Коментари - ”Българската Коледа” стартира за 11-ти път | life.dir.bg
назад

”Българската Коледа” стартира за 11-ти път

Президентът Росен Плевнелиев откри за 11-ти път кампанията “Българската Коледа“ в УМБАЛ “Царица Йоанна“ в София. Тази година благотворителната инициатива ще подпомага деца с увреден слух и зрение.

Обратно в новината

Коментари - ”Българската Коледа” стартира за 11-ти път | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Аз пък вярвам, искам да вярвам!

mISHO

Това е абсолютно лицемерие. Президента и Нова си правят PR на гърба на децата. Първия взима сума ти пари от какви ли не далавери извън основната му, а втория смъква хиляди до десетки хиляди левове от реклами ЕЖЕДНЕВНО. И единствено за да покажат "колко много са загрижени за децата" подемат подобна инициатива само по Коледа. Ако са толкова загрижени ще го правят целогодишно и без да чакат похвала и възхвала...

Гей-парадът не свърши ли отдавна....