Коментари - Балерините от ”Четвърта власт” в секси фотосесия | life.dir.bg
назад

Балерините от ”Четвърта власт” в секси фотосесия

Момичетата, познати ни като балерините от сериала „Четвърта власт” красят корицата на MAXIM.

Обратно в новината

Коментари - Балерините от ”Четвърта власт” в секси фотосесия | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ослепителни са!

Желая ги горещо!

колко красиви деца!!!! ето - това е българия! за бъдещето на младите трябва да се борим.

Пак лесби послания!Нарушават се правата на мнозинството праволинейни онанисти!

България е "девойки" по жартиери?! Хмм... може и така да е..

и това не мъжко поведение ,да не говорим за приятелско и да изясни съвсем плащаш цената ,която искаш да плащаш. и не си позволявай друг път да нараняваш хората..защото може да им идва малко в повече.

или май ме бъркаш с някой друг човек.. не си позволявай друг път и за твое сведение има хора, които с всичкия си

!. радвам се на приятните им лица.2 2.като ги сравня с тези озлобени, просташки коремести личности - контрапротестиращи:-(( A лицата на девojките са интелигентни...затова си пожелах да са лица-реклама за бг. да лееш помия е лесно.да намериш положителното - явно ви е мъчно. със здраве.

Маструбатори!!! Онана е правил други работи.

Просто кучки за пари!

Разрешиха ли вече и у нас браковете им, а ще си вземат ли дете, а кой кой ще бъде? И да внимават с уредите - ЧЕЗ пускат некачествен ток.

Разрешиха ли вече и у нас браковете им, а ще си вземат ли дете, а кой кой ще бъде? И да внимават с уредите - ЧЕЗ пускат некачествен ток.

Погледи снимките, сложи ръка на сърцето (а не в джоба на панталоните) и кажи честно тези девойки по гащички или облечени искаш да са реклама на България?

вас все на "мръсно" ви избива.мпже би сте още в пубертета /по умствено развитие/ и затова приписвате вашата (!) оценка и вазприятие на други хора, които не познавате. по света има и зрели мозъци, които ценят и други качества...далеч от онан-периода, в коjто сте вие.поне така се разбира от писаното би.

ааа! ама ти ко и де са каа!?

тези на снимаката лесбиики ли са ? има много по красиви и умни бг момичета - тези осве на вдигат крака ,друго не умеят.празни мозаци.

Ако ставаха за нещо друго, то ролите им нямаше да са неми и голи. Като отвори уста едната си пролича колко потресаващо бездарна е. ОК, балерина, но явно ако са облечени никой за нищо няма да ги забележи. Съжалявам, истината боли!

Явно не правиш разлика между реклама на държава и еротична фотосесия в списание...

е тия да ми пръднат под завивката :))

Az wi pish w uchtiwa forma, a wie - "na ti". Dali ste bil part.-sekretar, ne snam, no jawno - pubertetnijat zastoj wi wredi.

ето тук - на кирилица, за да можете по-лесно да четете: аз ви пиша в учтива форма, а вие - "на ти" дали имате нещо общо с парт.- секретарите от миналото,които "ти-каха всекиго, не знам, но е явно, че пубертетният застоj ви пречи.

Много красиви и много стилни. Тези, които пишат простотии знаят, че за тях тези жени са мираж. П.П. За мен също

Много е очарователна Деница,удоволствие е за мене да я гледам в сериалите.

който си го вкарва в тия макли, сладки гъзета е щастлив човек. аз на кака Анастасия ако и го порна, ще вляза в нирвана. гарантирам и най-яките 30 секунди в живота.