Коментари - Мика Стоичкова и Иво Аръков с първа обща снимка | life.dir.bg
назад

Мика Стоичкова и Иво Аръков с първа обща снимка

Младите влюбени се надпреварват да доказват чувствата си един към друг в социалните мрежи.

Обратно в новината

Коментари - Мика Стоичкова и Иво Аръков с първа обща снимка | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Николета Лозанова вече има конкуренция - Мика Стоичкова през ден е в лайф рубриката тука. Амин!

Не им вярвайте,че се обичат.Всичко е за пари....

Къв е тоя Аръков?!

Иво е готин и талантлив пич. Същото не може да се каже за Мика : ) Явно добре си е направил сметката...

стига с тези негативни писания, много си е умно и хубаво момичето.

ИЦЕ СТЯГАЙ ЧЕИЗА. ЩОМ СЕ ОБИЧАТ МЛАДИТЕ НЕКА СЕ ВЗЕМАТ.

След Любо на Рут, още един хубавец изгоря :( РАДВАЙТЕ ИМ СЕ, МИК И РУТ, РАДВАЙТЕ ИМ СЕ ДОКАТО МОЖЕТЕ, ЗАЩОТО АЗ ИДВАМ ДА ВИ ГИ ВЗЕМА!

Защо непрекъснато ни казват колко се обичат? Нас какво ни грее това?Да си го казват един на друг, любов е това, не е новинарска емисия на всеки кръгъл час.

снимката просто кърти - и да ги познаваш тия шебеци, пак трудно ще ги разпознаеш

Какво ще рече "оправя дъщерята на Стоичков"? Нещо повредено ли има в нея?

Защо и двамата на снимката са с duck faces?!?!

Да! В устата Мика е като зайче-байче с тази захапка и зъбчетата!

Що за идиотска снимка?Любов ли е това или мъпет шоу?

Ни убиждъй доктуръ.Кой от двамата е пидираса на снимкътъ?

Тате Ицо като спре кранчето дали този Аръков ще се справи с положението?

За Аръков чух за пръв път онзи ден от както писаха че е гадже на Мика..LOL

Ицо,къф е тоя тюфлек,бе?

Ухх...Малко почивка от Божинови..., че ни стопиха лагерите..... :Р

Дирчета, раздавайте и кърпички след такива сълзливи писания.

много ми е лигав този, тя е по готина, някак свежа и естествена и маи с добра фигура доколкото се вижда от снимките

е сега с тия ще ни ги стопят, тоя е нЕкъв мазен селянин, тя по-бива, ама освен че е нечия дъщеря какво друго може?

По-добре да работя Стоичков, тази бахти грозната, като стар бойлер е...

три плюса +++ :) Истинските чувства не са за на показ. Иво явно се взе много насериозно и има нужда от аудитория дори и в това...:)))

Абе верно 'що са се "нацупили" и двамата?

Млада кобилка търси своя среднощен ездач :D :D :D

Еблив млад и дефствен жребец ,търси своята кака да го отрака

Двама души постнаха своя обща снимка във фейса. 32 души си го престиха от левия, в десния.

новият турски сериал "Огледален свят" или любов извън терена, къде е лилава крава милка да събере вамата влюбени

И неизвестните "Кецове"-2011 - бълагарска иматиция на "плажът" с леонардо ди каприо от 2002

"С целувки минавам по твоята малка безкрайност, по твоите брегове и реки, по твоите селца и огънят първороден, превърнал се в сладост", написа Иво Аръков под дебютния им фотос. Хахаха....Смях!Учете се драги съфорумци...Вече така им се вика на ония работи...Значи имаме следното: "Малка безкрайност"-оная работа, "Брегове и реки"-всичко около нея, "Твойте селца"-чифт цици... Браво!Тия двамата заместиха Алисия и Перчема, НиЛо и Валката..

Цял час ривах и хълцах, новината мъ разби.

Ееехххх заради тези социални мрежи то любов то войни то разводи ами и всичко там да си остане, не знам само защо нас ни занимават!!!