Мика Стоичкова и Иво Аръков с първа обща снимка
Младите влюбени се надпреварват да доказват чувствата си един към друг в социалните мрежи.
Обратно в новинатаКоментари - Мика Стоичкова и Иво Аръков с първа обща снимка | Лайф.dir.bg
Коментари
Цял час ривах и хълцах, новината мъ разби.
"С целувки минавам по твоята малка безкрайност, по твоите брегове и реки, по твоите селца и огънят първороден, превърнал се в сладост", написа Иво Аръков под дебютния им фотос. Хахаха....Смях!Учете се драги съфорумци...Вече така им се вика на ония работи...Значи имаме следното: "Малка безкрайност"-оная работа, "Брегове и реки"-всичко около нея, "Твойте селца"-чифт цици... Браво!Тия двамата заместиха Алисия и Перчема, НиЛо и Валката..
новият турски сериал "Огледален свят" или любов извън терена, къде е лилава крава милка да събере вамата влюбени
Двама души постнаха своя обща снимка във фейса. 32 души си го престиха от левия, в десния.
много ми е лигав този, тя е по готина, някак свежа и естествена и маи с добра фигура доколкото се вижда от снимките
Ухх...Малко почивка от Божинови..., че ни стопиха лагерите..... :Р
Защо и двамата на снимката са с duck faces?!?!
Какво ще рече "оправя дъщерята на Стоичков"? Нещо повредено ли има в нея?
Защо непрекъснато ни казват колко се обичат? Нас какво ни грее това?Да си го казват един на друг, любов е това, не е новинарска емисия на всеки кръгъл час.
След Любо на Рут, още един хубавец изгоря :( РАДВАЙТЕ ИМ СЕ, МИК И РУТ, РАДВАЙТЕ ИМ СЕ ДОКАТО МОЖЕТЕ, ЗАЩОТО АЗ ИДВАМ ДА ВИ ГИ ВЗЕМА!
Иво е готин и талантлив пич. Същото не може да се каже за Мика : ) Явно добре си е направил сметката...