Коментари - Aerosmith с първи концерт в България | life.dir.bg
назад

Aerosmith с първи концерт в България

Легендарната рок група Aerosmith ще изнесе концерт в България на 17 май 2014 г.

Обратно в новината

Коментари - Aerosmith с първи концерт в България | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Супер ! От години искам да ги видя на живо и да се докоснем до тези титани.

Dimi

Ти стигни тяхното ниво и тогва ги плюй... ама дори срещу теб да тичат пак няма да успееш

Супер, това е новина. Дано да се случи наистина да видим едни от иконите на рока. Кеф :)

Бил съм на страшно много концерти (само у нас над 200), но определно запомних концерта им в Букурещ преди 2 години - очаквах надуто поведение, а получихме много положителна емоция, много добре звучене и разбира се уникално рок'енд рол поведение. Едни истински рок легенди, които не изглеждат смешно!

ОТ АЗИС ПО-ВЕЛИК - НЕМА , НАЛИ БЕ " РОМ"?

А,вие,бихте допуснали да хвърлят в/у вас сопол ли?-защото,аз,така те разбирам,ако имаш шанса,ще му се отдадеш. Та кой е жалкия?-комплексари с комплексарите.Готов да хвърлят сопол по него(само при такъв шанс),ама виждаш ли обаче от КОЙ Е,А,ЕЕЕЕ...друго си е...

И тия ли малко преди умирачка решиха да дойдат? АБЕ ТУКА ДА НЕ Е СТАРЧЕСКИ ДОМ???

Да, ей така са решили да ни посетят. Глупости. Просто нашите чак сега са ги поканили... Да не мислиш, че е много евтино...

Преслава (фолк певицата) определено прави доста по-стойностни рок песни; да не говорим за безупречната им визия, особено на фона на тези прегракнали старчоци с вид на травестити

Изключително смешен балкански субект.На нашичкия му дай да гледа само кой с какво е облечен, има ли златен етикет Долче и Габана и дали се е натъпкал със силикон.Ей, смешниче, по света има артисти, които с произведенията си ще останат в историята, догато ти ще си останеш едно грозно от злоба човече, неизвестно никому.

Комплексаря си ти, щото се мислиш за мноооооооого велик.Кви били тия.Ми ти кой си, а?Какво си направил?Погледни се в огледалото и тогава плюй.

Прав си. Тия са на по над 60 години, като не ги кертят на друго място, чак сега дойдоха.

Много си жалък.

Аре ходи пускай Планета, що се вреш там, дето не ти е мястото.Мразим нахални, дето се изказват неподготвени където трябва и където не трябва.

Ти за образни изрази не си ли чувал или в товето населено място БГ език не говорите ? Кой е комплексар , този който плюе по хора признати от целият свят и всеки знае кои са или тези които биха се зарадвали да ги видят а ?

Попитали Стив Тайлър какви са първите му детски спомени и той казал: - Помня как ме гони динозавър и бабата, която ме гледаше като дете - Лили Иванова.

Да им се забрани достъпа до България. Те как влизат тук без виза? А виза може да им се издаде само лично в посолството на България във Вашингтон.

Защо пак ми изтрихте коментара??????Значи като напиша, че Преслава има вид на гореспоменатата дума триете, а в горния коментар думата си седи.Егати дискриминацията.

Айде стига глупости.

Жалко , че не останаха фенове в бг. на хубавата музика , всички нормални хора се изнесоха в чужбина,та сега новината какво мачка Анелия е по-коментирана от концерта на велики рок динозаври :(

Една от най- великите песни на Aerosmith през 2014година ще бъде на 40години-,, Dream On,,.Dio and Yngwie Malmsteen- имат кавър версия през 1999год. Класика!

Мечтай Всеки път когато погледна в огледалото, всички линии по лицето ми се изчистват... Миналото е изгубено, изчезна като прах на сутринта... Не е ли това начина? Всеки има дължимо за плащане в този живот. Знам, че никой не знае от къде идва и на къде отива. Знам, че всички са грешници. Трябва да загубиш, за да се научиш как да печелиш. Половината ми живот е вече написан. Живееш и се учиш от глупостите и от мъдростта. Знаеш, че е така, всичко ти се връща някой ден. Пей с мен, пей за годините. Пей за смеха, пей за сълзите. Пей с мен, ако е само за днес. Може би утре, добрия Господ ще те прибере (при себе си). Мечтай, мечтай. Мечтай, мечтата ти да се сбъдне. Мечтай, мечтай. Мечтай, докато мечтата ти не стане реалност . Мечтай, мечтай, мечтай. Просто ВЕЛИКИ !!!

къде ми е софийския голф

Да им приготвям ли ашуре? А катетри ще трябват ли ? Ало феновете , вие достойнство нямате ли?

Да новината би била хубава ако стадиона беше във Варна. Оппа то във Варна стадион има ли?

elle

Бях на концерт на Аеросмит преди 3 години в Чикаго и мога да го определя като един от най - добрите, на които съм присъствала. Стивън Тейлър ме изненада изключително приятно с перфектното си пеене и енергията, с която взриви сцената и ни държа в екстаз повече от два часа.

elle

"Прегракнали" е възможно най - неподходящата дума, която може да използваш за музикантите от Аеросмит.

Дано никога да не дойдат. Огън да ги изгори.

Аеросмит са изключителна банда, ама сто долара за билет в България... не са познали. Като направят билета съпоставим с нашите стандарти, да се обадят.

Дано пожеланията ти се върнат.

Май на тебе ти трябва катетър, ама от по-яките.

Това е групата, за която съм мечтала да дойде в България и няма да пропусна концерта им. Невероятни готини пичове са.

Ти нормален ли си, старчоци ама със стил, а не като нашите измислени певци. Вземи някъде се скрий.