"Златните глобуси" наеха съветници за разрешаване на проблемите с разнообразието и етиката
Асоциацията на чуждестранната преса в Холивуд предприема действието, защото през миналия месец разследване на "Los Angeles Times" разкри, че в редиците ѝ
Обратно в новинатаКоментари - "Златните глобуси" наеха съветници за разрешаване на проблемите с разнообразието и етиката | Лайф.dir.bg
Коментари
Още едно шоу, което вече никой няма да гледа... заради разнообразието си. Толкова ще е разнообразно , че няма да е истинско.
Фокуса не е награждаване на черни а "разнообразието" при тия 87 шефове,специално черни на шефски места, а това е една от мантрите на Обонго И неговия лакей Джото. Изобщо не е случайно "повдигането" на този въпрос сега,а се вижда дългата ръка на Джо. Както и не е случайно че маркъл даде интервюто на опра сега,когато Джо дойде на власт.Демонократите отдавна превзеха холивуд и медиите,сега взимат шефските места. Цирк и зрелища на народа - така се зомбират и управлява матр'яла и се смъкват 10 кожи от гърба му.
Значи ако си хомосексуална цветнокожа жена няма начин да останеш без награда... звучи ми справедливо:)
Обаче, нищо не се чува за правата на педофилите, зоофилите, на инцестаджиите, некрофилите, садисти, канибали...