Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора
Миналата вечер членът на журито на Dancing Stars Галена Великова заяви, че страшно много е харесала танца на Стела и Наско, но според нея в представянето им е имало повече каскади и трудни поддръжки, отколкото самба.
Обратно в новинатаКоментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | Лайф.dir.bg
Коментари
Стелчееее бегом към Америка, не ти е мястото тука, ние не сме дорасли за наглото ти възпитание!Г-жа Раева да не те подкрепя толкова, а да се огледа, че има наистина стойностни хора в състезанието!Стелче, а бе да не би да нямаш в момента работа в Америка, че си дошла тук да се налага да те търпим?????
Е как ще се откажеш? Разбира се, че не! Ми то е договор със солидни парички! Това потене се бърше с пари, които другите участници не получават! Внимавай с изказванията си по адрес на жълтата преса, защото тя е с 324 000 тираж! Журналистите от жълтата преса също следят предаването и жална ти майчица, ако се изказваш недостойно за тях. Първо погледни себе си, че не ти е мястото в шоуто, защото си груба, недодялана, без артистизъм, опитваш се да правиш това, което не можеш! И с повече уважение към зрители, участници и жълта преса!
Мисля, че Елен не беше разбрана. По-скоро ми прозвуча като възхита, че Стела вярва в себе си. А ние в Америка.......
Злобно и тъпо племе е българското.Това е и причината да е обречено да живее и умира потопено в злоба,простотия и мизерия.. Гладно и тъпо,но никога свободно.. Има една песен на Ахат за страната на слепците,в която след много години се родил човек,който виждал... вие ужасно много ми приличате на хората,които са му извадили очите.. Срамота!
Стелла, а в Америка и в детските ти години не са ли те учили на възпитание? Горделивостта е смъртен грях! Опитът ти да клюкарстваш по адрес на участниците е недостоен! Гимнастиката и каскадьорството са вид спорт, докато танците са изкуство! Прави разлика! Илиана Раева позори журито, защото се държи като примабалерина, а разбира само от бухалки и ленти! Изказванията й са смешни! Да беше гледала няколко часа бразилско шоу, за да види какво значи самба, чача и други латинотанци! Заповедническият й тон разваля шоуто! Да си заповядва вкъщи! Ясно е за всички зрители, че наградата е определена за Стела, но това не й дава право да унижава другите! Нито е танцьорка, нито е грациозна - кобила! Няма излъчване! Никой в танците не се занимава с гимнастически упражнения! Вие в Америка не можете да стъпите на малкия пръст на танцьорите от Изтока!
Бягай оттука като дявол от тамян - тия всичките са извратени нещастни завистници, не ги ли видя, че не могат да се понасят на изборите?! Бягай, душко, и не поглеждай назад. Това племе е обречено. Те са просто анахронизъм в съвременния свят и не подлежат ни на обучение, ни на разбирателство.
Каскадьорката е решила: Щом трябва да е последна в ГРАДА, по-добре да е първа на село! Затова се дразни толкова много, понеже се оказва, че и на село неможе да удържа 1-вата позиция! Ами какво да се прави?! Така сме ние "българските селяни"! МНого сме по-добри от "американските граждани"! Звучи нескромно, нали? Но и Стела незвучи скромно!
току що говорих с рики мартин по телефона, споменах му за теб и той се разхлипа. каза ми да ти предам ще те чака да пиете кафе в бар "лууи" в ню иорк на 19 август в 7пм.
НИКОЙ НЕ ЗЛОБЕЕVVVНО ТАЗИ СТЕЛА ДРАЗНИ СЪС СВОЯ ИДКУСТВЕН АКЦЕНТ...ТОЙ ЦАР СИМЕОН Е НАПУСНАЛ БЪЛГАРИЯ НА ГОДИНИ И НЯМА АКЦЕНТ, ДЕТО НЕ Е ЖИВЯЛ 60 ГОДИНИ В РОДИНАТА СИ...А ТАЯ ПИКЛА СЕ ЛИГАВИ И ГОВОРИ С НЯКАКВИ СМЕШНИ МЕКИ И ПРОВЛАЧЕНИ ЗВУЦИ...КОЙ ЛИ ПЪК СЕ ВПЕЧАТЛЯВА ОТ ТАЗИ ВЕЧЕ ЗАЛЯЗЛА КАСКАДЬОРАКА...ВЕЧЕ Е СПРЯЛО КРАНЧЕТО ВЪВ ВЕЛИКАТА САЩ И МИЛАТА Е ДОШЛА ЗА ХОНОРАРЧЕ ТУВ В РОДИНАТА, ДЕТО "ХОРАТА СА БИЛИ НЕ ЗНАМ СИ КАКВИ"...АМИ ХАЙДЕ ЗАМИНАВАЙ СИ СТЕЛЧЕ...НИКОЙ НЯМА ДА ПЛАЧЕ ЗА ТЕБ
Щом е дошла да ни забавлява и е взела пари, няма никакво право да говори така. В Америка не е ли разбрала, че клиента е важен и никой не може да го обижда?
Стелла е много истинска и искрена, със самочувствието на свободните хора, живеещи на запад от Калотина. Вместо да се радваме на прекрасното и да се стремим да станем човеци, ние сами ще се затрием.
Похамереканчена лигла. Като сме кофти хора и в Америка е по-добре, за какво се е довлякла тук ?
Ей,затова дразни тази особа! Не може да дойдеш в родната си страна,да говориш с акцент и да казваш" НИЕ не сме като вас" Ехо,а ти каква си!!! Щом те дават по БЪЛГАРСКАТА телевизия се дръж почтително. Не може всички да те харесват и само да те хвалят ,особено с такова безобразно поведение!
Не е така.Дразни ви,защото е наистина свободна.Тя е истински свободен човек за разлика от всички нас.Затова не я разбирате,а само клепате опулени и се чудите с какво да я обидите и засегнете.На това повечето хора му викат "избиване на комплекси" и е редно да се позамислите робско племе недоклатено.Недоклатено,защото като позагледах резултатите от изборите в неделя още много клатене ни чака...
А ти какъв си, принца на Персия сигурно.Или като пишеш, все пак се сети, че и майка ти е от недоклатеното племе.Не, Стелла не е свободна, тя просто е дошла за пари.И е кофти характер.Такива хора има навсякъде.
Аман от плачещи за свобода !И аз се чувствам свободен в моята родина и не правя от това шумотевица.Не ни поучавайте.
Жена ми вика ,ти само БРЕТОНКАТА искаш да гледаш- демек заради бретона/ просто и стои много секси/.
Стела я харесвам много, но Елен ми е също много секси- която си я кръстих' БРЕТОНКАТА'
Завист ,завииист,щтом толкова много я коментирате. Пусто грозде може ли да е толкова кисело.
Каква завист, бе селски? За какво да и завиждам? Че е проста селска пръчка ли? Че не уважава корените си ? Това ли ?
Коментираме, защото сме обидени, че една българка обижда така другите българи! Много бързо е забравила, че България е и нейна родина. Липса на всякакво възпитание и такт е това изказване - "Ние в Америка нямаме такива хора!" А Илияна Раева да вземе да покаже, че е сериозна жена - какъв е тоя тон, какви са тия коментари към участниците, какво е това лансиране на Стелла? Бъдете обективна, г-жо Раева!
Нека българите живеещи в САЩ да кажат каква звИзда е СтелЛа.....нищо,че е любимка на г-жа Раева, ама то няма как нали майка й е колежка на Илиянчето......
И ние в България нямаме такива индивиди като усарите - затлъстели малоумни зомбита с пластмасови озъбки и оцъклен поглед. Със здраве , стелллла , и приятно пътуване ; )))
Много дразниш!!! В България нямаме такива, които си пият кафето с Рики Мартин, ходи си при тях. Там, обаче със сигурност няма на кой да се Хвалипръцкаш.
Това какво е постигнала,няма нищо общо с темата. Каквото и да си постигнал,не ти дава право да се "разграничаваш" от събародниците си по собствената им телевизия,все едно идваш от Марс
В България всичко е продажно, тъпотия и простотия! Няма да станем нормална Държава!Елитът в България се състои само от обратни,престъпници и уличници!Добре си в САЩ,не участвай в никакви предавания в България!Не си струва да търпиш тези боклуци! Желая ти здраве и късмет!
Велкова, надявам се , че незабравяте, че участието на въпросната персона е ПЛАТЕНО! Т.е тя е дошла за пари все пак. Друг е въпроса , като е толкова успяла в Америка , защо са и тези пари. Ама това е тема на друг разговор.
Тя явно също е продажна, щом след N броя години в САЩ,казва на собствените си сънародници,НИЕ не сем като вас.Това дразни,нормално е да има реакция!
Колко злоба и ненавист. Защо не се гордеете,че една българка е постигнала това ниво в Америка. Момичето е свикнало от малко да се бори с тудностите и да побеждава. Дай боже на всеки. Браво Стеле ти ще победиш,ащото си упорита .
А тя гордее ли се, че е българка? Защото с това изказване - Ние там нямаме такива хора означава, че тя не е от българите, а е от другите хора! Ми да си стои при тях тогава! Ангел е номер 1!
Първо тук не е Америка, а е България! Второ тук хората са ни такива, какво се правиш, че не знаеш или че за първи път ги виждаш българите?! Нали си българка все пак!!! Трето незнам кой вятър я довя тук кака Стела, ами не си гледа каскадьорството там? Като са толкова хубави техните хора, да си отива при тях! Айде де! Намерила, че премерила!
Стана ми антипатична тази СтеЛЛа!Голяма американка,голямо чудо!Самочувствието й, ме отвращава!
Ало, Стелче и ние сме живяли в Америка, айде сега. Ти не си нищо повече от една амбициозна натегачка. Tакива като тебе съм виждал в Холивуд доста.
Може и добре да танцува, но е студена и нагла. Райна танцува великолепно и има страхотно излъчване. Да си ходи при Рики Мартин! Наистина последният танц на Стела беше скучен. Жалко за Люси.
Хайде на бас че тая кифла ще остане тук и ще е следващата Асдис Ран (уж няква сериозна пък после пълна разруха) :)
Вместо да научат нещо ново позитивно от тази жена , нее прасетата рият грухтят искат да събарят. За туй сме на този хал.
Мойто момче, ако имаш предвид моето изказване, то не носи някаква злоба или завист, и ако смяташ че съм простоват - може и така да е. Но на изказване от типа НИЕ В АМЕРИКА НЯМАМЕ ТАКИВА ХОРА какво може да си помисли човек, ти как го тълкуваш, защото ние сме прости обясни ни моля те.
Хайде стига си рил и чоплил! Завистта няма граници в БГ. Колегите им умират от яд и завист, че е успяла в Холивуд. Ами да го направят и те, но не могат. Стига завист! Да, най-добрата е!
И какво да научим от тази жена кажи ми? Как да имаме самочувствие до небесата ли? Как да се бием постоянно в гърдите и да казваме не с думи, но с всичко друго - Аз съм най-добрата?! Аман от натегачи! За какво изобщо е дошла тук сега? Да не би да не я искат вече в Холивуд? Еееее, то пък голямо лигавене, вече една дума не може да каже на български, егати пародията!!!
Ей, хора! Погледнете се само... колко много злоба и завист излъчвате! Това е вашата духовна храна! Озаптете лошотията, че до никъде не се стига с тази негативна енергия, освен до тежка болест!
това не е злоба.това е адекватна реакция срещу самозабравил се човек.Ако СтеЛЛа не говорише,а само мълчеше и танцуваше,щеше да има 100 процентова подкрепа от всички
Ако мълчеше щяха да кажат, че е надута :) Винаги ще намерят как да я оплюят, защото просто са си проклети отвътре всичките тези плювачи :) Хората у нас се радват предимно, когато на другите им е зле. Даже и такава поговорка си имаме! За съжаление малко са българите, които са позитивно настроени и усмихнати. И това е факт!
Дърво без корен! И самочуствието ауууууу без коментар. Ние тука в БГ сме папуази кой ни бръсне!:))))))
СТЕЛА, ТОВА ЧЕ СИ ПРОТЕЖЕ НА ИЛИАНА РАЕВА И ЧЕ МАЙКА ТИ Е НЕЙНА БЛИЗКА, НЕ ТИ ДАВА ОСНОВАНИЕ ДА Е ДЪРЖИШ ТАКА. В ТОВА ШОУ ВСИЧКИ СА РАВНИ . ТВОЯТ УСПЕХ ЗАСЕГА Е ПРОМЕНЛИВ - КАКТО И НА ДРУГИТЕ ДВОЙКИ. НЕ СИ С НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ТЯХ. С РАЙНА НЕ СМЕЙ ДА СЕ ЗАКАЧАШ - НЕ СИ Я СТИГНАЛА. ТЯ ВЕЧЕ Е СПЕЧЕЛИЛА ТОВА ШОУ, А ПЪК ТАНЦЪТ И С НАСКО БЕШЕ БЕЗУПРЕЧЕН - МАКАР И ПОДГОТВЕН ИНЦИДЕНТНО САМО С ТРИ ТРЕНИРОВКИ. ТАКА, ЧЕ ПО-КРОТКО И НЕ СЪЗДАВАЙ НАПРЕЖЕНИЕ , ЗА ДА НЕ ТЕ ОСВИРКА ПУБЛИКАТА НАКРАЯ.
Да, най-добрата е! А напрежението не го създава тя, а организаторите и завистта на участниците.
Гледам предаването от първия му миг. Няма значение какви звезди са Део, Глория Румен, Ангел и Елен. Виждам хора, които работят денонощно, тренират, целите са в синини. И е най-малкото недостойно Раева да им крещи насреща. Не харесвам фолка, но този труд, който хвърли Глория /даже не зная една нейна песен/ не заслужаваше обидата - танцуваш като чалгаджийка. Ангел също не го заслужаваше. Правилно журито взе да реже Раева. Прави лоша услуга, когато защитава Стела. Стела танцува добре, но като машина. Дали ще е тя, или робот, няма значение. Дори усмивката й е изкуствена. За акцента - нямам думи.
Като нямаш думи не коментирай тогава! За Раева си права. Много е изпростяла тази жена.
Живял съм дълги години в чужбина затова Стела ми беше симпатична в началото, ама сега взе нещо да се превзема и да се прави на много велика !
Само така Стела,разнасяй по целия дансинг оптимиъм и ведро настроение да им се спукат злъчките на тези хаплювци, неудачници и завистници,а после им кажи Адиос- стойте си в помията.
Ей,затова дразни тази особа! Не може да дойдеш в родната си страна,да говориш с акцент и да казваш" НИЕ не сме като вас. Ехо,а ти каква си!!! Щом те дават по БЪЛГАРСКАТА телевизия се дръж почтително. Не може всички да те харесват и само да те хвалят ,особено с такова безобразно поведение!
Прави ми впечатление че само жените, които са живяли в чужбина имат акцент,как един мъж, дошъл си от там не дойде да си чекне така езика, което ме кара да мисля , че си е чисто напъване. Не съм съгласна че в Америка няма завистливи хора, те просто са лицемери, пред теб се усмихват, а зад гърба ти действат.
Леля ми живее от 48 години в Канада.И като си дойде тук,няма грам акцент и не "вметва" думи на английски. Но нали някой трябва да се лигави,нали е star.
"В Америка си нямаме такива хора..." - цитат на тази куха лейка. Абе, моме, ами, иди си там, от където са ти хората, за които дрънкаш. Само че, не забравяй, че този, който загърби родното си място, забрави родителите си и се срамува от къде е, той няма бъдеще!!! А пък за кафето - това беше най-идиотското ти самоизтъкване. И ти, като много други, като видят някъде някоя известна личност в чужбина, и не дай си Боже, да му направят снимка, после изфабрикуват какви ли не измишльотини, за да кажат, че са по-по-най... То, затова Стоичков ги шамаросва такива като теб, наглеци.
Ти от кое село си?
По-голяма простотия няма ли да кажеш бе, тиквеник? Какво лошо си видял от българското село, което години наред хранеше с истинска храна и нас, че и Европа? Такива като теб, които за 5 стотинки труд не са дали, са бреме на държавата. Айде, тръгвай си в чужбина, да миеш чиниите там и да ти обръщат наопаки дупето.
И какво като си пие кафето с някой - защо има толкова злоба в повечето българи? Може и го пие.Какво лошо човек да се похвали и сподели? Лошо е ако те гледа отгоре и ти каже примерно че си боклук. И какви са тия интриги постояно където има повече българи на едно място?
с кого си пиеш кафето не е от значение. по важно е какво имаш в главата. стела може да мие и клозетите на холивуд. маи самочувствието и е без покритие.
Много кисело това грозде, брей! Я ние да сме на нейно място - от надуване ще обезвъздушим държавата.
Във всички класации, където се иска акъл и трудолюбие, сме на последните места. Но трябва да ни се признае, че никой не може да ни измести в злобата и завистта. Проклето, цървулско племе. Казана, казана, дето няма нужда от пазачи. Затова ще си остане вечно бедно, това жалко племе.
В Америка нямате такива хора? Ми ходи с в Америката овцо! Тук е България и българите сме такива! Ще гласувам срещу тая вече!
Мухльо, знаем, че срещу жените, при това анонимно, българските мъже сте много ербап. Иначе се криете под креватите, когато видите тоягата. Справка - историята. Със сигурност имаш проблеми в секса, освен във възпитанието. Нормален мъж не си позволява да ругае така жена, която даже не познава. Впрочем, ако съдя по селскостопанския ти речник, почти е сигурно, че си компрексирано овчарче от някоя паланка.
Стела и Наско са най-добрите,макар 4е журито понякога им дава ниски оценки,правят го от завист и злоба
Стела е номер едно и трябва да победи,да не би Глория да е по добра ?Само напред Стели.