Коментари - Почина Мари от Roxette | Лайф.dir.bg
Коментари
Велика. Талант и музикант от класа. Поне можем да слушаме песните и да ги почувстваме отново с емоциите, които събуждат у нас. Поклон!
Започнах да ги слушам, защото бях влюбен в едно момиче и взеха, че ми станаха любима група! Все хубави спомени, за които съм благодарен и на момичето, и на групата ! Почивай в мир, Мари !
Преди няколко месеца си отиде вокалистката на The Cranberries сега Мари...знам никой не е вечен но техните песни ще останат завинаги, и ще огряват спомена от младостта ми.
Парченце от младостта ми си отиде. Благодаря ти от сърце, скъпа Мари, за всички незабравими моменти и за прекрасната музика. Почивай в мир. Тази вечер ще се слуша Roxette!!!
Когато Господ създавал дуетите, на Роксет му се счупил калъпа и таланта им прелял... Сбогом Мари! Почивай в мир!
Гадост , обожавам ROXETTE! Вчера цял ден в глават ми се въртяха техни песни :(((
Когато си дал толкова много на другите, ставаш и частица от тях. Сбогом, Мари, и благодаря за музиката!
изродите от шайката на сорос и ротшилд, не умират рано като гоите. тровят и мачкат по сто години...
Възхищавам се на тази жена - през 2002 г. се разболява от рак на мозъка, 5% шанс да оцелее и заедно с цялата борба успя да продължи с музиката, концертите и всичко... Тя си остана боец до край, а музиката ще остане вечно, стойностната музика остава завинаги!
Жалко. Добрите хора си отиват а онова изчадие Путин живее и трепе чрез глад народа си докато набива всяка вечер пълнен с черен хайвер калкан
Боже, какъв идот си!!!! Путин ще влезе в руската и световната история НАРАВНО с Петър Велики! А ти представител на раята, никой няма да те помни! За пореден път се убеждавам, че няма по-жалки измекяри от българи като теб!!!
Да бе, точно като Петър Велики. Само дето Петър Велики се е опитал да европеизира и цивилизова дивите си поданици, докато тавариш Путин прави всичко възможно Русия да си остане по азиатски дива / азиатски в лошия смисъл на думата, сега само не ми цитирайте Япония или Сингапур като положителни примери, защото очевадно нямат нищо общо с Русия, да не говорим с Путинска Русия/.
Things will never be the same... Когато достигнеш определена възраст се научаваш да контролираш спомените от музиката, по яркост, контраст , дори мирис.. Пуснах си тази песен и....аз пак съм там на 16. Малко пари в очите .... но сърцета пак се опитва да се събуди. Благодаря за музиката, благодаря за спомените. Почивай в мир.
Сбогом, принцесо. Почивай в мир, най-щастливите ми години бяха когато грееше на сцената.
Аз също съм израснала с прекрасната музика на ROXETTE. Радвам се, че съпреживях с хиляди други техни фенове стари и млади техен концерт преди няколко години в София. Беше уникално усещането и любовта на публиката към тях. Това ще остане за мен завинаги скъп спомен за страхотната им музика и излъчване. Почивай в мир, Мари.
Защо ли хубавите хора, съградили неща пред които се прекланя цял свят, не живеят дълго? Поклон, това беше велик артист!
Една от любимите ми певици и групи, с които отраснах аз и повечето пишещи под новината. Лека й пръст! Щастлив съм, че я видях на живо в София и че ни даде творчеството си.
Жалко за семейството и, а и за музиката. Страхотна група бяха, особено на млади години. Бог да я прости
Нека по§ива в мир! Страхотни спомени с песните на Роксет.... Без думи... И това е като епитаф на твор§еството на Мария и Пер: Roxette - Reveal
Страхотна Мари! Благодарим ти за музиката, с която израстнахме! Аплодисменти и светъл път!
Уникална певица. Една от поп иконите на деветдесетте години ..... Жалко за кончината й :(((
Първи ученически трепети на блуса It must have been love. Незабравими моменти. Мир на праха й. Остава с изкуството си в сърцата ни.
Ееееее,......това бе една от най любимите ми певици като малък. Имаше страхотен глас и страхотни песни. Бог да я прости.
Много жалко! Легендарна група бе Roxette. Имат култови песни, с които много от нас са израстнали и всеки път когато се завъртят по радиото ни връщат към едни от най-хубавите ни години. Да почива в мир!