Коментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | life.dir.bg
назад

Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора

Миналата вечер членът на журито на Dancing Stars Галена Великова заяви, че страшно много е харесала танца на Стела и Наско, но според нея в представянето им е имало повече каскади и трудни поддръжки, отколкото самба.

Обратно в новината

Коментари - Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива хора | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Дразнещо е говоренето и, акцента е толкова преигран, че едвали има и един от феновете и , който да го харесва. Родния език не се забравя, брат ми живее в Америка от 20 години и няма никакъв акцент, а е заминал на възрастта , на която е заминала и Стелла. Това двойно Л тя ли го е измислила???? Едва ли е кръстена така :) Така че, айде малко да си мери приказките , а ако не може да си вдига акробатичния задник и да се качва на самолета. Да, добре танцува, но аз искам да гледам танци , не да слушам КУУЛ приказките и!

Ако контактуваш непрекъснато с други българи, няма как да забравиш езика. Но ако си говориш само с native - лесно ще забравиш родния език, повярвай ми. Така че е много субективно. Вместо да се радвате и гордеете, че талантлива българка е пробила в Америка, вие не спирате да злобеете. Няма оправия.

1. Нямам нищо против пробива и в Америка! Браво за усилията, тя си знае какво и е коствало! 2. Имам против грозното и българско звучене и прекаленото маниерничене. 3. Снаха ми е американка, женени са от 15 години, децата им не говорят и разбират български, брат ми работи на висока позиция в американска компания, така че, не е от обкръжението и комуникацията с българи само. До едно друго нещо е - в главата се намира :)

Аз ходя на запандното крайбрежие един път всяка година. Повярвай ми, успялите българи се знаят, споменатват при разговор, особенно тези живеещи в Лос Анжелис и околности. Въпросната каскадьорка я чух в началото на Денсинг Старс. Не умаловажавам това което е постигнала и работата и, просто ме дразни изразяването и и самочувствието и.

Много се радвам,но е прекалено когато се върнат да демонстрират,че са хванали бог за шлифера,а ние-горкичките-лапаме мухи тук

булгарска работа зависссс... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

зависТ Пишете грамотно!

И що? Да не е на изпит по български, че да е длъжна да пише грамотно?

Журито и някои смешници не я харесват, защото всеки път е безупречна, играе без грешка, професионалист. А мижитурките обичат да злорадстват и обиждат, винаги търсят лошото в хората. Българите не обичат да хвалят другите. Щом те не са добре, и другите няма да са. Злоба, омраза, ненавист към всеки по-добър от тях. Ами заслужавате си съдбата, келеши. Стела е най-добрата в шоуто и таланта, който господ й е дал, никой не може да й го отнеме. Добре, че е заминала за Америка, за да се развива като цивилизованите хора. В България кадърните гният.

в Америка нямаме такива хора"- ДА СИ ХОДИИИИ!!!! Никой не я държи на сила.

Много са ми смешни хора, които са заминали на стари години в чужбина и като се върнат след 10 години вече са "забравили" родния си език. Иначе Стела танцува наистина добре, но не е най-добрата - и Елен и Глория я превъзхождат.

Грешиш-тя е заминала на млади години,но това не я извинява,а дразнещото е че парадира с акцента си

По-точно е да се каже, че тя се напъва да изкара акцент. Акцент може да има някой, който е заминал шестгодишен, ходил е в тамошно училище, в къщи майка му и баща му са решили да му говорят на чуждия език / като Силви Вартан например/. Но да си заминал на 18-19 години, да си завършил гимназия в България, вкъщи да ти се говори на български, и въпреки това да забравиш българския - такъв филм няма!!! Въпросният човек става единствено смешен и жалък /справка Кеми Тодороу/.

Хич не са млади по отношение на езика . Само , че лигнята дори тук в ЛА говори на английски и с българите , и гледа с пренебрежение когато се заговори на български .

Ами оказва се, че нашите "звезди" не могат да се мерят дори с една каскадьорка... Да, уважаеми приятели "патриоти", така е... И като умения ги бие, и като стил, и като поведение и като излъчване, а тя в САЩ си е обикновена каскадьорка, дори не е третокласна актриса... А нашите "звезди" са: Део - водещ, който води... нищо. Глория - поп фолк певица, т.е. голямо нищо. Петко - охранител. Елен - сами се сетете, веднъж Алекс й го каза. Румен - водещ, но на игра предназначена, да забавлява малоумни. Ангел - нещо като нищо. Ицо - рапър с по 1 песен на 2 години. Латинка - добре, че бяха "таксичките", че да стане популярна. Зейнеб - нещо като репортер...

Абсолютно подкрепям мнението ти. Много точно описва цялата картина.

Svetlana

+10

Държи се надменно, мъчи се да се изкара почти американка, и НЕ танцува по-добре от Елен например, нищо че е била гимнастичка, т.е. занимавала се е с танци и хореография и преди!!! За такива като Стела е измислена приказката "Пази, Боже, сляпо да прогледне"!

Това са разни измишльотини - нито Люси го каза сериозно, нито Елен се възмути, нито нищо подобно....дори накрая Наско каза да спрат с интригите....най-противно се държа госпожата в ляво от Алфредо, със фелдфебелския си тон или както някой беше казал преди мен - като преподавател в ТВУ....

Е аде стига завист българска-прочути сме с това!Защо бе хора?Това идава от разни тв.водещи, чалга кр.певици и др. такива завистници!Стелла е постигнала много по-вече там където действително има здрава конкуренция и такава завист няма! Веднага се навряха медийте в сметките на Гр.Димитров и М.Шарапова, аде стига завист, нека бъдат живи и здрави и да ни радват щом го могат и да печелят добре.

БЕЗСПОРНО СТЕЛЛА И НАСКО СА НАЙ-ДОБРИТЕ,МАКАР ЧЕ ЖУ,РИТО ГИ ПОРЯЗВА. ТАКА Е В БЪЛГАРИЯ, ЗАВИСТ, ЗАВИСТ И ЗАВИСТ. ЗАТОВА СМЕ НА ТОВА ДЕРЕДЖЕ.

ОТНОСНО ДЪРЖАНИЕТО НА РАЕВА - ПО - ПРОСТАШКО НЕ СЪМ ВИЖДАЛА В ЕФИР ... ОСВОБОДИ ДРУГИТЕ И ДАЙ СКАПАНАТА ТИТЛА /ИЛИ ТАМ КАКВОТО Е/ НА ПРОТЕЖЕТО СИ СТЕЛА, НО НИКОЙ НЯМА ПРАВО ОСОБЕНО ТИ ИЛИЯНО ДА СЕ ДЪРЖИШ КАТО ПРЕПОДАВАТЕЛ В ТВУ /ТРУДОВО-ВЪЗПИТАТЕЛНО УЧИЛИЩЕ/ СПРЯМО УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ФОРМАТА... ПОДОБЕН ЕЗИК, КВАЛИФИКАЦИИ И ОБИДИ МОЖЕШ ДА БЪЛВАШ САМО ПРЕД ТВОЯ НАСКО И ДЕЦАТА СИ - ТОВА СА ХОРА С ПОЛОЖЕНИЕ В ОБЩЕСТВОТО И ТРЯБВА ДА ПРОЯВИШ УВАЖЕНИЕ КЪМ ТЯХ ... КУХА МАНЕРКА ЗАБРАВИЛА СЕ ОТ КЪДЕ ТРЪГНА ........!!!!!!!!!!!!!!!!!

Поздравления! По-добре не може да се охарактеризира г-жа Раева! Снощи беше НЕТЪРПИМА (меко казано)!

Да в Америка всички вие сте перфектни! С промити от психоаналитици мозъци и надрусани с антидепресантите които използвате вместо бонбонки! 500 години под турско робство българите запазиха самосъзнанието си, а на теб за 23 години перфектните американци успяха да ти вземат акъла! Това говори достатъчно за теб!

Не се взима това , което го няма . А тя си е дала празната глава още на първата година при пристигането си в Америка .

Ами, добра е - що да не си го каже! Елен забрави, че единственото, с което се хвалеше доскоро, бе че разведе шефа на "Олинеза", който накрая я изрита.

Извинява, ама ти сигурно си много грозна и завистлива, разбира се!

ИСКАМ ДА ПИТАМ: ТИ БЪЛГАРКА ЛИ СИ ИЛИ ПОГРАЖДАНЯЛА СЕЛЯНКА ЗАМИНАЛА В АМЕРИКА, КОЯТО ОТ БОЛНИТЕ АМБИЦИИ НА МАЙКА СИ И ТРЕНЬОРКАТА РАЕВА МОЖЕ ДА ОСТАНЕШЕ ИНВАЛИД ГОВОРИШ ОТ ИМЕТО НА АМЕРИКАНЦИТЕ ...? ДРУГО - ЗАЩО НЕ ОСТАНА В БЪЛГАРИЯ ДА ТЕ ВИДИМ ТУК КАКВО МОЖЕШ И ДА Я ПРЕДСТАВЯШ /ПО ТВОИТЕ ДУМИ/ НА СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ПРОФЕСИОНАЛИСТИ В ГИМНАСТИКАТА, А ПРИ АМАТЬОРИТЕ КЪДЕТО СИ НАЙ-ДОБРАТА - ЗАБЛУДЕНА ОВЦА, УВАЖАВАЙ ПОВЕЧЕ ПРОТИВНИЦИТЕ СИ ЩОМ СИ СЕ РОДИЛА НЕ СИ БОГИНЯ - ПРОТИВНА НАДУТА ПУЙКА ...

Всички разбраха, че Люси се шегува. Изопачиха и думите на Елен. Кви са тези тъпи сценарии и интриги. Глория ме изкефи колко се старае. Такива трудни подръжки, оная дето се има за велика, Насковата съпруга, нямаше право да я обижда. Кажи на жената, не ставаш, не се справяш, но такива обиди.

Ами като нямате в Америка такива хора, стой си там, какво правиш тук. Раева сече всички заради теб, иска да си на първо място, а ти не си чак толкова добра. Съжалявам, но е така.

Така е - Илияна Раева е безмилостна към другите участници - особено към Елен, и това си личи много. Трябва по-добре да прикрива емоциите си...