Коментари - Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил | life.dir.bg
назад

Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил

Манекенката Венета Харизанова се омъжи за приятеля си - бизнесмена Емил Маринов в неделя.

Обратно в новината

Коментари - Венета Харизанова мина под венчило с приятеля си Емил | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Взела го е заради парите, - не ти трябва венчило бе пич! Жена винаги може да си наемеш за комплексите си!

Да, хубавите жени са за богатите мъже.

Какво е хубава бе, виж че прилича на куклите от 70-те години дето ги слагаха по колите когато се правеше сватба! Пълен кич!

Само Манийка - Асеновград! Стил, класа и елегантност!

Челси е грозна, освен това спазва държавен протокол, не се излагай. Стилът се определя от индивидуалността на човека, не е copy-paste от the Clintons.

що за набедена красавица е тази???има мяма 100 кила,с огромни бутове и бузи

От теб със сигурност е по-хубава.

колко си проста!!!

СЪС СИГУРНОСТ СЪМ 100 ПЪТИ ПО-КРАСИВА...АЙДЕ МОЛЯ ТИ СЕ, ПОГЛЕДНИ ГО ТВА ЦИГАНЕ.....ДЕБЕЛО С КРИВИ ЗЪБИ И ГРАМ, АМА ГРАМ ВКУС НЯМА!!!И МЕН ЩЕ МЕ ХАРЕСАТ КАТО МИ НАПРАВЯТ ПРОФЕСИОНАЛНА СЕСИЯ...Я МАРШ БАХТИИИ И ГРОЗОТИЯТА!

Погледни си твоите - комплексарка смотана!

За себе си ли говориш бе УРУНГЕЛ?

Неможах да разбера, това на снимките с нея баща й ли е или младоженеца?

"Не можах "се пише разделно.

Ти и да пишеш не можеш (не и мога са две отделни думички, и т.н.).

Тя е като карикатура. Кичът е потресаващ!

Трябвало е да си вземе рокля от Асеновград, както правят хора, които разбират от мода, ама тя - не...

Фамозен кич...ама младоженеца трудно би се ситил за по-осран вят за костюма си, и тоя възел като петно отгоре на всичко...а и оставяше и тая да не се завърне "специално" за сватбата си, да се омъжи без да се зъвърне..може би интерент трябваше?!

Страхотен си! Скоро не бях се смяла така! Ето на това се казва стил!

тази рокля е една невинна мечта на едно невинно 12 годишно момиче:)! много порно филми е изгледало това момиче, когато е било на 12 години:)!

БИВША КАСИЕРКА СЕ ОЖЕНИ ЗА ХРИСТО СТОЙЧКОВ ! е сега вече отдавна не е касиерка !

Започвам с това, че ужасно МНОГО харесвам Венета, харесвам работатата и на Соня и Силвана, те организираха и моята сватба,................НО, ТОВА Е ПРОСТО УЖАСНО!!! И булката и младоженецът са просто умопомрачителни-пълна отврат! Тази рокля е просто трагична! Не мога да повярвам, че тези трите стилни дами са сътворили тази пародия. Извинете ме, но тук не става въпрос за съвременна визия или каквото и да било ултра модно творение, тук просто е направена страшна ГАВРА. Пак се извининявам, но това е един от най-красивите, а може би и най-красивия европейски модел-Венета, и това е просто недопустимо! Съжалявам за нея искрено! А колкото до украсата-същата работа. С този червен мокет отдолу просто нямам думи! Но какво ли рабираме ние, простите читатели!

Трагично натруфена рокля. Половината от екстрите върху нея са излишни, да не говорим за чорапките. Тях пък кой ги измисли.

за кой говориш ? кой е този ЕВРОПЕЙСКИ МОДЕЛ ? Венета ли ? Ти не си добре ,честно ! ПОКАЖИ МИ НЯКОИ ДРУГ 'МОДЕЛ' ,КОЙТО Е ТОЛКОВА ДЕБЕЛ !

Остави прецаканата й визия, ама младоженеца трудно можеше да измисли по-осран цвят за костюм! И възела много си тича, и с нея , и с костюма ...просто да подлудееш!

Леле, леле какви стилисти и кич разбирачи са се навъдили из наш'те географски ширини! Било кич, било не знам к'во си! WTF?! Алоу, а на вас сватбите какви ви бяха у Хоремага на мегдана или още не сте планували вашите сватби и сега завиждате? Ами имат пари хората сватба си правят. А и ми харесва, че не е с някаква дълга стандартна рокля от Асеновград. А и украсата на сватбата си е супер за разлика от стандартните нам сватби, където за украса има 2 лимонади и половин кана вино. Ей ама тва българите от к'во ли не разбираме!!! От мен честито и да са живи и здрави!

azazelo, azazelo, убаво е за на село...Хеле ако има на масата вхиски и соса -сола то е върхо на изтънчен вкус.

Хахаха, аз наистина не виждам къде е хармонията между костюма на младоженеца и ..... каквото и да е там на булката. Това е мечтаната рокля?! Не съм злобна, както и по-голямата аст от хората тук, но не може да кажем, че е сполучила с роклята. Жартиерите до ушите са присъщи на .../сещате се/. А костюма на младоженеца е направо демоде в сравнение с това "ултра произведение". Хахаха.

Изхълцах от "възторг"....и немога да спра.....Брутален кич. Явно и младоженецът е бил изненадан ...неприятно.

Много ме дразнят неграмотни парчета като теб, които дават мнение и сарказми от типа за Асеновград. Венета е сладка. Роклята е кичозна и боклукчийска, по-лошо дори - пошла и просташка е, издава липса на класа и всякакъв "style"... За справки на селяни като теб - виж тоалетите от сватбите на Челси Клинтън и Иванка Тръмп и ще разбереш как се обличат богатите. Може и да са малко, но и в Бг все още се намират хора, които притежават морал и вкус и не се кланят на селските изцепки само защото са отразени в новините.

Челси е грозна, освен това спазва държавен протокол, не се излагай. Стилът се определя от индивидуалността на човека, а не copy-paste от the Clintons.

чичко емил ме кефи. страшен костюм от битака и чепизи от подуене *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Нямаш кинти за такъв костюм, така че е безсмислено да се интересуваш откъде е.

ти пък от къ де знаеш дали ня мам бе сел янино/селя нко???

Какво искате от Венета - да се направи на бедна непорочна девица, за да се хареса на "масовото мнение"?

а що не пишете за костюма на чичката от къде е,от мол илиенци или от битака?това е новина

Ужасно! Каква селяния само! А тоалетът е умопомрачителен!!!

И аз все още съм зяпнала след като видях тези потресаващи тоалети.Смея се със сълзи !Или тя самата се мрази или стилистът й връща за нещо.И надали всички читатели нямаме вкус и стил,та коментираме така...а тази дама има толкова хубави снимки и винаги съм я харесва,не проумявам що за гавра е това!

Коментарите са страхотни, подкрепям ги напълно. Сватбата е като сценарий на порнофилм.

селяндури :)

Аз съм от чужбина.Безпристрастен.Какво виждам-една наистина красива жена,облечена като представителка на най-древната професия,и един застрелян мъж до нея.Няма злоба просто реализъм.Сетих се за сватбата на Челси Клинтън ,и си викам мъ кво разбира челсито.Друго си е да си по жартиери и да ти се вижда работното място,ми нали с него си и до женитба с бизнесмян стигнах.

Венета е красива и екстравагантна. Челси има други качества... Няма как да са облечени еднакво.

Ми така е то едните търсят класа-ум,образование,семейство,прояви в обществото,стил,---говоря за Челси,още повече ,че тя е женена за богат евреин ,хората които управляват света.Другите ги посещават да ги гледат на подиуми /манекенки/и подиуми с пилони/танцьорки/ и ако ги наемат си плащат и отминават.Мъ тъка сие бе ,къде съ разни ,къде сме ние от бегето.Матряля,матряла.

по - голям кич, скоро не бях виждала !!!!!!!!!!!!!

Много е лошо да нямаш вкус, но да имаш пари!

ЩО Е ПО ЖАРТИЕРИ? ВУЛЕВУ КУШЕ АВЕКМУАААА....

Ех, какви стилисти и моделиери били всички в този форум. Мили фенове на сватбени рокли от Асеновград, откъде я родихте тая злоба?

Муци, с пари стил не можеш да си купиш)))

И без пари не става....

Не е необходимо да си стилист или моделиер,за да дадеш мнение,а щом мнението е масово,то пробемът не е в нашия телевизор,а в твоя!

Стил и вкус липсват- прилича на голяма сметанова, натруфена торта на дантелени бели крачета!

боже каква порнография

Роклята е оригинална и подхожда на темперамента на Венета. Скромните девойки да се обличат скромно, Венета има визия, фантазия и финансвои възможности за тоалет, който да скандализира.

стига бе, сложи си ръка на сърцето и признаи - наистина ли мислиш така?!? все едно казваш, че тази рокля подхожда на начина и на живот!!! да не говорим, че се е опитала да имитира Eвгения; поне да беше в лилаво, с бялото наистина скандализира!

А относно другите коментари ... българина не се радва на хорското щастие ... няма как да се очакват хубави коментари. Аз бих се срамувала дори да напиша част от тях ... най-малкото става въпрос за сватбата на някой, прекрасно събитие ... Ужасни сте ... нямам думи да се изразя

АХХАХАХА ЛЕЛЕЛЕЕЕ Т'ВА ЦИГАНСКА СВАТБА ЛИ Е ????УЖАС?

много красива рокля и булка :) страхотна е ... дано са и много шастливи :)

Абе дир.бг, според вас "Куче ухапа човек" новина ли е? Не е, така както "Манекенка се ожени за бизнесмен" или "Футболист за чалгарка"...Ако искате да публикувате новини намерете нещо от сорта "Манекенка се ожени за багерист" или "Бизнесмен взе касиерка"

лелееее къв е тоя чиче емо? гледа, като гръмнат заек...изтукан. тая пък откъде го изкопа този? а тя като торта се е облякла ,пълна пародия....какъв ужаст!

Леле,колко злоба има в коментарите!На мен ми харесва булката-много е сладка.И украсата е много стилна.Желая ви щастие!

каква е тая мечтана рокляяя-ужас, ами тези ужасни жартиери ли са какво са и аз не знам вече аман от простотия

роклята е голям кич наистина , по -панаирджийско не може и да бъде ...никакъв стил, грация и красота...

Cамо едно момиченце на 12 години може да мечтае за такава сватбена рокля!!! цял месец модната къща си е губила времето с това "ултра произведение". Cъжалявам за българската Mоника белучи, ама този кич надхвърли и наи-безвкусните сватбени решения! A, между другото не се ли напълнихме вече с много "български Mоники, Aнджелини...."?!? Cтанахме направо "страната на имитациите"!

Моля, не обиждайте Моника Белучи.

къде видяхте булка?! това е порно модел!

Голям смях.....

Тоалетът - кич мале! Декорацията е хубава. Поне младоженецът не е хипер дърт дядка, както очаквах... Добре де - чичка е))

Боже, божее, скоро само по бели прашки, воал и джапанки на високи токове ще започнат да се женят!

Тя е екстравагантна и ефектна и може да си позволи нещо по-смело и разчупено от еснафските модели.

Че по-еснафсски от тоя модел можеш ли да си представиш.

като видиш Емилчо ква тиква е и ти става ясно че го е взела по "любов"!