нейна роднина, която е била на сватбата разказа, че събитието се е превърнало в парад на глупостта, безвкусицата и лошият вкус. Та затова е тъжно- с пари спечелени по нечестен начин не се купуват стил, възхита и уважение ! И все пак - нека са щастливи !!!
Е гати грозната булка.По-скапана рокля не бях виждала.Какво ли не правят парите!!!!!!!!!!!!!!
Пердето ми в къщи е по-красиво, за роклята имах в предвид. По-голям кич не бях виждала....................
Венета е убийствено красива . А младоженеца не е Емил , а се казва Елмаз и е полу-циганин . Живяха до нас на Руски паметник и се знаем от поне 5 години
Ако Ели Сааб види това умопромрачително творение на булчинската мода, сигурно няма да може да мигне цяла нощ, горкият - щот ако мигне, ще сънува кошмари...
роклята е грозна . венета има сексапил , и ако беше облякла една семпла рокла без рамена , с гол гръб , щеше да убие всичко живо...в този си вид е страшен кич . жалко . а да си мечтаеш за такава рокля....да не са гледали всички клипа на гънс енд роузес навремето ?
И още нещо - нали знаете защо Бг "звездички" и "величийца" се женят в подобни тоалети?! Защото нямат пари за Vera Wang и Еlie Saab. А ако имаха парите щяха да са в приличен вид на сватбите си. Защо ли - защото гореспоменатите дизайнери просто не правят подобни гаври с клиентите си...
Уфф,тая е доста грозничка-жена ми е сто пъти по-красива от тая.
Ок - предполагам, че и Иванка спазва един вид протокол - на Висшето общество, каквото в Бг никога не е имало. Както виждаш аз намирам тази рокля за нормален географско - обусловен феномен и напълно разбирам защо има много хора като теб, които в неодобрението на тоалета виждат злоба. Нормално е, когато не си излизал извън границите на Бг да си далеч от културните порядки в едни по - изискани среди ... Дори тоалетът да е препратка към един старичък клип на Bon Jovi, то пак е проява на неуместен вкус. И ако не си разбрала - не говорим за физическите качества на Челси, а в какво ги е опаковала. И щом не ти хареса примерът, то моля те запознай се с работата на Elie Saab и пак ще си говорим...
Аз също много харесвам тази жена ... и съжалявам но е проявила изключителна безвкусица ... и прилича на фермерка ;( Наистина много жалко!