Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница
Калканджиева бе категорична пред Карбовски, че съпругът й Тачо не живее с манекенката Зорница и съобщи, че в момента той е в Испания.
Обратно в новинатаКоментари - Жени Калканджиева: По-умна съм от Зорница | Лайф.dir.bg
Коментари
По-умна,викаш?! Ама Тачо , ли беше няма да решава кръстословици,като си легне вечер....трябва му еб...ива слива :)
Жени е много по-красива от Зорница. Спор няма. За мен малко е спорно доколко е умна, при положение, че се омъжи за това недоразумение Тачо - селско момче без възпитание и държание, като на всичкото отгоре не само го издържаше през цялото време, но и му роди дете (да е живо и здраво). Според мен Жени трябва да вдигне банкет, че се е отървала от тоя Тачо.
Ахаха, ама той тоя Тачо толкова ми е смешен, че се чудя как жените не умират от смях вечер като го видят по чорапи само.
Въпреки, че не съм фенка на въпросната мадам, ще се съглася, че е по-умна от Зорница. По-тъпо, арогантно и със огромно самочувствие същество от тази не бях виждала...Още съм в потрес., че между нас се разхождат такива аморални индивиди: "аз съм дошла с кола за 100,000 лв, те си мислят, че сметка за 100 лв не мога да платя"...
Продължавай да остроумничиш в стил "Антония Петрова"...... Да попитам: защо не се е омъжила за учен от БАН, тъкмо и да са на едни години?!
Е не... Просто такива умници, трябва да ги затварят в резервати, за да не се размножават.
Може и да си по умна,но си по стара.Пък дългата ти практика на обслужваща мъже трябва да те е научила,че умната жена не е особено ценена от мъжете.Важно е да можеш да напишеш китайската азбука със задните си части.
Стегнато започва седмицата. Днес е колонката на драмата Жени - Тачо. Утре ще е на кого прави палачинки Николета и къде е Валериан... А всъщност какво прави Рут тия дни?!
Няма страшно, до края на седмицата ще ги извъртиме цялата групичка на обичайните заподозрени. Ако случайно не остане време за някой - следващата седмица ще навакса със свежи сили.
Жени, хубава си, нищо че си стара, но не си коментирай личния живот в жълтата преса! Не е нужно да те съжаляват или присмиват! Бъди успяла жена каквато си!
Тия двете от една седмица на сам само си мерят фурните. Не съм видял мъже така да се карат за жени по медиите.
Мила, Жени! Няма никакво значение дали си по-умна, по-красива... важно е, че вече не си редом до този селски пръч. Дълго време се чудех как може хубава жена като теб да се ожени за мъж, на когото и излъчването му е каруцарско!? Ти заслужаваш истински мъж! Поздравления! :)
Дедо Манчо, не знаеше ли, че фитнеса на Рут е оборудван само с щангите на баща й? Тя си е готова щангистка и на вид и по фигура.
Жени, по чие нареждане се омъжи са тая селска пръчка? Той е готов за номер 6, но по грозота в България, че и по света...
Тези отношения са СТРОГО лични и всяка външна намеса е силно нежелана. Всеки човек възприема по съвършено различен начин половинката си и различни са причините за изневярата. Не може да кажем - тя е по умна или тя е по-хубава и затова трябва да стои при нея. Все си мисля, че си зависи от човека. Само не знам защо тези хора (от т.н. "хайлайф") насила искат да направят обществено достояние успехите или неуспехите в брака си. Това е много ТЪПО! То не са Николета/Валери, Антония/Бередин, Яна/Петко и всички останали знайни и незнайни парвенюта.
Тоца от Нил изпълзя тези дни, но другаря Енчефф и неговия зюмбюл не сме ги чували скоро
Абе не и личи да е много по-умна. И двете парадират по телевизиите с безсмислени клюки от личния си живот.
Даа - тежка е съдбата на неумните застаряващи м'ам ... шушляк, анцуг, златни ланци, баници с боза на капак на лукс кола
Стара чанта, лачена, но амортизирана и личи празна откъм съдържание ... Надежда всяка тука оставете
Ако беше по-умна,нямаше да се излага да коментира детайлно изневярата. това е прието само в определени среди.
Какво значи стара, нещо сте объркали понятията. Както се вижда - хубава, както се знае - успяла. Като е млад този Тачо, какво от това, една плюнка, без визия, без работа, некъдърник. Намерил та се начумерил, както казва народа. А Зорничка на рамо да си я носи - нахално, безочливо, празноглаво същество.
Какво има да не знаеш, толкова ясно си го казал/а - ПАРВЕНЮТА. Известни с това, че са известни. Тръгне ли някой да се сравнява с някого, не му обръщай повече внимание - на напъните за величие обикновено резултатът е доста ароматен...
Не, игривко, оралният с*кс не се брой за изневяра! Обади се на кака си Мара! В момента дудука е на промоция!
И двете сте страшно тъпи щом занимавате цяла България с вашите простотии.Жени ти си една алкохолизирала се застаряваща жена,която не иска да си го признае пред самата себе си.Ако беше толкова умна може би щеше да задържиш мъжа до себе си, а не той да търси утеха в прегръдките на друга жена.
Бих искал да видя актовите филмчета на Жени по време на мутренските години!След това ,ще кажа на глас ,че е най-голямата дама в България!
Изневяра - чудо голямо? Какво толкова, има я в почти всички бракове. Прости едни са глупави и ги хващат, други са умни и ги смятат за невинни душици. Любовта е сляпа, но бракът ти връща зрението при някои по-рано, при други по-късно, но в даден момент всички проглеждат...